Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kerékpárt egy sikeres testvérpárnak program :)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
Még nem érkezett válasz a topikindító bejegyzésre.

#1
Dr5Ker

Dr5Ker

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Sziasztok!

Egy másik közkedvelt fórumon is felvetettem ezt az ötletet, ide is felteszem, hátha valami csoda folytán megvalósul az ötletem. :)

Évek óta ismerek egy lányt, aki nagyon tehetséges triatlonos, illetve külön-külön is az ezen belüli sportágakban. (Több, mint 4 hónapja a párom is, így különösen odafigyelek rá). Az öccse is szintén ezen a téren mozog, hasonlóan, ha nem magasabb szinten űzve ezt a nem egyszerű sportágat. Mindketten 100 felett számolják az érmeket, amiket megyei, országos és kisebb nemzetközi viadalokon szereztek, a kupákat nem számítva. Lehetőségük volt, hogy a Mogyi SE igazolt sportolói legyenek, de pénz hiányában a szülők ezt nem engedhették meg maguknak. Mivel én is sokáig kerékpároztam és futottam, velük is, igen sűrűn, így tudom, az eredményeik mellett, hogy mindent beletesznek a felkészülésbe és, hogy eredményesek legyenek. (Október 11-én például a Balatonra utaznak, az országos duatlon döntőre, mivel ma mindketten kiemelkedő eredményt értek el a berekfürdői diákolimpián) Szóval nem kertelek tovább és nem akarom túlfényezni őket, arra kérném a fórum tagjait, hogy ha Ti, vagy bármilyen ismerősötök megteheti, hogy támogassa őket egy kerékpárral, azt nagyon megköszönném, és persze Ők is, az eredményeikkel a továbbiakban. :) Ugyanis sokszor azért nem tudnak elutazni versenyekre, mert egyetlen egy ősrégi országútinak csúfolt drótszamár van csak a családban, rajta 35-ös bordázott gumikkal, ami valljuk be nem egy hatalmas előny akármilyen szintű is az a verseny... Higgyétek el, ha én magam tehetném, akkor nem fordulnék Hozzátok segítségért, de tavaly anyagi gondok miatt én is kénytelen voltam megválni az országútimtól, így nem tudom támogatni Őket.

Köszönöm ha elolvastad ezt a pár sort és remélem sikerrel zárul a kis titkos akcióm és örömet tudok nekik szerezni. :)

Tisztelettel: Csató Balázs