Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#1
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Nem is rossz ötlet csak könnyü legyen , hogy tudjuk a vállunkon vinni ;D ;D ;D!!!!

#2
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Lehet, hogy jövõre veszek 10-15e-ért egy korabájkot, teszek rá sárgumit, és a végén odaadom egy helyi kissrácnak. Gazdaságosabb. :)

AsztA

#3
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Nekem fogaskoszorú és lánc csere 20-ból meg van + teló pucolás fékbetét csere magura hs 33 ennyi .
de legalább jövöre ezeket már nem kell cserélni . ;D
Jövöre is ott leszek.... :D

#4
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Én viszonylag olcsón megúsztam. Z1-es pucolás, elsõ-hátsó agy pucolás, monoblokk zsírozás, fékpofa csere, új bowdenek. Kb egy 10-es.

AsztA

#5
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Az én veszteségeim: fékpofák, komplett hátsó agy, lánc, racsni.
Most gyûjtök rá, de a fele már megvan.  ;D

#6
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
b: Az en vesztesegeim:
egy monoblokk (csere 5500), egy elso sarhanyo elvesztese (~1500), 10-15 ora szereles, es ket het inhuvelygyulladas az alkaromban..
De azert jo buli volt :)))

#7
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Kiváncsi lennék, kinek mi szállt el a gépén ettõl a versenytõl.
Nekem "csak" a monoblokk és a kormánycsapágy lett csereérett, plusz a szemüveg elhagyás, ehhez hozzáadom még a nevezési dijat simán ugrott 20-25ezer... plusz még a 24munkaóra amig újra rendberaktam a gépet.
Valszeg jövõre rollerrel indulok :)

#8
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Ha nem tévedek akor a bemondó srác szerint HARCI KUTYÁK voltunk! Én is végig mentem másodszor is! 8) 9. lettem hj-ben szerintem nem rossz!
Mcelek! Mi lenne ha a PREMECSEK M. célja a te pincéd lenne, bár nem tudom pontosan hol van, ha jól emlékszem a Tenkesen valahol. Odatekernénk, egy jó kis pöri, bor, aztán meg eszmecsere az elmúlt 2 MM-rõl, persze nem annyira ugatás szintjén mert abból már elég volt! :) ;)

#9
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Én is végignyomtam és mindenkinek gratula aki végig szenvedte velem együtt!
Én 6 órát voltam kinn a hosszú távon és így lettem 6.!!!
Nagyon komolyan durva volt az egész!

#10
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
[glow=red,2,300]TEXT[/glow]Az a TEXT az:
ELHAGYTAM A SZEMCSIM egy rudi project equinox-ot :P

#11
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
Én végigtekertem. Nem sok ekkora állat van mint én! (a bemondó szerint HÕS-hehehe-)
Király kis sár dagasztás volt!
8 azaz nyóc kemény óráig nyomtam (najó 7óra 45 percig)
Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj.
Mentetek már lefelé 45 fokos lejtõn fék nélkül?? Mert nekem a 11. kilónál elszált mind a kettõ......... egyszerre! :o >:( :-X FÚÚÚ (jó poén mi . szerintem nem!) Ja és tárcsafék vólt!!

és még a tetejébe [glow=red,2,300]TEXT[/glow] :-[ :-[ ha valaki látta .....á :-[ :-[ :-[ R.I.P. neki!

Gratula minden mazoistának aki túlélte!
(atech. pusztulásról ne is beszéljünk)


#12
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Haaa nem baj a. Akkooo hat evig is jau losz, me ket evne gyakrabban nem szokom mosni a ruhajimat.

#13
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
mcelek:
Meg egy eszrevetel, a polokkal kapcsolatban: az anyaga eleg jo minosegu ugyan, de a festes eleg gyatrara sikerult, 2-3 mosas utan mar jelentosen megfakult szegeny :-(

#14
Scele

Scele

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

Én annak örülnék a legjobban, ha tavasszal lenne megrendezve a Mecsek Maraton. Remélem a szervezõk is így gondolják majd.

;)

#15
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Találltam 1 ide vágó mondást "Mindenki csak beszél az idö járásról de senki nem tesz ellene semmit"

Van még 2 másik is de az nem ide vág : " A férfi nö nélkül olyan mint a hal bicikli nélkül "
Vagy " Felpattant a nyeregbe és eltekert a szélrózsa minden irányába "

Vivá Premecsek!!!!!!!

Ut : bocs a lányoktól nem a bringásokra vonatkozik.

#16
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Jövõbe  :o (látó) szemeim elõtt látom PreMeCelek hirdetését!:
Kisméretû borospincémet,NAGYméretûre cserélném!  ;D

Seráfütty! A Mmarcsi télleg azért Mmarcsi mert,Setike írta: "összel sár van ez van"
Igasságszagú és TÉNYszerû  ez a megállapítás!  ;D

Tyito

#17
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok, itt PreMeCelek!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyire szeretnétek, hogy végre már egyszer legyen egy jó Mecsek Maraton. :) Én is. Szerintetek nem riadnának el a potenciális versenyzõk, ha újból szeptember vége, október eleje lenne a MM03? Én úgy érzem, hogy részünkrõl egyértelmû lenne az üzenet mindenkinek: ez egy ilyen verseny.  >:( Ha el akarsz ázni, tönkre akarod vágni a bringád, ki akarsz akadni, gyere a Mecsekbe. Szeretnék már olyan versenyt, mikor az emberek megizzadnak ragyogó napsütésben.  ;) Na még gondolkodom rajta. Van elképzelésem ...

A PreMecsek persze aktuális, sõt egyre jobban. Már kb. 30-40 ember van a bejárásra. Hajrá!!!! Várok mindenkit.

#18
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
lensver legyen igazad és ne legyen sár  8)  nekem akkor is tetszeni fog a M Maraton bár hiányozni fog a filing dehát ez van az elözö beszolásommal nem a rendezöket akartam kritizálni még mielött valaki azt hinné , hanem a sok lázadozó bringást . összel sár van ez van..  ;D. ilyen az élet!

#19
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Setike, a legédesebb gyümölcsért a legkeményebb munkával kell megfizetni. Igy lesz tökéletes ez a maraton is.
Meg aztán lehet tökéletes a szervezés, lehet száraz a pálya, de lehet, hogy az útvonal lesz nehéz. Ettôl még tökéletesen klassz lehet az MT.

#20
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
lensver a tökéletes maraton nem rossz gondolat de akkor mit fognak kritizálni?? Jól kijelölt járható pálya, sok frissitö pont , ez igy tör nem jo legyen valami szivatás benne? mondjuk sár .. vagy keljen 2 kört menni mindekinek  "szadi maraton" ;D. Persze nem kell mindent komolyan venni.. ;D.