Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Avid Code R 2011

- - - - -

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Martin2004

Martin2004

    vendég

  • fórumtag
  • 92 posts

Hello mindenki,

 

Van nekem a fent említett fékem, és az istennek nem tudom úgy megcsinálni, hogy ne legyen nyúlós. Azért nem gond ez, mert finomabban tudom adagolni a féket, de mégis, jobb lenne, ha direktebb lehetne ez valahogy(leginkább a hátsó fék). Hogy lehetne ezt elérni? Lehet az, hogy a gyári csövek elfáradtak, és emiatt tágulnak? Kérdeztem a gyártót, nem lehet fémszövéses fékcsövet használni, mert szétfújja a tömítéseket. Ötlet, hogy mit lehetne csinálni vele? 

Múltkor voltam Ardó Tominál, és szóba került a nyúlósság. Ő is azt mondta, amit írsz, hogy a nyúlósság valóban adagolhatóság. Szerintem egyébként az olaj mennyiségének  _finom-_ növelésével lehetne keményebbé tenni, ha erre vágysz.



#2
mikeylama

mikeylama

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts

Hello mindenki,

 

Van nekem a fent említett fékem, és az istennek nem tudom úgy megcsinálni, hogy ne legyen nyúlós. Azért nem gond ez, mert finomabban tudom adagolni a féket, de mégis, jobb lenne, ha direktebb lehetne ez valahogy(leginkább a hátsó fék). Hogy lehetne ezt elérni? Lehet az, hogy a gyári csövek elfáradtak, és emiatt tágulnak? Kérdeztem a gyártót, nem lehet fémszövéses fékcsövet használni, mert szétfújja a tömítéseket. Ötlet, hogy mit lehetne csinálni vele?