Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Toray Karbon Vázak T700/T800

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1 válasz erre a témára

#1
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Szerintem sose lehetsz biztos benne, miből készül a váz. Olvasgattam én is mindenféle fórumot, milyen tapasztalatok gyűltek korábbról, ott elhangzott, hogy xy t800, meg t1000, ezzel szemben a másik gyártó meg a kert végében malterosvödörrel üvegszálból. S hogy ebből mi az igazság? :)

Nyilván félpénzért nem kapsz se olyan kiszolgálást, se olyan minőségellenőrzést, mint valami nagy gyártólnál. Cserébe van esélyed, hogy kifogástalan vázad lesz. De az is lehet, hogy valami nem fog stimmelni.

 

Én belevágtam egy éve, nem bántam meg. Köcsög volt az eladó, nem pontosan az érkezett, amiben megállapodtunk (pár dollár volt csak a bibi, eggyel kevesebb váltópapucsot küldtek), de a vázzal semmi baj.

Most ősszel meg vettem a fenti üvegszálasnak mószerolttól merev villát, eddig semmi gond vele. Ha a vásárlás mellett döntesz, azért számold jól végig, hogy amennyiért hazaér (posta, vám, áfa), úgy is akarod-e.

 

Sziasztok!

Arról szeretnék érdeklődni milyen tapasztalataitok vannak Toray karbonból készült vázakkal kapcsolatban?
Egy kínai karbon vázat akarok venni. Itt szerintem fontos megjegyezni, hogy nem eredetiként feltüntetett hamisítványt, hanem 'matrica mentes' ugyanolyan dizájnnal rendelkező másolatot akarok venni, ezenfelül ugye a különbség a karbon váz anyaga, az Toray T800.
Mint utána érdeklődtem neves gyártók is használják ezt a fajta anyagot, mint pl. a Planet X vagy a magyar C12.

Milyen tapasztalaitok vannak ilyen vázakkal?
Itt most nem a kínai kerékszettekre gondolok!


mgy módosította - 2014. december 14. - 11:16


#2
tamasmyself

tamasmyself

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Arról szeretnék érdeklődni milyen tapasztalataitok vannak Toray karbonból készült vázakkal kapcsolatban?
Egy kínai karbon vázat akarok venni. Itt szerintem fontos megjegyezni, hogy nem eredetiként feltüntetett hamisítványt, hanem 'matrica mentes' ugyanolyan dizájnnal rendelkező másolatot akarok venni, ezenfelül ugye a különbség a karbon váz anyaga, az Toray T800.
Mint utána érdeklődtem neves gyártók is használják ezt a fajta anyagot, mint pl. a Planet X vagy a magyar C12.

Milyen tapasztalaitok vannak ilyen vázakkal?
Itt most nem a kínai kerékszettekre gondolok!