Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Trek

- - - - -

  • Please log in to reply
1437 replies to this topic

#41
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 posts

mért lenne gáz ?
19,5 eshez erõsen 190 felé kéne lenni
11,1 kg 17,5-es méretben (mountain bike 7/10)

árát nem tudom de iolyan 3 kiló (350) körül lehet rá azt mondani hogy jó vétel .....


Köszi a választ. Sok helyen olvastam, hogy az SRAM ilyen módú kombinálása a Shimano-val nem minden esetben problémamentes. Azt nem tudom hogy utcai vagy verseny körülmények között jelentkeztek-e az akadozások.
Listaáron 415e Ft még, ha lehet kapni, mert már szinte nincs, és abból tudnának most 25% kedvezményt kis segítséggel.
;) breeze :mad:

#42
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Sziasztok,

mi a vélemény a 2010-es TREK 8000-rõl?
Gáz, hogy SRAM a lánc és a fogaskerék rajta?
Egy 19,5"-os váz mekkora embernek ideális?
Amúgy összességében ár/érték arányban jó vétel most akciósan?
A súlyáról nem találtam infokat, tuid valaki mért értéket?

Köszi.


mért lenne gáz ?
19,5 eshez erõsen 190 felé kéne lenni
11,1 kg 17,5-es méretben (mountain bike 7/10)

árát nem tudom de iolyan 3 kiló (350) körül lehet rá azt mondani hogy jó vétel .....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#43
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 posts
Sziasztok,

mi a vélemény a 2010-es TREK 8000-rõl?
Gáz, hogy SRAM a lánc és a fogaskerék rajta?
Egy 19,5"-os váz mekkora embernek ideális?
Amúgy összességében ár/érték arányban jó vétel most akciósan?
A súlyáról nem találtam infokat, tuid valaki mért értéket?

Köszi.
;) breeze :mad:

#44
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Üdv!

8500 váz kizárólag 15.5 és 17.5 méretben létezik? A gond az hogy 168 vagyok és elvileg a 15.5 az kicsi ,a 17.5 pedig nagy lenne(szerintem)...
Igazán gyárthatna a Trek 16.5-es vázat is,mert a kinálatból ez valahogy kimaradt :(


gyárthatna, meg a speci is pl
ráadásul tényleg brutkó különbség van köztük, a 15,5-es baromi rövid. de azért inkább az lehetne a jó
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#45
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 posts
Üdv!

8500 váz kizárólag 15.5 és 17.5 méretben létezik? A gond az hogy 168 vagyok és elvileg a 15.5 az kicsi ,a 17.5 pedig nagy lenne(szerintem)...
Igazán gyárthatna a Trek 16.5-es vázat is,mert a kinálatból ez valahogy kimaradt :(
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#46
Mate94

Mate94

    vendég

  • fórumtag
  • 138 posts
Sziasztok!

Trek 7.3 FX-be lehet elõre teleszkópos villát rakni?
Köszi!

#47
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

A geokat nézve egy kicsit tartok tõle.

10-11mm-vel lesz rövidebb a 8500, mint az A8.


A sebesség mindent megold.

 


#48
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

A geokat nézve egy kicsit tartok tõle.


mondjuk a kross elég betegen hosszú, de ha jól emléxem akkor a 17,5-es trek is 585 eff felsõcsõ tehát 1 centivel rövidebb. elég határeset átlag testlakathoz, ilyen magassághoz.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#49
ortem

ortem

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Kross level a8.

könnyen lehet olyan mázlid hogy a 17,5-es igazából nagy(leginkább hosszú) lesz a 15,5-es meg kicsi



A geokat nézve egy kicsit tartok tõle.

#50
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts
könnyen lehet olyan mázlid hogy a 17,5-es igazából nagy(leginkább hosszú) lesz a 15,5-es meg kicsi
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#51
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok!


