Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kozma 60

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5 hozzászólás a témában

#1
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

Voltam megint. Ismét párás, ködös reggellel indult, és sokáig harmatos volt minden. Végül nem mentem teljes kört. Néhány helyen felújítottáka túristajelzéseket, és valaki festékkel nyilakat festett a földre, ezek talán vérkör jelzések.

 

20141011_094127_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

20141011_102422_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

20141011_115911_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

20141011_120130_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



#2
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

Kerestem track-et, de nem találtam. Esetleg nincs meg Neked - olyan szívesen megnézném egy arra alkalmas időben. Köszi!

 

Nézve az előrejelzért én is elhalasztom a túrát egy kellemesebb hétvégére.

Trackem volt, de már nincs meg. Van viszont nyomtatott Kozma térképem. Majd "idézek" belőle.

 

Gesztesi vár bezárt, már ott sincs frissítőpont.



#3
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Ismét megyek a Kozma 60 teljesítménytúra útvonalán egy lassú kört szombaton (okt 4.). Valaki jönne még? Indulás 9h-kor Csákvár fõterérõl, a parkolóból ( 47°23'30.62"É, 18°27'52.10"K). Összesen 60km, többségében földút, helyenként (4-5km) nehéz terep.

Csákvár - Báracházi-bg. - Gánt - Kôhányás - Gesztesvár - Mátyás-kút - Vitány-vár - Körtvélyes - Farkas-torok - Irtás - Vérteskozma - Csákvár
 

Kerestem track-et, de nem találtam. Esetleg nincs meg Neked - olyan szívesen megnézném egy arra alkalmas időben. Köszi!



#4
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

Ismét megyek a Kozma 60 teljesítménytúra útvonalán egy lassú kört szombaton (okt 4.). Valaki jönne még? Indulás 9h-kor Csákvár fõterérõl, a parkolóból ( 47°23'30.62"É, 18°27'52.10"K). Összesen 60km, többségében földút, helyenként (4-5km) nehéz terep.

Csákvár - Báracházi-bg. - Gánt - Kôhányás - Gesztesvár - Mátyás-kút - Vitány-vár - Körtvélyes - Farkas-torok - Irtás - Vérteskozma - Csákvár
 



#5
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

Voltam. Még mindig nagyon szép útvonal. A melegfront miatt reggel erős pára, és később a napsütéses helyeken  is dús harmatképződés volt. Ismét dózerolták az utakat, amitől azok helyenként símábbak lettek, mint egy aszfaltút. Viszont több helyen olyan mélyre vágták az utat, hogy tiszta agyag, máshol homok került elő a korábbi erdei talaj alól. A páralecsapódós időben a sima, nyálkás agyag többször megviccelt. Sőt, volt ahol le is szálltam, mert jobban csúszot, mint a jég.

 

Photo0847_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Photo0848_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Photo0866_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Mammut módosította - 2013. október 21. - 13:59


#6
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Kozma 60 teljesítménytúra útvonalán mennék egy kört szombaton (okt 12.). Valaki jönne még? Indulás 9h-kor Csákvár fõterérõl, a parkolóból ( 47°23'30.62"É, 18°27'52.10"K). Összesen 60km, többségében földút, helyenként (4-5km) nehéz terep.

Csákvár - Báracházi-bg. - Gánt - Kôhányás - Gesztesvár - Mátyás-kút - Vitány-vár - Körtvélyes - Farkas-torok - Irtás - Vérteskozma - Csákvár


Itt egy régi leírás Kozma 60 TT | Mocorgk Egyeslet Lenti