Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Elbrusz csúcs 2014 kerékpár túra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3 hozzászólás a témában

#1
Thomas Kovacs

Thomas Kovacs

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Toncsikám, nem írtad oda, mikorra tervezed! Ha tényleg le tudjuk 3 hónap alatt akkor elgondolkodom a lehetõségen 2015-re...

#2
zichoviktor

zichoviktor

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Szia!
Jövõ nyárra én Örményországba és Grúziába tervezem az utamat, lehetõség szerint néhány baráttal. Ugyanakkor ha már a Kaukázusban járok, jó lenne mászást is belekombinálni a bringatúrába. Úgyhogy az Elbrusz csúcstámadás mindenképp érdekel! Ugyanakkor egyik hegyivezetõ barátom mondta, hogy már rég tervez egy Elbrusz mászást, amit idén is halasztott az ottani politikai helyzetek miatt. Neked errõl mi az infód? Láttam azt is, hogy a Grúz Hadiúton tervezel végigtekerni. Nemrégiben viszont azt olvastam, hogy itt le van zárva a határátkelõ Oroszország és Grúzia között. Errõl mik az értesüléseid?

#3
yasectoncsi

yasectoncsi

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
https://maps.google....,8,9,10&t=p&z=5

#4
yasectoncsi

yasectoncsi

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Az út Elbrusz 5642 méteres csúcs hódítása lenne. Kerékpárral oda és vissza 8000km
3 hónap. Ha valakit érdekel és volt már magas hegyen 4000 felet és bringázott hosszabbat, akkor írjon.