Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gerecse Maraton | Tarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
356 hozzászólás a témában

#21
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Igen, jól láttad! Ugyan az lesz a szisztéma, mint a vértes maratonnál. Egy 23km-es kör van kijelölve és azt kell teljesíteni a rövidtávosoknak 1x, a középtávosoknak 2x, a hosszútávosoknak 3x. Illetve +5km ami a kijelölt körhöz vezető út a rajt-cél területről oda-vissza

 

Egyedül a szisztémát sikerült átépíteni erre a versenyre, ami egyébként tök jó. De hihetetlen, hogy mennyire félvállról, nem meghirdetve, szinte titkolózva zajlik az egész. Vajon ez így tényleg megéri? Mi a cél végülis?



#22
quicktor

quicktor

    újonc

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás

Igen, jól láttad! Ugyan az lesz a szisztéma, mint a vértes maratonnál. Egy 23km-es kör van kijelölve és azt kell teljesíteni a rövidtávosoknak 1x, a középtávosoknak 2x, a hosszútávosoknak 3x. Illetve +5km ami a kijelölt körhöz vezető út a rajt-cél területről oda-vissza


quicktor módosította - 2016. július 22. - 08:39


#23
ricsárd

ricsárd

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

Szevasztok Sorstársak! Jól láttam, hogy teljesen új lesz az idei pálya?



#24
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Idén sikerült bekapcsolni a kamerát, nagy meccselés volt :)

 

 

 

 

A célterületen kiakasztott térképen fel volt tüntetve a frissítő úgyhogy tudtam hogy csak egy van kb. félúton de én is nagyon vártam mert megint nagy hőség volt (37°C). El is fogyott a Zero izótablettám, kár hogy nem a honlapon feltüntetett High5 volt ott. A pálya itt ott nagyon poros volt és néha kátyús de mintha jobb lett volna mint tavaly. Vagy én lettem tapasztaltabb :) Mindenesetre gyorsabb :D



#25
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Na visszaolvastam kb. 2013-ig a fórumot és más infós helyeket is, de nem jöttem rá, hogy hol lesznek a frissítők.

Mielőtt megint leírod, hogy ott, ahol tavaly....

Szerintem azért abba az x ezer Forintos nevezési díjba beleférne egy térkép, jelölve az ilyen dolgokat is és akkor tényleg minden fent lenne a honlapon, ha már erre szoktál hivatkozni.

Lehet, hogy csak szerintem nem mellékes dolog, hogy hol és mi lesz a frissítőállomásokon így július közepén, 37 fokban, egy több, mint 3 órás pályán.


  • kocsi kedveli ezt

#26
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Sziasztok,

 

Hidegkút felé az erdészet megoldotta, én meg befejeztem.  :)  Nem kell mászni.

A változás annyi,hogy itt a Tolnára átmenő rész az erdőben fog (egynyomos túrista) menni,mert a póznák alatt járhatatlan.

 

Hehe, a múltkor pont arra kerültem ki és felvetődött bennem, hogy miért nem arra megy a verseny.... :D



#27
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 hozzászólás

Sziasztok,

 

Hidegkút felé az erdészet megoldotta, én meg befejeztem.  :)  Nem kell mászni.

A változás annyi,hogy itt a Tolnára átmenő rész az erdőben fog (egynyomos túrista) menni,mert a póznák alatt járhatatlan.


  • Olee kedveli ezt

#28
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok,

 

Gaz van ez igaz, ma kezjük a tisztítást. -mert tényleg újra kinő..

Azt nem mondanám,hogy nem lehet pályát járni, többször is járok rajta minden héten.

Pálya és a frissítők ugyanaz és ugyan ott lesznek.

 

Az erdészetet mint friss infót nem értem teljesen, vannak működnek (úgy ahogy :)  )

Vízmosásokat maraton versenyen? -van egy kettő de nem mérvadó.

 

A Hidegkút felé menő lejtőn vannak kidőlt fák (erdészeten múlik a kitakarítása)

ha nem oldják meg akkor át kell lépni rajta.

 

Minden rendben lesz

A gyerekmaratonon kell kísérő a gyerekeknek (U13) vagy indulhatnak egyedül?



A sebesség mindent megold.

 


#29
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Sziasztok,

 

Gaz van ez igaz, ma kezjük a tisztítást. -mert tényleg újra kinő..

Azt nem mondanám,hogy nem lehet pályát járni, többször is járok rajta minden héten.

Pálya és a frissítők ugyanaz és ugyan ott lesznek.

 

Az erdészetet mint friss infót nem értem teljesen, vannak működnek (úgy ahogy :)  )

Vízmosásokat maraton versenyen? -van egy kettő de nem mérvadó.

