Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Caprine vázak

- - - - -

  • Please log in to reply
194 replies to this topic

#21
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,880 posts
1. Magasabb beépítésû kormánycspágy. (nem valószínû)
2. Mélyebb vállú teló. (ez sem valószínû)
3. Kupak barkácsolása/cseréje (ez a legvalószínûbb)

#22
gloss

gloss

    vendég

  • fórumtag
  • 45 posts
Nekem az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám azt megondani a Caprine Spirit biciklimen hogy a váztol a teló egy kicsit messzebb legyen mivel az a gondom hogy nem tudom teljesen körbeforgatni.Valki tudna rá megoldást.Különben akine kell eladóm 55000-ért teljeen jó állapotú néhjány karc van rajta.Ja és elõre is kösz.

#23
t-unit

t-unit

    vendég

  • fórumtag
  • 76 posts
Ennyire nem tud senki segíteni?Tudom türelmesnek kéne lenni a válasszal,de a boltosok kértek meg hogy próbáljak valami segítséget kérni a bikemagon.Náluk van a bringa,aztán nem tudták sehogy rászerelni az e-váltót,és lövésük sincs,hogy mit nem próbáltak még meg,pedig anno még õk ajánlották ezt a váltót.Mégegyszer, egy deore lx '05-ös e-type elsõ váltóról van szó. 2 tányér is bõven megfelelne a váltáshoz(fölfele is tekernék amiatt),de nem akaródzik ugy se váltani,mivel távol/mellé esik a váltó.Esetleg az xtr e-típusú váltó más méreteiben?Más monoblokk rögzítésû váltó létezik,sram vagy más?Mindent megpróbálok az e. váltó miatt,de lecserelni nem szeretném emiatt a vázat,mert számomra a többi része a váznak teljesen megfelel.'Szal elsõsorban aki közelrõl ismeri a vázat attól kérnék segítséget!kösz

#24
t-unit

t-unit

    vendég

  • fórumtag
  • 76 posts
Gondolom nem sok embernek van caprine dh(treat) váza, de leírom mi a helyzet.Elsõ váltót szeretnék feltenni ,namost közbe rájöttem hogy a bilincses kizárva(mivel azon a ponton ahová menne a bilincs hajlított a vázcsõ).Ez nem is lenne gond,csakhogy az elméletileg problémamentes e-váltó(deore lx) sem helyezhetõ egyenlõre fel,mivel a tányérok,ill.lánc mellé esik a váltó.Hivatalos kereskedõk eddig nem tudtak segíteni.Elviekben feltehetõ e. váltó,mert ott van a bowdencsõ tartó hely neki a középrész feletti vázcsövön.Még megpróbálok kisérletezni vele,de 1 jó tanács az jól jönne,mit lehetne megpróbálni.

#25
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 posts
úgy máris más...

#26
PTR

PTR

    vendég

  • fórumtag
  • 127 posts

de a 31,8 nem a kerületet hanem az átmérõt jelenti...vagy abból számoltad vissza?


ja igazad van, el is felejtettem ott még soztottam-szoroztak kicsit.. :D

#27
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 posts
de a 31,8 nem a kerületet hanem az átmérõt jelenti...vagy abból számoltad vissza?

#28
PTR

PTR

    vendég

  • fórumtag
  • 127 posts

Szóval akkor 31.8-as...akkor most már megnyugottam,köszi!:)


nem volt nálam tolómérõ a múltkor de én így néztem:

spárgával körbetekertem, ahol körbeért megjelöltem utána vonalzóval lemér... és kész! :-)

#29
Dh rider

Dh rider

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
De sajnos csak az idei modellek vannak fent,és eléggé hiányos leírással!

#30
cila19

cila19

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
a caprine honlapja megújult:
www.caprine.hu
itt a modellek megtalálhatóak, és az adataik
nézz utánna

#31
t-unit

t-unit

    vendég

  • fórumtag
  • 76 posts
Szóval akkor 31.8-as...akkor most már megnyugottam,köszi!:)

#32
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,880 posts

Hello,Caprine treat vázra szeretnék elsõ váltót felszerelni,namost a 34.9mm-es ,vagy a 31.8mm-es felsõbilincses váltó passzolna rá?:confused:


Még colstokknál is ordít az ekkora különbség. Ennyire azért nem lehetsz láma. :D

#33
t-unit

t-unit

    vendég

  • fórumtag
  • 76 posts

Tolómérõ?:D

Tolómérõ?Ember lámával van dolgod.:) Egyébként a vonalzó nekem inkább a 31.8-ast mutatja de nem bízok semmit a véletlenre,ezért kérdezem hátha valaki ismeri a vázat,és használ 1. váltót rajta.

#34
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Tolómérõ?:D

#35
t-unit

t-unit

    vendég

  • fórumtag
  • 76 posts
Hello,Caprine treat vázra szeretnék elsõ váltót felszerelni,namost a 34.9mm-es ,vagy a 31.8mm-es felsõbilincses váltó passzolna rá?:confused:

#36
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
Akkor most ki tud és mit a Tuareg vázról?
Néztem a megújított Caprine.hu oldalt,de semmi sincs fent.Elég gyengére sikeredett,vagy már csak ezeket gyártják ami ott megtalálható?
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#37
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Ja, elég gagyi lett sztem. Ha esetleg kell egy 2004es, akkor szólj :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#38
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,453 posts
http://tbfr.jelkft.h...ok/koviride.jpg
Jobbat nem találtam.

#39
SIMMONS

SIMMONS

    vendég

  • fórumtag
  • 172 posts
Nincs róla vmilyen kép??

#40
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,453 posts
Én úgy tudom nem lesz. Helyette X-onlee van.