Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Basso

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
ArtemSeoKracive

ArtemSeoKracive

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Обычно первым шагом в раскрутке любого проекта является добавление его в поисковики Яндекс, Гугл, Рамблер и другие для ускорения его индексации. Там без специалиста не обойтись. Как сделать редирект: php редирект, 301 редирект, редирект javascript, редирект через htaccess и редирект html. После регистрации, вам останется выбрать подходящие площадки для рекламы и наблюдать за вашими продажами. Когда вебсайт состоял только из Html файлов, лежащих в корневой папке или подпапках, то, в принципе, файл Robots.txt нужен был в первую очередь лишь для того, чтобы скрыть от поисковых систем какие-либо документы или файлы, которые вы по каким-то причинам не хотели афишировать. Заполнить ее крайне необходимо. При этом Ваш сайт постепенно будет развиваться и обрастать контентом. Поэтому если Вам нужна помощь, то смело заходите в этот раздел и заказывайте. Также данная система раскрутки доступна любому чайнику.

раскрутка сайтов в поисковых системах
продвижение сайта
раскрутка сайтов в поисковых системах
продвижение сайтов в google
  • blash kedveli ezt

#2
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Uhh,  2016-os modellév újdonságokat hoz..

 

Az Astra frissítve

Új aero vázszett Venta néven

Új acélvázszett, Vipre

Új túragép, Ulisse

 

http://www.bassobike...isse-ulisse.php

 

Aluváz már nincs, de a mai divathullám miatt szvsz jövőre lesz.

 

Ami kicsit "csípi a csőröm". Ha megnézem a fejcsőhosszokat, reach-stack értékeket, rájövök: -17 fokos stucni nélkül egyedül a Diamantét tudnám kényelmesen beállítani, ami. Nem olcsó, ellenben jó drága :)

 

a vipert nem értem... már a 90-es évek közepén is dedacciai 18mcdv6 ht csőszettből volt forrasztott, nem muffos, kb. 1.4-1.6kg közt, most meg ismét muffolt? Wárum? 


Vejne módosította - 2015. október 02. - 08:04


#3
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://www.bassobikes.com/

 

Letölthető már egy pár hete a 2015-ös katalógus. Mintha mechanikus recorddal nem lennének bringák :| Csak SR vagy Chorus, esetleg ezek EPS változatai.

 

A Diamante vázak festései kifejezetten szépre sikeredtek, színesek :) Kikerült a Loto a kínálatból, meg a Reef helyett is Devil néven fut az aluvázas gépezet, bár nem értem, miért nem fekete-vörös festéssel már akkor, ami mégiscsak "infernálisabb". És ők is elhagyták a karbon hátsó támvillákat, szóval már teljesen alu a váz.

 

A tárcsafék meg alap, na : )


Vejne módosította - 2014. augusztus 26. - 20:32

  • donciccio kedveli ezt

#4
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Igen, a Palitól vásároltam. És tényleg baráti áron. Most rákerül egy Scirocco kerék, meg Conti 4000-es. És akkor kész is. :-)

Az aláírásod cseles. Az egyik a nyári, a másik a téli bringa? Mindkettő parádés. ;) 

Hát, egyik "otthoni", másik "itteni" bringa, de mivel 99%-ban "itt" vagyok, és nem "ott", ezért a km megoszlás vicces. Ie.: cca. 1600km az elmúlt 1.5 hónapban, amiből 1400-at ment a Basso :D

 

Köszi amúgy. Kicsit rosszul esett, mikor egy ismerősöm (triatlonista...) kérdeztem, hogy melyik tetszik neki, erre bemondja, hogy a Basso olyan gagyinak néz ki meg low-endnek. Mondtam neki, hogy igazából csak egy másik éra terméke, amikor még nem a batárcső meg érdekes küllőzésű kerékszett volt a divat. :D


Vejne módosította - 2014. június 25. - 11:35


#5
Binglof

Binglof

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

Igen, a Palitól vásároltam. És tényleg baráti áron. Most rákerül egy Scirocco kerék, meg Conti 4000-es. És akkor kész is. :-)

Az aláírásod cseles. Az egyik a nyári, a másik a téli bringa? Mindkettő parádés. ;) 

 

 

 


Soha ne hagyd abba a csüggedést!


#6
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Én egy ilyennel haladok. Alu váz, karbon villa, Campa Veloce, Gipiemme Tecno kerék:

 

Basso-8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezeket valami szemtelen 250ezer ft-os áron "hajigálta" el a Velossimo-Wheeldoctor-Pelso(HyperRetro) trió. (Gondolom, nem gond, ha így hármukat egy tengelyen említem, partnerek, közösen forgalmazzák ezt a márkát).

 

Nagyon kellemes vétel ám annyiért, a hajtókar kifejezetten szép, nagyon tetszik a "lyuggatott csillag". Bár színben a Fulcrum Torq-R hajtókarokkal is harmonizálna, amiket szintén vicc áron szórnak mostanában (40k)

 

Számomra a Fulcrum azért is szimpatikus hajtókar-fronton, mert a legtöbb szerviz NEM tart hajtókarleszedőt, hogy PT-vel is elboldoguljanak, az UT meg nagyon hálás és jól szerelhető.

 

Aláírásomban a Coral is egy Basso, igaz, átfestett-átmatricázott, de a Basso gravír a fékhídban és papucsban kissé "árulkodó".

 

Ha krabongépre voksolnék, olcsóra, egész kellemes a Laguna. Nem elbaszott a geometriája, mint az olcsó karbongépek 90%-ának, szép, és úgy rémlik, mintha Bassoék mai napig otthon sütnék ezeket a vázakat...

 

Vagy ha acél, régebbi Vipert lehetne vadászni, csoda Deda csőszettből. Donciccio bringájának vázával egy súlyban vannak kb. azok a vázak, felépíteni valószínűleg 2010-es ezüst UT centaurral, vagy akár Athenával tenném. Szintén a hajtókar-front lenne kissé problémás, mert NAGYON kevés ezüst UT hajtás maradt, s általában elég hülye árakon.. 

 

A Diamante meg egy gyémánt, nincs rá jobb szó..

 

Úgy tudom, lassan a Bikemagon is lesz egy Basso teszt, mégpedig CX gép.. Ugyanis a kínálatban outi-cx és pályagépek vannak csak, más területre még nem nyitottak. :) Minden esetre jó ötlet volt a topik, annak ellenére, hogy nem fenyeget az a veszély, hogy pár éven belül bringát vennék.. :)


  • Binglof kedveli ezt

#7
Binglof

Binglof

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

Én egy ilyennel haladok. Alu váz, karbon villa, Campa Veloce, Gipiemme Tecno kerék:

 

Basso-8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


  • Vejne kedveli ezt

Soha ne hagyd abba a csüggedést!


#8
Binglof

Binglof

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

Gondolom fixisek és outisok is jól ismerik a márkát. De most új köntösben jelentek meg. A 2014-es - sőt, a régebieket is - kínálatukat érdemes megnézni akár a youtube-on, akár a forgalmazó Velossimo-nál. A szokástól eltérően, más - Miche Microtech - kiegészítőkkel árullják az alu-, és karbon kerékpárokat. Gyönyörű színvilágban és elérhető áron kínálják a modelleiket.

Slide-ASTRA-850.jpg


Soha ne hagyd abba a csüggedést!


#9
Binglof

Binglof

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

Újra kapható Magyarországon a Basso kerékpármárka. Alu-, és karbon vázak, Microtech kiegészítők.

 


Soha ne hagyd abba a csüggedést!