Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kulacstartó probléma Giant Trance-on

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3 hozzászólás a témában

#1
gszaszko

gszaszko

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Szuper! köszönöm a tippet!!!!



#2
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

En Zefal Wizz kulacstartot tettem hasonloan problemas vazakra, van feherben es feketeben is, megfordithato, hogy merrol legyen konnyebben kiszedheto a kulacs, birja a hideget is, meg a Camelbak Podium Big Chill kulacsokat is. Es csak 1300-1400 forint.
 
wiiz.jpg


blash módosította - 2017. március 29. - 22:32


#3
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Sziasztok! 

 

Van én nekem egy Giant Trance 2-m, M-es vázzal. A probléma, hogy valamiért ezen a vázon a megszokottnál 3 centivel fentebb van a két rögzítő csavarja a kulacstartónak, ezért a nagy kulacsot nem lehet betenni a tartóba, csak ha a kulacs teteje erősen szorul a váz alatt-kulacstartó között. A kérdésem az lenne, ha van másnak is ilyen gépe, milyen típusú kulacstartót használ? Olyat honnan lehet vásárolni? Vagy van-e egyáltalán olyan kulacstartó ami nem "szabvány" lukakkal van ellátva?

 

Köszönettel

Gergő

http://bikepro.hu/ke...balos_feher-kek



#4
gszaszko

gszaszko

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Sziasztok! 

 

Van én nekem egy Giant Trance 2-m, M-es vázzal. A probléma, hogy valamiért ezen a vázon a megszokottnál 3 centivel fentebb van a két rögzítő csavarja a kulacstartónak, ezért a nagy kulacsot nem lehet betenni a tartóba, csak ha a kulacs teteje erősen szorul a váz alatt-kulacstartó között. A kérdésem az lenne, ha van másnak is ilyen gépe, milyen típusú kulacstartót használ? Olyat honnan lehet vásárolni? Vagy van-e egyáltalán olyan kulacstartó ami nem "szabvány" lukakkal van ellátva?

 

Köszönettel

Gergő