Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Bringás ruházat

- - - - -

  • Please log in to reply
4195 replies to this topic

#4141
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
[QUOTE=fac€]Aztn a túra után írd le a tapasztalataid!!!!
mert nagyon kíváncsi vagyok.
QUOTE]

Nah tehát. Ma voltam egy túrán Budapest-Dunakeszi-Fót-Vácrátót-Vác-Göd-Dunakeszi-Budapest útvonalon. A nadrágról csak jót tudok írni. Kényelmes, nem izzadtam bele annyira, mint a másik gatyómba és a bélés sem foszlott ki belõle azonnal. A pólóval sem volt semmi bajom. Jól szellõzik és gyorsan szárad.

Röviden ennyi :)

#4142
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 posts
en alidl kollekciot hasznalom mar 2 honapja esni nem estem benne, de egesz jo a nacival annyi van ,hogy gyarilag volt egy kis cerna elengedes de nagyim megcsinalta aztan egesz jo azota. Kiraly benne a szivacs es a terd hajlatban hatul van fenyvisszavero csik. Meg nem rohadtam bele ,pedig nyomtam vele eleg sok mindent. Konnyu tisztitan es hamar szarad. Teszteltem viharban is egesz jo hamar elazik szal nincs gond azzal ,hogy hozza kell szokni a hideghez :D de utana tenyleg nagyon hamar megszarad. Szal ennyiert szerintem, kiraly-
sogormnak meg ajanlottam a lidle buko sisakot es az is egesz korrekt asszem 2e es ahtul tekeros allito van rajta plussz van benne meg rovar halo is. jah es van karbon mintas is belole :D.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4143
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,636 posts
Bringás Gatyát (frankó betéttel) és pólót is árulnak.
Érdemes 1x megnézni.
Marci

#4144
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

Atilláék mentek is egészen rómáig:D:D
Nade Árpádék
Õk igazán lehettek volna szorgosabbak még párszáz killcsivel
:D


de kerület szerint felsorolja


Nézd az õ szemszögükbõl. Örültek mint majom a ...nak, hogy átjutottak a Kárpátokon. Franc se vágna neki az Alpoknak... :D

#4145
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Atilláék mentek is egészen rómáig:D:D
Nade Árpádék
Õk igazán lehettek volna szorgosabbak még párszáz killcsivel
:D


de kerület szerint felsorolja

#4146
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
neztem a lidl oldalat, de ilyen otleteket ad, hogy a XIII kerulethez a hatvani uzlet van legkozelebb.
olyan meg nincs, hogy egyszeruen cim szerint fel legyenek sorolva a bootok :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4147
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,889 posts
németország sajna más világ...
Attiláék anno mehetek volna még vagy 500-600km-rt.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#4148
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
nézd meg itt: lidl online


van vmi boltkeresõ is rajta :)

#4149
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Évente járok ki Németországba és ott ez már megszokott üzlethálózat. Sokkal jobb árban van. Tavaly elõtt kint vettem egy thermo kabátot átszámítva 2000-3000 Ft-ért, itthon meg seggre ültem, amikor láttam, hogy itthon egy nullával több és most kb ugyanezeket az árakat hozták itthonra. Lásd póló, nadrág, de élelmiszer árban is überolnak ,azazz unterolnak minden más boltot.
Nah propaganda és reklámszöveg befejezve :D

Szinuhe: Margit-hídnál fölteszed a segged a Hévre és elmész Szentendréig, majd kimész a 11-es úthoz és kicsit visza sétálsz BP irányába. Vagy a szentederei bicikliúton jössz addig, amíg meg nem látod :)

#4150
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
ne szopassatok mar, hogy 999huf egy felhosszu gatyi...
mi van legkozelebb Nyugati pu.hoz lidl? :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4151
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,889 posts
Nálatok tesztelik, hogy a miskolciak kijárnak e...
Nem tom. én sem voltam. remélem nem is leszek.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#4152
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Aztn a túra után írd le a tapasztalataid!!!!
mert nagyon kíváncsi vagyok.
Hamár NÁLUNK :P van lidl :D:D
De majd lesz miskolcon is Tom neagódj csakhát tudod elõsször mindent a jobb helykre...
:D

még sose voltam bene. jó az a bolt?

#4153
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

vanilyen pont a liddle vagy hogy kell leirni az aruhaz nevet... 2e ft ert szivacsos beles en kiprobaltam egeszen jo. jol szellozik


Egész pontosan 999 Ft a nadrág és 1450 a póló. Legalábbis a szentendrei Lidl-ben. Most szerlekeztem föl egy teljes kollekcióval :) Délután megyek majd egy próba kört, aztán holnap egy kisebb túrára...

#4154
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,889 posts
van lidl kazincbercikén?
besz*rás...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#4155
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 posts
most mondaqnam ,hogy elugranek erte ha kell csak nekem a legkozelebbi kazincbarcikan van :(
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4156
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
azzal az a baj, hogy nincs lidl a belvaros pesti oldalan.
nekem meg az azert kellene, mert ott melo, es csak ebedidoben tudok kigrani vasarolni :(
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4157
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 posts
vanilyen pont a liddle vagy hogy kell leirni az aruhaz nevet... 2e ft ert szivacsos beles en kiprobaltam egeszen jo. jol szellozik
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4158
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
nem lattatok valahol 3/4-es, eppen terd ala ero, _nem kantaros_ gatyit a belvarosban, pesti oldalon?
nella, kerekvar, hugo, effele boltokban... hetkoznap nincs idom kutatni utana sajnos :(
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4159
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Durva molyok lehetnek felétek, ha gore-texet zabálnak...:)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4160
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,021 posts
Üdv!

jól eltûntem de azért még élek :)

most szert tettem egy sufniból egy jó kis GoreTex-es víz-szélálló nadrágra...
egy baja van, annyit állt hogy a moly ráment az egyik lábára és a térdénél két helyen a varrás mentén kb 1-1cm-es részen kirágta...

nembbiztos hogy jóötlet lenne nekiesni csak úgy natúr és megvarrni, tud valaki olyna ehlyet ahol hasonló cuccokat javítanak?
zsír a cucc és ingyér' volt, de persze ha olcsón meg lehetne úszni az franya lenne :)

Elõre is kössz a tippeket
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!