Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

GT vázak

- - - - -

  • Please log in to reply
182 replies to this topic

#1
retrofan

retrofan

    fórumtag

  • fórumtag
  • 159 posts

Sziasztok!

Légyszíves segítsetek.2004-es I-drive hoz ha fel szeretném újítani,elég ezt megvenni? https://www.gospbsho...mtb-p-2514.html



#2
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,693 posts
Hölgyekurak, van-e valakinek Ruckus I-Drive vázhoz való (de gyanítom, az összes I-Drive váznak ugyanilyen van) excenter alatti bowdenvezetõje? Vevõ vónék rá.
Ausztria, Kenguruk földje!

#3
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 posts

Pontosítok, GT richocet váz, ha így valakinek ismerõsebb lenne. :D

Szia!
Egyett tudok ajánlani nekem most lett kész a vázam ide is belimkelem hogy néz ki meg hogy ki festetteFeltöltött kép
és aki csinálta Beláz Márk BIKE BUTCHER - Powered by CO.CC

#4
Windos

Windos

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts

Sziasztok,
Mai nap találtam a garázsban egy nagyon szép kis GT vázat, amin az áll h all terraine.Gondolom ez egy monti ,na mármost az a kérdésem h szerintetek ebbõl lehet csinálni egy pofás kis országúti edzõ gépet+valaki tud nekem mondani egy olyan helyet ahol szépen és minõségi munkával festenek vázakat és egyéb biciklis alkatrészeket.
Elõre is köszönöm a válaszokat


Pontosítok, GT richocet váz, ha így valakinek ismerõsebb lenne. :D
viny:beer:[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:mudug95XdKldmM:http://www.mongoose.com/bikes/displaybike.php%3Ffilename%3D21.29.M7_INTL_HARDBALL_WHT.jpg[/IMG]

#5
Windos

Windos

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Sziasztok,
Mai nap találtam a garázsban egy nagyon szép kis GT vázat, amin az áll h all terraine.Gondolom ez egy monti ,na mármost az a kérdésem h szerintetek ebbõl lehet csinálni egy pofás kis országúti edzõ gépet+valaki tud nekem mondani egy olyan helyet ahol szépen és minõségi munkával festenek vázakat és egyéb biciklis alkatrészeket.
Elõre is köszönöm a válaszokat :D
viny:beer:[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:mudug95XdKldmM:http://www.mongoose.com/bikes/displaybike.php%3Ffilename%3D21.29.M7_INTL_HARDBALL_WHT.jpg[/IMG]

#6
ricochet

ricochet

    vendég

  • fórumtag
  • 19 posts
Ki mit tud, az új karbon gt vázakról?
Ki gyártja õket?

#7
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Meg volt mind!egyesével.Ma este fogom a lánctányércsavarokat.


Legrosszabb eset, nézd át alaposan a vázat, lehet reped valahol...

#8
kiscsipás

kiscsipás

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

hajtókar-monoblokk rögzítés
hajtókar-lánctányér csavarok
kormány-stucni
villanyak-stucni
esetleg monoblokk a vázban



Meg volt mind!egyesével.Ma este fogom a lánctányércsavarokat.

#9
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,880 posts
hajtókar-monoblokk rögzítés
hajtókar-lánctányér csavarok
kormány-stucni
villanyak-stucni
esetleg monoblokk a vázban

#10
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

Sziasztok!
Nagy gondom akadt a GT Ruckusommal!
Nagyon meg kímélt bringa,full xt 2009 szett,fox....mavic kerekek........!kb egy hete volt egy nagy generál!darabokra lett szedve a bringa!
összerakás után próba út.semmi gond,aztán vagy50km után erõs,köves kis felfelében tekerek és elkezd recsegni de rohadtúl az egész bringa!
Haza érve szétszed,átnéz minden egyes csavart(szó szerint) tisztítás,zsírzás!Próba és újra recseg.Olyan fémes kicsi apró katanások.A bringáról leszálva elkezdem mozgatni a nyerget..csövet...nyeregvázcsövet.És néha amikor a terhelés abba hagyom éa nem tehénkedek rá a 60 kg mal. akkor mintha vissza ugrana valami a helyére akkor lehet hallani egy kis reccsenést!Semmi vadulás,ugratás,dört..stb.Ráül,tekerem élvezem kerékpárnak van használva!
Nagyon idegesítõ és bosszantó is,hogy az ember rengeteg pénzt öl bele,és még sem okés a történet!
Segítségeteket elõre is köszönöm!


Ha nagy nyomatékú tekerés alatt csinálja, sor leszed, pucol, sok zsír, visszarak.

