Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BMFT tali Bakony - 2014 !?

- - - - -

  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

izé.. mi az aktuális tényálladék?

Bocsika! Elfelejtettem ide írni.
Lefújtuk ezt az időpontot.
Úgy néz ki továbbra is szabad lesz a hely Vicáéknál, úgyhogy keresünk majd egy alkalmasabb időpontot.


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#2
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

izé.. mi az aktuális tényálladék?



#3
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Részemről pénzügyileg jobb lenne az augusztus, de ha ez adódik, ezt kell megcsinálni.. :)

Júl. utolsó hétvége 24-órás, az nekem szinte biztos hogy nem jó, és úgy tudom többeknek szintén.
Az első viszont jó lehet. Bár az meg Duna, de engem pl. nem érint.
Úgyhogy beszállnék, de jó lenne ha mások is jönnének, és nem egyedül kéne leutazni.. ;)


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#4
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts

Engedelmeddel kiemeltem a topicot, hajrá! :) 


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,281 posts

Mi nagyon örülnénk nektek :)

 

Egy a "bibi" - jelen szerződésünk szerint a fix, hogy júli végéig vagyunk a házban, hogy utána a falu mely házában leszünk az képlékeny - mi reméljük maradunk. 

 

Nyáron valami? 

(utána is lehet, csak őszre lehet átköltözünk kisebbe - mondjuk reméljük, hogy nem ;) )

 

(gratulációt köszi :) )


Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#6
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 posts

Sziasztok!

 

Jelentkezem, nem tűntem el, csak átalaukltam :D, Biztos emlékeztek még rám és a kék konámra Répáshutáról.....

 

Nos a lényeg, hogy a Bakonyban való tekerést rendkívüli mértékben támogatom, ha megtisztelhetlek Titeket a jelenlétemmel. Júli11-22 között Franciáknál fogok túrázni, de azon kívül, ha nem esik Topmarci időpontba, akkor én szívesen részt vennék a Talin :D

 

Üdv, Ákos.



#7
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Akár lehet is!



#8
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Szervusztok!

 

Meglehetősen régen jártam erre, ami még szörnyűbb, hogy meglehetősen régen bringáztam - kivéve a 2013-as 24h-t. 

 

Igencsak hiányzik a bringázás és a jóféle "agyament" bringás társaság - no, jó az is, aki nem "agyament" ;)

Viszont mivel vidékre - a szépséges Magas Bakonyba - költöztünk és gazdálkodásba kezdtünk, így nem igazán van időm, lehetőségem eljutni bringázni, vagy BMFT talira. Így aztán önző módon arra gondoltam, hogy - különösen, ha már egy panziót bérlünk ;) - meghívlak Titeket, hogy legyen itt Lókúton is egy BMFT-tali. Mi örülnénk nektek - és eddig más bringások is örültek annak, hogy itt jártak.

 

A terepbringázási lehetőségek végtelenek - sőt még az Eplényi Bringaréna is csak pár km bringával: ott pedig felvonósan lehet DH-ni is akár ;)

 

Úúúgy leporolnám már a speciket, hogy gurulgassunk - esetleg tekergessünk is - együtt egy jót! :)

 

No, szóval van-e kedv? :)

Ha igen, akkor mikor? 

 

rólunk: www.facebook.com/ParadicsomHaz

Gratulálok, nagyon jó helynek tűnik.



A sebesség mindent megold.

 


#9
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

egy Bakonyos móka engem is érdekelhet, szóval ha nem vet ki magából a közösség, akkor szívesen csatlakoznék!



#10
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Halihó!
Részemről kedv van. Benne vagyok hogy legközelebb ott gyűljünk össze.(illetve legközelebb Hámorban, szóval egyel utána :) )

Köszi szépen a meghívást!


Edited by _Alex_, 2014. May 12. - 15:20.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#11
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,281 posts

Szervusztok!

 

Meglehetősen régen jártam erre, ami még szörnyűbb, hogy meglehetősen régen bringáztam - kivéve a 2013-as 24h-t. 

 

Igencsak hiányzik a bringázás és a jóféle "agyament" bringás társaság - no, jó az is, aki nem "agyament" ;)

Viszont mivel vidékre - a szépséges Magas Bakonyba - költöztünk és gazdálkodásba kezdtünk, így nem igazán van időm, lehetőségem eljutni bringázni, vagy BMFT talira. Így aztán önző módon arra gondoltam, hogy - különösen, ha már egy panziót bérlünk ;) - meghívlak Titeket, hogy legyen itt Lókúton is egy BMFT-tali. Mi örülnénk nektek - és eddig más bringások is örültek annak, hogy itt jártak.

 

A terepbringázási lehetőségek végtelenek - sőt még az Eplényi Bringaréna is csak pár km bringával: ott pedig felvonósan lehet DH-ni is akár ;)

 

Úúúgy leporolnám már a speciket, hogy gurulgassunk - esetleg tekergessünk is - együtt egy jót! :)

 

No, szóval van-e kedv? :)

Ha igen, akkor mikor? 

 

rólunk: www.facebook.com/ParadicsomHaz


Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!