Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Személyi edzők

- - - - -

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
szaboat

szaboat

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts

Szia,

 

http://sportlab.hu/ 

 

en oket ajanlom. Tobb eve dolgozom veluk es nagyon elegedett vagyok. A helyhez szerintem ne ragaszkodj, siman lehet tavolrol is edzeni valakit foleg ha most kezded a bringazast. Csinalsz egy tesztet, beallitjatok a pulzus zonaid es lehet tolni az elore felirt edzeseket.

 

Szolj ha tudok segiteni valamiben!


  • Sportlab.hu likes this

#2
chaostheory

chaostheory

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts

Üdv!

 

Edzőt keresek Dunaújvárosban vagy a körzetében! Láttam, hogy Budapest meg az ország többi pontja tele van versenyekre felkészítő személyi edzőkkel, de itt egyszerűen nem találok egyet se! Online próbáltam felvenni a kapcsolatot kettővel is, nekem a pénz nem lenne gond, de ez a több napos várakozási idő nem igazán jön be és a személyes kontakt amúgy is jobb...

 

2 éve csinálom a súlyzós/saját testsúlyos edzést, lépcsőzök és úszok is ezerrel! (Úszóedző segítségével, amúgy sportuszodában dolgozok és elég keményen ráálltunk most az állóképesség fejlesztésére)

 

Viszont... Kéne ebben a sportágban egy normális edzésterv illetve edző, online se lenne rossz csak normálisan érjen rá, legyen meg a heti legalább 3 nap kapcsolattartás ha nem is több... 

 

Köszönöm a segítséget!