Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gerecse Maraton | Tarján

- - - - -

  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#41
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1,257 posts

A süti az jó volt.

 

Nem. Nem volt jó. Ki volt az a zseni aki kirakott öt kiló mákosbejglit? Most fogyhatok 5 kilót  :D


  • Galcsik1979 likes this

#42
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,681 posts

remek pálya, hangulat és szervezés! köszönöm, hogy versenyezhettem ma nálatok :)

+1


Edited by ZolkoW, 2014. July 21. - 16:30.


#43
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

eredménylista    http://balaton-team....dmenylista.html



#44
gmatti

gmatti

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts

https://picasaweb.go...eMTBMaraton2014

:)



#45
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

Sok probléma nem volt a mai versenyen. A meleg az sok volt. Néha rápillantottam az órámra ami a kormányon volt és láttam rajta 35 fokot is. Volt ahol csak 28 fokot láttam. Én egy kicsit megfőttem. A bal fülem is bedugult verseny közben. Ilyet még soha nem tapasztaltam. Végig tudtam követni a pályát csak a legeslegvégén nem volt meg , hogy melyik utcába kell befordulni. Fáradtan az már nem megy , hogy megjegyezzem a sok egyforma utca közül. Így túlfutva mentem egy kis karikát mire vissza találtam. A süti az jó volt. A lecsóról nem tudok véleményt nyilvánítani. Mentem, hogy kellene egy kis táp de épp nem volt nálam a lecsóra jogosító papírka. Visszament a nejem a nevezési zacsiért de abban sem volt. Gondolom nagyon frissen nézhettem ki 5 órás tekerés után így elhajtottak, hogy ne potyázzak. Meg közben el is fogyott. A cetli azóta sem került elő. Valószínűleg véletlenül nem kaptam kaja cetlit. Ez azért kicsit elrontotta nálam az összképet. A frissítőknél nagyon előzékenyek és segítőkészek voltak az ott levők. Köszönöm innen nekik.Ha valakinek van kedve képeket nézegetni párat sikerült csinálni.Itt lehet nézegetni. https://picasaweb.go...eMTBMaraton2014


  • gmatti likes this

#46
techf0rce

techf0rce

    újonc

  • fórumtag
  • 10 posts

remek pálya, hangulat és szervezés! köszönöm, hogy versenyezhettem ma nálatok :)

 

üdv, Szabi



#47
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts

Eladó egy nevezés a mai Gerecse Maratonra. Férfi, master1, 66 km.

Fogjátok, vigyétek, olcsón adom... sajnos betegség miatt nem tudok elmenni a versenyre.

Telefon: 20 / 373-0823.

 



#48
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Nem hagy békén ez az "eldefektel" kifejezés! Ezért elmesélem, hogy a Bükk Maratonon ugyanezt a kifejezést használta Ádámunk is. Persze, ez még nem ad végbemenõ következtetésekre okot! Így az UnderWorld-ön meg is kérdeztem a véleményét, amire õ azt mondta, hogy ez egy nagyon régi sport kifejezés! Hoppááá! :) Most meg olvasom Bruczki Szilárdunk beszámolóját, és ott is mit olvasok? "Eldefekelt"!!!

Úgyhogy, Én kérek elnézést, de Imi ebben most nincs igazad! :)))

Egy idõsebb országúti versenyzõt is érdemes lenne megkérdezni errõl a biztonság kedvéért.


A sebesség mindent megold.

 


#49
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

a fiatalság elõszeretettel erõszakolja meg a magyar nyelvet. Én viszont sok bicóssal voltam egy egyesületben anno és nem hallottam tõlük ezt a kifejezést. De mikor Szilárd született én már javában bicóztam :). Elõtte évben már körbetekertem a Balcsit.


Amíg a nyeregben vagy, te is fiatal vagy! ...úgy, hogy ne öregezzed magadat! :D

#50
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

Nem hagy békén ez az "eldefektel" kifejezés! Ezért elmesélem, hogy a Bükk Maratonon ugyanezt a kifejezést használta Ádámunk is. Persze, ez még nem ad végbemenõ következtetésekre okot! Így az UnderWorld-ön meg is kérdeztem a véleményét, amire õ azt mondta, hogy ez egy nagyon régi sport kifejezés! Hoppááá! :) Most meg olvasom Bruczki Szilárdunk beszámolóját, és ott is mit olvasok? "Eldefekelt"!!!

Úgyhogy, Én kérek elnézést, de Imi ebben most nincs igazad! :)))

a fiatalság elõszeretettel erõszakolja meg a magyar nyelvet. Én viszont sok bicóssal voltam egy egyesületben anno és nem hallottam tõlük ezt a kifejezést. De mikor Szilárd született én már javában bicóztam :). Elõtte évben már körbetekertem a Balcsit.

