Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szöged Városi XC pályák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5 hozzászólás a témában

#1
superszabi

superszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

A ruszkidomb magántulajdon lett és felszántották :( De! Van a tglagyári tavak mellett egy nagyon jó pálya, ami több éves rutinnal is figyelemfelkeltő, csak megint ki kéne tisztítani. Aztán Újszegeden van az Eko-park mögött az ártében az XCO pálya amire a pécsiek is azt mondták hogy ku..va jó. Az új télikikötő után közvetlen van az ártérben egy 3km pálya ami szintén jó és ki van tisztítva. A boszi sziget után is van egy jó ösvény csak tudni kell merre (helyiek előnyben). Algyő előtt ha a töltésen mentek az ártérben van egy tök jó ösvény ahol offroad-ozni is szoktak kocsival. És mártély előtt szintén az ártérben a verseny nyonvonalát ajánlom oda vissza ami több kilcsi hosszú csiki-csukis :D


Értem Én! De leszarom

#2
Fabric

Fabric

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!

Tudnátok még ajánlani helyeket errefele, merre érdemes tekerni?
Régen (kb. 11-12 éve) jártunk ki a "ruszkidombra", nem tudom, h. az még megvan-e?

#3
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Töltésen ahol kezdõdik az aszfaltos rész lemész az ártéri erdõ felé elsõ lehetõségnél be az erdõbe mész a Tiszáig balra fordulsz, menj addig amíg nem látsz balra egy ösvényt. Az lesz az. Túl széles kormány nem ajánlott :)


akkor bajban leszek :) köszi!

#4
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Töltésen ahol kezdõdik az aszfaltos rész lemész az ártéri erdõ felé elsõ lehetõségnél be az erdõbe mész a Tiszáig balra fordulsz, menj addig amíg nem látsz balra egy ösvényt. Az lesz az. Túl széles kormány nem ajánlott :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#5
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
halihó!

az a bizonyos újszegedi technikásabb ösvény pontosan merre található?

#6
superszabi

superszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Nálunk Szegeden is van egy két technikás pálya amit szívesen megmutatunk az erre tévedõ bringásoknak. A maratonozgatáshoz sokat segít egy technikás pálya, olyan csiki-csuki, flikk-flakk ahogy mi mondjuk. Szegediek lévén úgy gondolom nem kell szégyenkeznünk montis téren így az alföldön. Több technikás pálya van erre felé, illetve földút amin jó erõnléti edzéseket szoktunk tartani.
Szóval ha az ország más részérõl erre tévedtek szívesen látunk mindenkit.
Értem Én! De leszarom