Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Downhill edzések

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10 hozzászólás a témában

#1
schulczk

schulczk

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Vörösvár vagy környéki dh-sok vannak fent?



#2
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Na, hát igen.. már hiányzott is volna. Kicsit ingerülten irtam egy hozzászólást, arra bezzeg jött válasz, és te.
Sajnálom, hogy igy megbántottalak, nem ez volt a szándékom, hogy a "pro" fórumosnak a becsületfalán lyukat üssek.. (már ha van ilyen)
Csak egy problémára kerestem a választ. Stp kolléga 2 sorban leirta, mi a teendõ. Belehalt? Remélem nem.
Neked sikerült 5 sorban leirni ezt az elég pofátlan, a kérdésemre nem válaszoló, "majdanagyfórumosmegmondja" levelet.
Nem segitett rajtam, de azért kösz.
Aprócska ember, aprócska segélykiáltása a nagyvilágba sajnos nem ér messzire.. sajnos a segitõkész emberekhez nem jut el..
Basszus de naiv voltam. Bár én csak magamból indultam ki, mert én mindig segitek másoknak, erre meg elõször le se szarnak, utána ha kicsit megpiszkálom a kedélyeket, már rögtön jön ez a nem is tudom minek nevezzem levél.. de hát igen.. Magyarországon élek, "itt a segitség nem divat" Sub Bass Monster szavaival..
Azért jó reggelt. Neked is Kedves Marci.

Jó estét, Lepke !
1. Bikemag FAQ
De ez még jobban érdekelhet:
2. Fórum GyIK
Jó tanulást !
Marci

#3
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Kocsmába is így mész be? Kérdezel valamit, nem kapsz azonnal választ, majd lamentálsz a csaposnak? S ha egy vendég a kocsmában ücsörgõk közül beszól, akkor kimész a kocsma elé, s minden járókelõnek elpanaszolod a bánatodat? :D Szerintem igyál inkább egy sört...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#4
Molylepke

Molylepke

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Na, hát igen.. már hiányzott is volna. Kicsit ingerülten irtam egy hozzászólást, arra bezzeg jött válasz, és te.
Sajnálom, hogy igy megbántottalak, nem ez volt a szándékom, hogy a "pro" fórumosnak a becsületfalán lyukat üssek.. (már ha van ilyen)
Csak egy problémára kerestem a választ. Stp kolléga 2 sorban leirta, mi a teendõ. Belehalt? Remélem nem.
Neked sikerült 5 sorban leirni ezt az elég pofátlan, a kérdésemre nem válaszoló, "majdanagyfórumosmegmondja" levelet.
Nem segitett rajtam, de azért kösz.
Aprócska ember, aprócska segélykiáltása a nagyvilágba sajnos nem ér messzire.. sajnos a segitõkész emberekhez nem jut el..
Basszus de naiv voltam. Bár én csak magamból indultam ki, mert én mindig segitek másoknak, erre meg elõször le se szarnak, utána ha kicsit megpiszkálom a kedélyeket, már rögtön jön ez a nem is tudom minek nevezzem levél.. de hát igen.. Magyarországon élek, "itt a segitség nem divat" Sub Bass Monster szavaival..
Azért jó reggelt. Neked is Kedves Marci.

#5
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Köszönöm a "válaszokat" attól a 60 embertõl aki megnézte.

Zöldfülû kezdõ fórumosként lécci ne szólj már be, mert nem kaptál 18 fantasztikusan segítõkész választ az elsõ két órában.(vagy héten) Ennek is sok oka lehet, pl. a kutyát nem érdekelte a problémád v. még ezer más. De ne követelõzz, lécci-lécci-lécci !!! Nem illik, tudod ?
A fórumszabályzatban is benne van amúgy.
Köszike !
Marci

#6
Molylepke

Molylepke

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Persze, a júniusi túrára megyek :)
Egyébként apám munkatársa volt a Ripka Gabi ezért tuti, hogy megyek, hisz számomra távoli ismerõs :)
Most hétvégén elvileg lesz kivel mennem.
Köszönöm a választ!

#7
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
illetve spórolj külföldre, ott lehet pillanatok alatt rengeteget fejlõdni.

mindig jó csapat jön össze: https://www.facebook.com/downhilltour

#8
Molylepke

Molylepke

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szuper!
Jó ötlet, köszönöm a választ. Megpróbálom.

#9
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
menjél ki a fogashoz és barátkozz.
így megy ez.

#10
Molylepke

Molylepke

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Köszönöm a "válaszokat" attól a 60 embertõl aki megnézte.

#11
Molylepke

Molylepke

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!
Sokáig keresgéltem de nem találtam ilyen jellegû témát.
Szóval egy apró segitséget szeretnék kérni tõletek. Úgy döntöttem belevágok ebbe a dologba.
Van egy kezdõ downhill/enduro bicóm. De itt a bibi: nincs ismerõsöm aki legalább annyira bele van "zúgva" a biciklikbe mint én.
Az utóbbi pár évben csak jártam az erdõket egy kezdõ biciklivel. (Azóta szereztem újat) De szeretném komolyabban elkezdeni ezt a sportot.
Keresek olyan vállalkozó szellemû tapasztalt downhillest aki szivesen segitene legalább az alapokban.
Budapest és Gödöllõ környékén mobil vagyok. Gondolom a legtöbb ember nem egyedül sajátitotta el ezt a sportágat. Kerestem egyesületeket, de nem nagyon találtam. Sõt, számszerint 1-et találtam, oda elküldtem a jelentkezésemet.
Ténylegesen nagyon lelkes vagyok, hálás lennék ha egy profi a szárnyai alá venne.. :)
Nem vagyok galamb, sportágakat nem váltogatom. Harcmûvészetekkel foglalkozok immár 8. éve. Tehát nem fogok megpattanni.
Köszönöm, hogy elolvastátok.
Várom a válaszotokat!
Üdv

U.I.:(Nincs hosszú I betû a billentyûzeten, mielõtt valaki beszólna :) )