Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide!

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
3755 replies to this topic

#41
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
ismerek egy srácot ki beszaribb mint bárki az egész világon
szóval egyszer vele tekertem földúton Martinkából Hármashegyaljára.
van az útszélén az erdõben egy putri színvonalú kerítés nélküli tanya.A kerítést pótolta az a kb 20 kikötetlen házõrzõ mely 200 m-en keresztül üldözött minket.A srác majdnem összecsinálta magát.
Ha megáltunk volna és alkalmaztuk volna a leírt technikát akkor nyomban széttéptek volna minket!
Szép az alföld csak ne lenne megáldva annyi tanyával.Ott mindig van kutya.

#42
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
én egyszer kocogásnál már hazafelé tartottam, elmerülve a gondolataimba, amikor egyszer csak ugatásra pillantottam magam elé. a dög elég pici volt, de megijesztett nagyon. annyira megijedtem, hogy ráordítottam, és felemeltem a kezeim, hogy lássa jó nagy vagyok, mire csendben elvonult.

nekem bevált, használja ön is! :)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#43
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Én a macskákat jobban szeretem velük nincs ilyen probléma.


Akkor jó, mert nálunk most egy kis fölösleg van! Soma! Nem akarod kiegészíteni a Darwini evolóciót egy emlõssel???

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#44
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Farkasok már jó pár éve feltüntek a Bükkben,de ennek inkább örülni kellene.
Réges-rég egy messzi galakszisban még medve,puma és más hasonló"rémség"is élt erdeinkben........
Ma már csodaszámba megy egy muflon is!
Ne feledd a farkas amúgy jobban fél tõlled mint fordítva.

Az meg hogy ennyire megmarcangolták szerintem azon is múlhatott(azon kívül hogy nem voltak megkötve és esetleg kicsit éhesek lehettek-bár ez nem feltétlten)hogy a szerencsétlen újságkihordó "csak"menekült és nem lépett fel támadólag és ezt az állatok nagyon-nagyon megérzik.
Nekem volt úgy hogy a keró mellett vicsorgó kutyára amikor ráordítottam,vinnyogva,bepisilve szaladt tovább.Ez azóta is bevált:ordíts és menekül az eb!

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#45
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Reggelt Mindenkinek!

Nem tudom, hogy hallottátok-e, de idén jópár farkascsalád költözött vissza a Bükkbe. Lassan sehol sem lehetünk biztonságban:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#46
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
Rohadt kutyák mindig is útáltam õket! Tavaly sikerült menet közben felrugnom egy szaros kis pudlit a vén kurva elégé szentségelt és állatkínzónak nevezett ekkor felvilágosítottam hogy az agresszív kis dögét kösse meg és akkor majd nem szalad a kerékpáros után és nem fogja fölrugni. De az is lehet hogy a kézbesítõ támadói farkas éhesek voltak, vagy farkasok. :) A mi kutyánk is megugatta a bringámat egy idõben sõt beleharapott a kerekébe szétrágott egy zsírzópisztolyt, egyszer egy teli vizes vödröt vágtam hozzá a másik alkalommal egy villáskulcsot de mostanában megint szemtelenkedik. Én a macskákat jobban szeretem velük nincs ilyen probléma.

#47
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó


http://www.haon.hu/e...har/ag/im-naplo

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#48
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 posts

Kóborkutyák széttéptek egy újságkihordót Debrecenben! Most altatják. Este ne nagyon tekerjünk!

:scared: Hol?

#49
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Az ujságkihordót?

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#50
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Kóborkutyák széttéptek egy újságkihordót Debrecenben! Most altatják. Este ne nagyon tekerjünk!

#51
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Kösz a linket, megnéztem a fotóidat bár ez a kép kicsit rosszulsikerült:

Object not found!

#52
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

Már megint?Szóval idõközben megjavult.(vagy csak most vetted észre hogy egy hete nincs)->Nitro


Ez még ugyan az, csak nem szoktam naponta bújni a képeket. Láttam a topicot.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#53
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Jó ez a Motorex hogy még a keród is szétrohadt tõlle:chin: !
Remélem tavasszal is ezzel küzdesz majd,Nitro meg legfeljebb letörli a szobaport és ezerrel teker a kis zsír keróján.....

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#54
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Már észrevettem egy pár napja. A megfelelõ topicban zOrg már tájékoztatta a nagyérdemût.

#55
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Már megint?Szóval idõközben megjavult.(vagy csak most vetted észre hogy egy hete nincs)->Nitro

#56
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Jelentem, ha eddig nem vettétek volna észre, a galéria ismét beadta a kulcsot.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#57
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Mert konzisztenciát vált.


Hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#58
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
A láncolajat nyári bringázásra találták ki,a cél hogy tisztán kenjen ne szedje fel a port és kibírjon 1-2 óra sáros tekerést. egész õszön a 1600 ft-s Motorexet öntöttem a láncra de 2-3 naponta!(esõ) Mellesleg a bringám is szép rohadásnak indult szóval elõvettem a régi bringám vázát és egy kis ügyeskedéssel csináltam belõle eggy SS gépet+sárvédó és kész az igazi városi gép. Az a kevés is amibõl áll, alig ûbereli a TG szintet így a lánc is a legolcsóbb fajta. Mehet is rá a príma használt trabant-váltóolaj sûrû mint a Floriol(büdös mint a záptojás) és naggyon olcsó:). Ezt tuti nem szedi le a víz és mivel ezen a k baszott télen még a por is megvan fagyva még azt sem szedi fel.
Bár azt nem tudom hogy mennyire kompabilitis Nitro 24-esével mert nálam nem kell váltani hehe ,SS.

Cruxosnak tényleg igaza volt:egy hete a rozsdától olyan vörös volt a láncom mint a hajam, erre megküldom kis(fél deci) olajjal és láss csodát, 1 nap alatt lekopott magától a rozsda.

#59
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
Rozsdás lánc témakörben tudnám ajánlani a CRC lánc sprayt! Befújod kicsit megtörlöd vársz 20 percet és használhatod. Mert konzisztenciát vált. Zsír szerû lesz így nem veri le a lánc és az esõ sem mossa le.

#60
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Dios mio!:) Ma be akartam nézni kaja után a Pótkerékbe lánc ügyben, de inkább elnapoltam holnapra. Azért sikerült õket célba igazítani?


Nem, már pont találtak valakit.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]