Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Térd és lábszárvédõk

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
12 hozzászólás a témában

#1
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Gryphus lábszárvédõt biciklis boltban keress. Érdemes a Velvárt, X-factor, Procross tájékán nézelõdni.
Egyébként lehet(ett) kapni Gryphus utánzatot is egy-két ezer Ft-tal olcsóbban. Ugyanolyan jól véd (és ugyanolyan meleg), csak nincs rajta felirat.

#2
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali skaccok...

Nos a térd és lábszárvédõk téma körét nagyon figyelmesen nézegettem idáig, mert háááát a TIOGA platformos pedálom cserélhetõ tüskéi nagyon hatásosan funkcionálnak olykor mint reszelõ... :(
csak az a baj, hogy az Én láb száramon szántanak borozdát, de akkorát néha, hogy tavasszal vetni is lehetne bele... ;D
szal Én nem nyomulok triálban, sem DH,DS rövidítésben...
csak rendesen megeresztem a lovat a lejtõkön lefele, nem hagyom ki az ugratási lehetõségeket sem... ;D

a kérdésem tehát:
sokan dicséritek ezt a "grhypus" terméket...

leírná valaki pontosan, hogy mi ennek a neve, milyen üzletben kapható, ha kapható (kerós, görkoris...)?
azt már láttam, hogy kábé 8mohát kell lekaparnom a tárcámról érte...

No, elõre is köszike az infókat...
Csõváz és hátszél...
Joghurt nem védi meg a lábszáram... de az egészségem talán... Paraferee voltam...

#3
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Én is fonntolgatom a lábszárvédõ vételét és ha veszek akkor Griphust, mert mindenki dícséri és magyar árú!!! :-))) Amúgy ma történt, hogy öcsém Bmxével ugrattam egy szépet és lecsúszott a lábam a pedálról. Csak négy helyen csûrte szét a sípcsonntom és kb. 3x újra el kezdett vérezni. Ezek után asszem bisztos beruházok egy lábszárvédõre, ja és ez csak egy mezei pedál volt nem pedig egy totál-brutál keretes wellgo amit holnap veszek!!!

Na csumi mindenkinek!

#4
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
groover:
szinte minden nagyobb keró boltban és görkori boltban hozzá lehet jutni.
7-8000 forint között. Érdemes több helyen is meg nézni, hogy hol a legolcsóbb.

YOci:
Ha triálozol és még nem vagy túl jó akkor fontosabb, hogy legyen mintha profin nyomnád.

Én sem triálozom hanem lefelé tépek a hegyen és ott sem árt ha van.

Palmer

#5
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hali!!!!!

Azt szeretném megkérdezni,szerintetek nem hülyeség-e nekem is lábszárvédö ha nem tudok annyira triálkodni?

#6
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
mennyiért adnak egy gryphus lábszárvédõt? és hol lehet hozzájutni?
kössz: grrr

#7
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Sorn:
nem a cipõre gondoltam  :) ;) :D ;D >:( :o :( 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-/ :-* :'(

#8
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ez a proteksön dolog nagyon fontos!
Nekem is van (sípcsontvédõm/ Griphus)
Eddig szana-széjjel volt vágva a sípcsontomon és a vádlimon a bõr, hús (most is mert nem gyógyult be). Állandóan be volt dagadva a lábszáram, de most amióta az ebtónerthasználom akarom mondani sípcsontvédõt viselek sokkal jobban érzem magam és nem félek annyira, hogy az a genyó pedál letépi a lábamat.

A Griphus cuccok egész olcsók a többihez képest és az egész lábszáradat védi (boka tetejétöl a térd aljáig, elöl, hátul)
Ez nem ingyen reklám, de ez tényleg így van.
1 hátránya van melegben, hogy az egész szerkó neoprén és frankón beleizadsz (15 perc alatt megszárad)

Sorn neked sem ártana valami a lábadra.

Shaun

#9
Thoer

Thoer

    vendég

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Kösz a tippeket. Végül a Lizard Skins mellett döntöttem, bár ugyanannyi volt a Dainese is, és ugyanolyan jónak tûnt. A Procross a többi boltnál kicsit drágábban adta a Dainese-t és 20 000 pénzért a Foxot.

#10
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
A Dainese, Fox király, de drágább. Ha olcsót akarsz, akkor jó az Axo is, amit bármelyik motorosboltban megkapsz, kis házi tuningot elvisel, hogy a lábadon maradjon...
Meg ha van kedved a Bmx-es cuccokat viselni, azok a legjobbak!

#11
CinderCone

CinderCone

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
:o[glow=red,2,300]www.procross.hu[/glow]Mármint a Nyugatitól a 4. megálló... :)

#12
CinderCone

CinderCone

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
Na, figyusz. Besétálsz a Procross nevû boltba, és ott körülnézel, tuti, hogy találsz magadnak valami védõszerkót. Dainiese, Fox minden mennyiségben. Fox lábszárvédõ: 10000 HUF.
A 4-es 6-os villamossal a Szénatér felé a 4. megállónál kell leszállni.
[glow=red,2,300]TEXT[/glow]Webcím: www.procross.hu ;D

#13
Thoer

Thoer

    vendég

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Nagyra értékelném ha ajánlanátok a fentebb említett harci eszközbõl jobb darabokat. Külön elõny lenne, ha még lehetne kapni elérhetõ áron és leírnátok a boltot is de ha nem, az se gond.