Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Exkluzív fórum

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Működik itt a fórumon az emailcím módosítás? Mert megadom kétszer az új címet meg a jelenlegi jelszót, és ezt az üzenetet kapom: 

 

Tölts ki az egész űrlapot



#2
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

zOrg visszatért, vagy másvalaki van a nick mögött?  :rolleyes:


Röviden: visszatértem, de nem minden a "régi". Viszont olyan (pozitív) változások voltak a háttérben, hogy megkeresett tavaly decemberben András egy lehetőséggel - én pedig ráálltam. Bővebben majd lesz róla szó, meg "hír" a magazinban, én csak a fórum újraélesztésével foglalkozom. Nem kis feladat, de úgy gondolom, egy próbát megér! ;)
  • Jorus, Rave_Ace, Kisherceg és 2 további fórumtag kedveli ezt
"In idem flumen bis non descendimus"

#3
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Köszi. Marad az IPB? Valahogy azt nem lehetne megoldani, hogy juzerként lehessen módosítani a hozzászólások sorrendjén? Mindenki másra esküdik, hogy növekvő vagy csökkenő sorrendben legyen, vagy esetleg thread szerint, bár ezer éve nem néztem, hogy tudja-e az utóbbit az ipb.


Marad az IPB, a többi fórumszoftver kutyaütő hozzájuk képest. Ebben az egyben (user szinten kiválasztható legyen a topikon belüli válaszok sorrendje) diktatórikus a szoftver: csak egy központi beállítás van.
Egyelőre a cél egy új kiszolgáló környezet, ahol tudom frissíteni a kőrégi verziót, aztán megnézem, mit lehetne tenni ezügyben.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Kiiktattam a captchát.
Ha a tárhelyszolgáltató is úgy akarja, a héten új gépre kerül a fórum és akkor lesz lehetőség a szoftverfrissítésre is.

 

Köszi. Marad az IPB? Valahogy azt nem lehetne megoldani, hogy juzerként lehessen módosítani a hozzászólások sorrendjén? Mindenki másra esküdik, hogy növekvő vagy csökkenő sorrendben legyen, vagy esetleg thread szerint, bár ezer éve nem néztem, hogy tudja-e az utóbbit az ipb.



#5
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

zOrg visszatért, vagy másvalaki van a nick mögött?  :rolleyes:


  • zeezoltano kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#6
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kiiktattam a captchát.
Ha a tárhelyszolgáltató is úgy akarja, a héten új gépre kerül a fórum és akkor lesz lehetőség a szoftverfrissítésre is.
  • Jorus és zscs kedveli ezt
"In idem flumen bis non descendimus"

#7
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
2018 március végén állították le a recaptcha v1-et a guglinál, azóta nincs is új regisztráció ide a fórumra. De a jelszóemlékeztető sem működik, mert annál is az van. Szóval tényleg exkluzív lett ez a fórum :DD Frissíteni kellene vagy alternatíva után nézni, hogy ne így nézzen ki:
 
 
7619_vivaldi_2019-01-15_00-11-40.png
 

 
7619_vivaldi_2019-01-15_00-11-26.png

blash módosította - 2019. január 15. - 01:31

  • Kisherceg kedveli ezt

#8
j4ni

j4ni

    vendég

  • fórumtag
  • 330 hozzászólás
  • LocationBudapest

már írt, de eddig sehol semmi...

 

írj az admin@bikemag ponthu-ra.



#9
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

írj az admin@bikemag ponthu-ra.


"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10
j4ni

j4ni

    vendég

  • fórumtag
  • 330 hozzászólás
  • LocationBudapest

Sziasztok!

 

ezekben a viharos időkben, ahol boldog-boldogtalan rendelkezhet internet-hozzáféréssel, emailcímmel és ezek a tanulatlan-mosdatlan tömegek elöntötték a facebookot meg az összes könnyen hozzáférhető fórumot mi a Bikemag közösség átalakultunk egy zárt csoporttá, ahová csak kapcsolatok útján lehet bekerülni? :P

 

Van ennek értelme az biztos, csak utána nem kell csodálkozni, hogy lassan ördögszekerek kergetik egymást a halott topikokban...  

 

Van egy ismerősöm akinek a regisztrációját nem fogadja el a rendszer és fél éve válaszra sincs méltatva ezzel kapcsolatban...

 

Mit lehet tenni, ki az illetékes?

 

J.