Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Duna Maraton 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
246 hozzászólás a témában

#1
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Révikém! Akkor miénk az 517, 563 ezeket meg a két nõit nem kell levigyed SAUH-ra, a partra megbeszélünk majd vmi találkát.

#2
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Findli:
hobbi senior senorina...  ;)

#3
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Az összes rajtszám nálam lesz SAUH-n!
Így aki jön ott tutira megkapja! ;)

#4
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Ez egy régi küzdelem, hogy ki aprofi és ki az amatõr, meg miért az és miért nem, és...

Ebbe most itt ne menjünk bele!

RAVE:

Az én 105-ös rajtszámom megvan??????

Jó lenne, ha elhoznéd Sahu-ra!


Sajna sosincs elég lelki erõm élménybeszámolót írni, de ahogy elnézem Zöldnek sincs!

Röviden:
Ismét legyõzte a felejthetetlen páros a hegyeket!
(Zöld és Én)
Jól -már az elején nem- éreztük magunkat, szvsz a szervezés jó volt, bár szinte sehol nem láttam, hogy írták volna a rajtszámokat, így viszont akinek van helyismerete, az esetleg elõnyöket tud belõle kovácsolni!

Az Itató és etetõ pontok jól és bõségesen voltak elosztva, csak a posztoló embereket kéne felhomályosítani legalább arról, hogy az utánna jövõ szakaszon milyen hosszú és mekkora szintkülönbségû rész következik, mert mondtak néha akkora marhaságokat és ellentmondásokat, hogy már attól elfáradtam!
Ezeket persze egy pályabejárás kiküszöbölné, de pl nekem, miont alföldi gyereknek nincs sok esélyem nonstop utazgatni!

A pálya korrekt volt, csak még én vagyok iszonyatosan gyenge, egy ilyen távon, de legalább innen már csak jobb jöhet!

Az a lényeg, hogy +csináltuk, és utánna végre +fürödhettem a Dunában!

Üdv,

Baliba

#5
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Szerintem csak egyetlen dolog, amit megoldaniuk kellene a szervezõknek: a több mint ezer ember rajtoltatását, mert zavaró volt a sokadalom némely ösvényen....nem hiszem, hogy nagyon nagy nehézség lenne 15 percenként inditani kisebb csoportokat (vagy valami ilyesmi). Ja és még egy ;D: pl. szerintem külön értékelni az igazolt versenyzõket és az abszolút amatõr, valóban hobbyból bringázókat, mert sokkal ösztönzõbb lenne, ha eredményeket érhetnének el azok is. (Itt pl. gondolok a hobby senorina kategóriára is természetesen ;D ;D ;D, de nem elsõsorban arra)

#6
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Elolvastam a beszámolóitokat. Látom ismét nagy élmény volt mindenkinek. Baromi jók vagytok. Megcsináltátok.  8) Úgy látom a szervezõk is kitettek rendesen magukért. Valószínûleg felfejlõdik kis hazánkban ez a maratonosdi. Egyre jobbak. Nem tévedtetek el. :)
Nagy buli lehetett. Sajnálom, hogy kimaradtam.

Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a maratonon.  :-*

#7
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
nem nem ! ponthogy a fejed alulexponálva van, szóval ha azért fényképezte az illetõ, mert tetszettek neki a fejeitek , akkor tovább kellett volna exponálni szvsz 1 stoppal mert a bukók miatt minden fej árnyékban van, de akkor a környezet túlexponált lett volna... de ebbe ne menkünk bele !

#8
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Jaja! A széles vigyorral, enyhén túlexponálva....  ;)

#9
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Charon: Te a sárga mezes vagy??

#10
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
mellik = Charon ???

#11
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ja de jóóó!
Charon teker...  ;D ;)

#12
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Hahó! A hivatalos eredménylistát megnézve örömmel tapasztaltam, hogy 99. lettem, a célnál kiírt 101 helyett, így mégis benne vagyok az elsõ 100-ban (persze hobbiban). Ebbõl az alkalomból írok is néhány szót a tapasztalataimról: a pálya rendkívül tetszett, 100%-ban tekerhetõ volt, egyetlen helyen kellettr leszállnom, ahol egy rövid, de nagyon meredek emelkedõ után nem kaptam már levegõt, de itt is csak néhány métert kellett tolni. A lefeléket imádtam, szerencsére ritkán voltak elõttem. Úgy vettem észre, hogy azok, akikkel a vége felé együtt mentem, felfelé valamivel jobban mentek, de lejtõn sokkal lassabbak. Pedig nem voltak olyan durvák azok a lejtõk, de lehet, hogy csak a hátsó SID mondatja ezt velem. Nagyon örültem, hogy pihenés nélkül végig tudtam tekerni, és egy órával jobbat mentem a tavalyi idõmnél, amikor a végén combtól lefelé mindenem görcsben állt. Az itatóhelyek sûrûsége jó volt, sosem fogyott el a nálam lévõ folyadék, mindenhol kaptam energiaitalt egybõl a kulacsba, nagyon készségesek és gyorsak voltak. Minden fontos helyen állt ember és mutatta az irányt, ebbõl a szempontból sem találtam kivetnivalót. Bizonyára nem volt minden tökéletes, de szerencsére nekem jól sült el, ezért nem tudnék negatívom említeni.
Páran azért fáradtak lehettek, egyszer egy srác elõttem borult be tekerés közben egy emelkedõn a mellette lévõ 3-4m-es árokba tök magától. Szerencsére egybõl fölmászott és folytatta az utat...