#51
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,820 posts

Köszi! Amúgy szép esés volt, alig bírtalak benneteket kikerülni, bár lehet át kellett volna ugratni felettetek!!! A sebesség meg volt hozzá :)
Az átdobó???? Hát a csont száraz láncot felkapta a hajtómû és becsavarta a keretbe és elferdült, ezért nem volt nagytányéron az utolsó 5 km-en... Mondjuk a helyezésen nem változtatott semmit, a Pistit nem értel volna utol, legfeljebb nem 2perc, hanem 1perc lett volna közöttünk.


Kár a váltóért.
Esetleg ha nem esek ha van vízem ha nem fáj a térdem akkor talán összedolgozva jobb lett volna.:-)
Mondjuk sok esélyem nincs Master1 ben. :-):-):-)

#52
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

a következõ versenykiírásban találtam. Véletlen vagy megint a LE hülye alkalmazása?
....Szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy a rajszámon található chipet a verseny végeztével eltávolítjuk (illetve az induló köteles azt leadni), azzal a sporttelep területét lehagyni nem szabd. ....


Nem hagy békén ez az "eldefektel" kifejezés! Ezért elmesélem, hogy a Bükk Maratonon ugyanezt a kifejezést használta Ádámunk is. Persze, ez még nem ad végbemenõ következtetésekre okot! Így az UnderWorld-ön meg is kérdeztem a véleményét, amire õ azt mondta, hogy ez egy nagyon régi sport kifejezés! Hoppááá! :) Most meg olvasom Bruczki Szilárdunk beszámolóját, és ott is mit olvasok? "Eldefekelt"!!!

Úgyhogy, Én kérek elnézést, de Imi ebben most nincs igazad! :)))

#53
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 posts

Mi lett a váltóddal? Utólag is gratula a helyezésért. Délután biztos ami biztos alapon elmentem a balesetire egy röntgenért, láttam is a hölgyet aki elesett, de addigra már rendbe rakták.


Köszi! Amúgy szép esés volt, alig bírtalak benneteket kikerülni, bár lehet át kellett volna ugratni felettetek!!! A sebesség meg volt hozzá :)
Az átdobó???? Hát a csont száraz láncot felkapta a hajtómû és becsavarta a keretbe és elferdült, ezért nem volt nagytányéron az utolsó 5 km-en... Mondjuk a helyezésen nem változtatott semmit, a Pistit nem értel volna utol, legfeljebb nem 2perc, hanem 1perc lett volna közöttünk.

#54
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

Egyébként, nekem is nagy bánatom az idegen kifejezések megjelenése a Magyar nyelvben, de itt igazán pl. a bullshit és társaira gondolok. Szép nyelvünk azért az idõvel csak csak megújul. Így lett a durrdefekt, lassú defekt... és a többi. És most már létezik az eldefektelés kifejezés is! :D


a következõ versenykiírásban találtam. Véletlen vagy megint a LE hülye alkalmazása?
....Szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy a rajszámon található chipet a verseny végeztével eltávolítjuk (illetve az induló köteles azt leadni), azzal a sporttelep területét lehagyni nem szabd. ....

#55
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 posts


#56
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Van egy olyan megérzésem, hogy a TKTK fb oldalán lévõ képek között vannak hegyibringás képek.

Valóban!
Úgy nézem az összes itt van.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#57
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts

Tegnap jártam Tardoson, arrafelé is nagyon jó ösvények vannak, a Gerecsére felvezetõ kék háromszög pont illene a pálya profiljába :) , ha esetleg egyszer növelni szeretnétek a távot.


Igen én is szerettem volna.. De az más erdészet tulajdona. Ipoly tájvédelmi körzet. Kb. Csak a Gerecsen 50 gyalogturara adnak engedélyt.:-(

#58
zsaner

zsaner

    vendég

  • fórumtag
  • 30 posts

és mi a 3 kívánságod ? :) :) :)


3:30:30 jövõre a Gerecsén ;)

#59
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 posts
Én ezt úgy szoktam , hogy még defekt elõtt kicserélem a belsõt , úgyhogy mire térben és idõben odaérek észre sem veszem , hogy ELDEFEKTELEK.:D

#60
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 posts

Mert te egy kemény játékos vagy Géza! Úgy is kell azt! Csokipapír, oszt helló! ;)
Kicsit irigyellek is, hogy a sok gyakorlás miatt már gyorsabban megszereled a defektet, mint én elõveszem a kulacsot. :D

Valóban azt írtam hogy bizti lesz, és lesz is, mert ugye a képek megvannak. Csak kérdés hogy mikor és hová lesznek feltöltve.
Sajnos az oldal gázosan (nem)mûködik, a fejlesztõje nem igen reagál a javításokat illetõen. Ráadásul sikerült olyan nyelven írnia, amit rajta kívül szerintem csak egy ember ismer, aki fejlesztette anno. Így még az se megy, hogy majd valaki más kijavítja.
A Vértes maraton képei is vért izzadva kerültek fel, azóta úgy látszik újabb probléma is közbeszólt. :(
Ki lehetne írni hogy "új képek felkerülésének idõpontja bizonytalan", de szerintem ez egy ingyenes szolgáltatásnál alapértelmezett.


Azért azt a kulacselõvételt még gyakorold, ha csak olyan lassan megy :)