172cm magas vagyok, és 18-as vázzal rendelkezem, ami nagynak bizonyult ezért lecserélem. Trek 8500-ban gondolkodom, de sajna nem tudom, hogy 15,5 vagy 17,5-es legyen! Légyszi segítsetek


17,5-es.

Milyen vázból volt nagy a 18-as?


A sebesség mindent megold.

 


#52
ortem

ortem

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Sziasztok!


172cm magas vagyok, és 18-as vázzal rendelkezem, ami nagynak bizonyult ezért lecserélem. Trek 8500-ban gondolkodom, de sajna nem tudom, hogy 15,5 vagy 17,5-es legyen! Légyszi segítsetek

#53
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts

pl. a 8500 az alu hardtail teteje...

Amibõl a 2010-es modell nem elérhetõ külön vázként.

#54
mayor

mayor

    vendég

  • fórumtag
  • 212 posts

Hol rendelted? En itthon erdeklodtem de nem jartam tul nagy sikerrel. Nem tudtak adni nekem Fuel vagy Remedy vazat. Es nem is biztattak, hogy lesz a kozeljovoben... :( Valakinek van vmi 5lete, hol lehtne zaros hataridon belul rendelni?
Koszi!


itthon egy kiskerbõl, de lényegtelen melyikbõl, mert mindegyik ugyanabból a nagykerbõl hozatja.

és igen, ahogy azt már írták, csak a csúcsmodelleket lehet megvenni külön vázként, pl. a 8500 az alu hardtail teteje...

#55
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok!

Bringavásárlás elõtt állok, a Trek is szóba jött. Konkrétan a Trek 6300-AS típus. Az aggaszt, hogy nincs belõle 22"-es csak 21,5"-ös. Szerintetek az jó az én 190 centimhez? Ráadásul hosszú a lábam is.

Segítségeteket elõre is köszi!


Simán jó lesz, szerintem még egy kicsit nagy is lesz.


A sebesség mindent megold.

 


#56
Rick25

Rick25

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts
Sziasztok!

Bringavásárlás elõtt állok, a Trek is szóba jött. Konkrétan a Trek 6300-AS típus. Az aggaszt, hogy nincs belõle 22"-es csak 21,5"-ös. Szerintetek az jó az én 190 centimhez? Ráadásul hosszú a lábam is.

Segítségeteket elõre is köszi!

#57
pufihus

pufihus

    vendég

  • fórumtag
  • 17 posts
Üdv!
Meg tudná mondani valaki, hogy a Trek 4500-nak milyen a középcsapágy mérete?
Köszi!

#58
spooon

spooon

    vendég

  • fórumtag
  • 198 posts

Egy 16"-os (új, nem használt) Remedy vázról tudok, ami eladó. A kép csak illusztráció, de ugyanez. Szerintem jó áron....

Feltöltött kép


Koszonom, de a magassagomhoz kicsi lesz :( 19 col kell nekem.
Sp

#59
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts

Hol rendelted? En itthon erdeklodtem de nem jartam tul nagy sikerrel. Nem tudtak adni nekem Fuel vagy Remedy vazat. Es nem is biztattak, hogy lesz a kozeljovoben... :( Valakinek van vmi 5lete, hol lehtne zaros hataridon belul rendelni?
Koszi!


Egy 16"-os (új, nem használt) Remedy vázról tudok, ami eladó. A kép csak illusztráció, de ugyanez. Szerintem jó áron....

Feltöltött kép

#60
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,069 posts
Spoon: A Trek vázként mindig csak a csúcs modelljeit árulja (többnyire carbon). Én akartam venni egy Remedy-t, de azt az infót kaptam, hogy már az európai raktárban sincs semmi. Mindent eladtak, csak (európai) kiskereskedõknél kapsz komplett gépet. Nyár végére lehet rendelni 2011-es gépeket. Nem számítottak rá, hogy ilyen kapós lesz. Úgy látom kb. ugyanabban a cipõben járunk váz keresésben.:-) Én most vettem egy Spec Enduro SL-t végsõ megoldásként az Ebay-rõl.