#13
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Rave:

Enyém a KÉK 105-ös rajtszám!!

Hozd már el légyszi Sahu-ra!


A videót, amit menet közben játszottak le +van valakinek??

Vagy még nincs publikus version??

Ha +van, vagy lesz vkinek, kérem sikítson! ;)


Üdv,

Baliba


#14
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Találtam egy pár képet:
Sonka Zsuzsi
Sonka Zsuzsi brada: István
Lensver
Trifo sisak nélkül!! >:(
Itt találtok még ha akartok!

#15
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Köszi mindenkinek, aki ilyen kedvesen válaszolt a "miért emlegetik egyes fiúk a rendezôk édesanyuciját fölfele menet" cimû kérdésemre.  ;D ;D Ok, akkor ezentúl elnézôbb leszek velük szemben. ;)

#16
kelo

kelo

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Lensver

Igazad van abban, hogy aki nem birja ne tekerje, vagy tekerje de ne káromkodjon.
En mégis azt mondom amit Bruce, bár én ezt a pilismaroti emelkedon produkáltam. Jártam már egy párszor a Pilisben, de a piroson Dobogókõ elött a meredek tolós rész, hát......, ott bizony kiszaladt
egy-két kelletlen káromkodás, de az max. az emelkedõnek szólt.
Szerintem a fiuk alapjáraton szabad szájubbak mint a lányok, egy ilyen megprobáltatáson pedig óhatatlanul is jobban elengedik magukat.
De ettöl még nem rosszak azok akiknél kiszalad egy-két ba-------meg.

K.

#17
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

Nem tudom gratuláltam e már a teljesítõknek. Ha nem, akkor most tenném meg: gratulálok! :)

Igazából nem akartam ide írni, mert én nem voltam DMon, és ez pedig egy DMos topic lenne, vagy mi, de lensver kérdésére próbálnék válaszolni.

Néha, amikor éppen nagy mászás van, az én számon is kiszalad ez-az. De a rendezõket soha, SOHA! nem emlegetem, mert nevezéskor tudom, hogy mi lesz. Így tehát õket sosem okolhatom. Akkor mégis miért? Nekem vhogy plussz energiát ad (lehet, hogy furcsán hangzik), dühös leszek (na nem úgy...) egy picit és és mintha jobban tudnék figyelni és erõsebb lennék, szerintem a koncentráció nõ meg, és ilyenkor már csak az útra, az emelkedõre figyelek.

Talán vmi ilyesmi, de szerintem ezt nem lehet jól elmondani.

Üdv:
BRUCE
u.i.: anyázni sosem szoktam, csak egy finom baammmmmeeeg... vagy:... na inkább nem sorolom :)

#18
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
az anyazasrol:
Dobogoko elott nem sokkal a 100 as tavon, fogvicsorgatva tepek fol egy emelkedon elottem egy arc szoba elegyedik a szembe jovo kirandulokkal, a beszelgetes zaro mondatai:
kirandulo: A tobbieknek nem nagyon volt kedve beszelgetni..
bringas arc: En _ezt_ elvezem !

Hat igy kell hozzaallni az emelkedokhoz !
(Egyebkent telo hianyaban a lejtoket utaltam, de nagyon .-))

#19
Anak

Anak

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás

Thommey:

Azért az egy kicsit durva, hogy találkoztál velem! Úgy kellett volna írnod: Láttam Anakot egy villanásra, aki mint a csiga, ment a hobbisokkal. ;D Úgy mentél el mellettem, mint aki még csak most kezdett volna a távnak. Köszönni alig volt idõm! ;D

Lensver:

Egy véleményen vagyok veled az anyázásokkal kapcsolatban! Azért néha az én ajkaimat is elhagyta egy-két cifraság, igaz én nem a pálya tervezõinek felmenõit emlegettem, csak szimplán az elõttem lévõ emelkedõt, lejtõt. Sõt, én inkább a lefeléknél anyáztam többet. ;D ;)

#20
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Én tulajdonképpen nem anyáztam senkit.
Csak elküldtem egy melegebb éghaj....  ;) ;D, de még azt sem. Tök jó volt az egész, így egyre messzebbrõl, csak én voltam gizda.
A feszültség levezetését pedig ennek a dúdolgatásával vezettem le.