Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budapesti hegyi pályák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
11 hozzászólás a témában

#1
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Marha jó lenne egy képes+térképes déhákalauzt csinálni! Amiben tudok segítek, tudok fényképezni, szkennelni, nyomtatni, csak a szabadidõm kevés!

#2
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Próbátad már ezt ? ? ?
http://www.bikemagaz...6318022&start=0
A topic neve: DS, DH pályák a Norma fánál!!!   ;)

#3
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Lehetne egy Topicot szentelni a pályáknak ahol leírnánk melyik pálya merre mennyi!! Felrakni képeket hogy honnan indul az ösvény+ leírás.Így senki nem tudná eltéveszteni.JODA

#4
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ha lesz akkor szólunk!!! De a valószínûbb hogy a neten lesz fenn térkép+képes illusztráció hogy tuti megtaláljátok meg leszenk számos táblák a fkon és így fullosan egyértelmû lesz!!! Ha minden összejön!!!  ;)

#5
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Én is!! ;D 8) ;D 8)

#6
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Ténleng volt szo rola hogy valaki csinált 1 térképet a pályákrol abbol lett valami?
Ha igen kérek eggyet

#7
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
hova lyukadsz ki ha ott lemész? mert szerintem uarra gondolunk, csak az a rész amit én mondtam eléggé kiesik, én is csak úgy mentem oda, hogy vezettek!

Beg

#8
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Köszi a topik ajánlatot de szerintem te másra gondolsz de majd ha tudom azt is megnézem!!!

#9
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Szerintem arra gondolsz ami katlanhoz vezet, ahol jól lehet ugrálni!
De az utánna lévõ pálya a komoly amihez egy kicsit felfelé kell tekerni! A pálya maga az Ördögorom, kilátó vagy mi! Na az nagyon jó kis pálya (DH)

Beg

ui: volt már egyszer egy ilyen topik, keress rá normafa néven! Ott már volt sok pálya!

#10
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Felmész a fogaskerekûvel a hegyre és elindulsz a gyermekvasút mellett majd a normafa táblánál sín túloldalán van egy ösvény de ez még szétágazik. Itt ha szerencséd van akkor megtalálod ahonnan már csak viszonylag brut terepen mész és az ösvényt követve balkéz felé lesz a pályácska.

De amint látod ezt nehéz így elmondani mert az elején még én is bizonytalan voltam az útvonalban de eddig még szerencsém volt és nem tévedtem el. ;)

#11
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Bõvebben kifejtenéd merre van? Mert mi is mentünk már 'arra fele' sokszor, csak sosem ugyanott  ;D .

#12
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Én egy jó kis pályát találtam Normafa és Gazdagrét  közötti !TURISTAÚTON! -<ami már magában qrvára yo kis ösvény>- de ez már pálya! /Elõre jelentem merev villával sikerült egyszer lemennem és azt nem ajánlom senkinek mert mélyreható élmény lesz/
Na remélem majd tavasszal megkeresitek

Ha valaki még tud ilyesmi jó pályákat akkor ez a téma azért él!!! ::)