#11
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
nyeregcsõ a vázban, nyeregcsõ feje, nyeregpálca, nyeregcsõbilincs, koszos középcsapágyház....elsõ körben ezek szoktak lenni a szokásos problémák

#12
kiscsipás

kiscsipás

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Sziasztok!
Nagy gondom akadt a GT Ruckusommal!
Nagyon meg kímélt bringa,full xt 2009 szett,fox....mavic kerekek........!kb egy hete volt egy nagy generál!darabokra lett szedve a bringa!
összerakás után próba út.semmi gond,aztán vagy50km után erõs,köves kis felfelében tekerek és elkezd recsegni de rohadtúl az egész bringa!
Haza érve szétszed,átnéz minden egyes csavart(szó szerint) tisztítás,zsírzás!Próba és újra recseg.Olyan fémes kicsi apró katanások.A bringáról leszálva elkezdem mozgatni a nyerget..csövet...nyeregvázcsövet.És néha amikor a terhelés abba hagyom éa nem tehénkedek rá a 60 kg mal. akkor mintha vissza ugrana valami a helyére akkor lehet hallani egy kis reccsenést!Semmi vadulás,ugratás,dört..stb.Ráül,tekerem élvezem kerékpárnak van használva!
Nagyon idegesítõ és bosszantó is,hogy az ember rengeteg pénzt öl bele,és még sem okés a történet!
Segítségeteket elõre is köszönöm!

#13
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts
Sziasztok! Érdeklõdnék hogy mi a véleményetek az I-drive rendszerû telós vázakról??

#14
meszeske

meszeske

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Sziasztok!
Gt Nomad sport kerót akarok venni.
Minden honlapon más paramétereket látok. Az S- mérethez 423 mm-t ad meg ami elég karcsú,az M-es már 476 ami meg sok.A magyar honlapokon pedig az S- hez 17,6' van írva, ami pont jó.
Méretemhez jó-e az S méret? / 170 cm magasság , földtõl mért ülõcsont távolság79 cm. Jelenleg 17.5 colos Kelly's
méretû montim van
Régebben volt a Gt kerékpároknál élettartam garancia. Létezik még ilyen?
Mennyire jó választás alapgépnek ez a kerékpár , ha késõbbiekben szeretném kicsit 'feltuningolni' / teló, nyereg ,hajtómû ...stb/ ?



Gyors válaszotokat elõre is köszi!

#15
metudbacsi

metudbacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts
Sziasztok!
Nekem egy acalance 2.0-ás vázam van. Belebolondultam:-(((
Égre-földre keresek egy régi Cro-Mo, vagy akár aluminium országúti, vagy Trekking vázat. Még az se baj, ha törött vagy sérült.
Tudom, hogy a GT nem erre specializálódott, de van neki. Adok érte egy Frischi SLX vázat vagy pénzt.

#16
gtbikes

gtbikes

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Acél vázas klasszikus GT Zaskar-t??? Olyant szerintem nem gyártottak...

!ÜDV MINDENKINEK!
.MEGRÖGZÖTTEN VADÁSZOK, EGY 19es MÉRETÛ GT ZASKAR VÁZAT!!!!!Egy acélvázas klasszikust szeretnék.. .emberi áron.
NEM TUDTOK VALAMIT VÉLETLENÜL? ?! MILYEN OPCIÓK VANNAK???
köszönömm!



#17
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts

Üdv GT-sek!

Tud esetleg valaki eladó STS thermoplastic vázat eladót, vagy DH, LOBO is érdekel...

Old GT man


Ha csak a falra kell retro dísznek, akkor érdemes keresni, egyébként isten ments!

#18
oldgtman

oldgtman

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Üdv GT-sek!

Tud esetleg valaki eladó STS thermoplastic vázat eladót, vagy DH, LOBO is érdekel...

Old GT man

#19
localhero

localhero

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
.egyáltalán hol lehet csak vázakat kapni????
a GT árul külön ..ha igen ,akkor milyen áron???vagy csak használtan innen onnan ... . lehetne, ZASKAR és AVALANCHE is érdekel19-20 as méret!!

#20
karfi

karfi

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts

Üdv!
Adott egy GT Ruckus 1.0, egy 73x118-as octalinkes középrész és egy ehhez illõ LX kar (FC-M572) link: http://www.bikeparts...e/BPC314058.jpg


azt hiszem, ezt a hajtokart eleve 121-es tengelyu monoblokkal ajanlott hasznalni. probald ki egy olyannal, mar azzal 1.5mm-rel kijjebb lenne, nezd meg tolomerovel, hogy eleg lesz-e.