 

A Hidegkút felé menő lejtőn vannak kidőlt fák (erdészeten múlik a kitakarítása)

ha nem oldják meg akkor át kell lépni rajta.

 

Minden rendben lesz

Szia!

 

Na pont Téged hiányoltalak, de ezek szerint azért olvasod a fórumot, csak régen voltál aktív. :)

 

Akkor a piros is úgy marad tolna felé? Olyan ciklokrosszos az az út. Bár azok a fák nem kicsik, amik rádőltek.

Az erdészet alatt azt értettem, hogy mindig közbe szoktak szólni, hogy erre nem, csak arra, ott kitermelés van, stb. Akkor szerencsések vagytok.

Én is többször mentem rajta és inkább a tüskés, belógó vackokkal van a bajom. De nem nyafogni akartam.

Meg a kis körön, a Somlyón túli rész, még a bánya előtt ami szarul néz ki.



#30
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 hozzászólás

Sziasztok,

 

Gaz van ez igaz, ma kezjük a tisztítást. -mert tényleg újra kinő..

Azt nem mondanám,hogy nem lehet pályát járni, többször is járok rajta minden héten.

Pálya és a frissítők ugyanaz és ugyan ott lesznek.

 

Az erdészetet mint friss infót nem értem teljesen, vannak működnek (úgy ahogy :)  )

Vízmosásokat maraton versenyen? -van egy kettő de nem mérvadó.

 

A Hidegkút felé menő lejtőn vannak kidőlt fák (erdészeten múlik a kitakarítása)

ha nem oldják meg akkor át kell lépni rajta.

 

Minden rendben lesz


  • Olee kedveli ezt

#31
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

tktk.hu :)

 

Gondolom, majd közvetlenül verseny előtt vágják le, addig felesleges, mert újra kinő. :)

Ismerem az oldalt természetesen.

A gond az, hogy a pályát bejárni sem lehet. Jobban mondva nem gond, csak jó lett volna készülni.

Ami ott van, azt tuti, hogy nem lehet rendberakni 4-5 nap alatt.

Meg hát azért valami friss infó mindig szokott akadni. Erdészet, vízmosás, frissítőállomás, stb. De szerintem nem kell magyarázni, tudod te.

Nem véletlenül szoktak különböző felületeken összeverődni a versenyzők, szervezők és megbeszélni ezt-azt.



#32
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nagy a csend a verseny körül. Sehol semmi infó, a pályán 3 méteres gaz van....

tktk.hu :)

 

Gondolom, majd közvetlenül verseny előtt vágják le, addig felesleges, mert újra kinő. :)



A sebesség mindent megold.

 


#33
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Nagy a csend a verseny körül. Sehol semmi infó, a pályán 3 méteres gaz van....



#34
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Master 1 ben voltál dobogós?

#35
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Te hányadik lettél? Master1 es vagy te is? Egyébként a Master 1 ben elég jó nevek voltak középtávon. :-)

 

Dobogóztam de maradjunk annyiban hogy nem fognak egyelőre beszólítani :)



#36
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Annyiban számított a jó starthely, hogy a elég nyomvályus volt az első szakasz ahova sokan beestek majd megálltak. :-)
Te hányadik lettél? Master1 es vagy te is? Egyébként a Master 1 ben elég jó nevek voltak középtávon. :-)

#37
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Imi fotóival összevetve már csak azt nem értem miért szakadnak le az első sorban állók közül jópáran már az aszfaltos bevezető rész végén.  :)

Miközben a későbbi  U17-es kategória és a Master2-es kategória győztes versenyzőivel együtt én is csak a 3. sorban tudtam helyet foglalni. :)

 

Azt én is néztem hogy milyen helyezéssel álltak egy páran az első sorban, de ha nem a dobogoért mész akkor ilyen kis startbolyban nem sokat számít, bár az is tény hogy ha tudod hogy valahol a második felében szoktál végezni akkor nem illik beállni a legelejére. Én szokás szerint valahol hátul álltam és így is jó volt az eredményem :) A leszakítás nem csoda, a K nyertes átlagpulzusa 188 volt :blink: Amit én az egész versenyen egyszer sem értem el :P

 

Viszont jelentem alássan közben sikerült lefogyni az 5 kilót :)



#38
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás

Itt meg egy videó a versenyről egy versenyzőtársunk jóvoltából:

 

Imi fotóival összevetve már csak azt nem értem miért szakadnak le az első sorban állók közül jópáran már az aszfaltos bevezető rész végén. :)

Miközben a későbbi  U17-es kategória és a Master2-es kategória győztes versenyzőivel együtt én is csak a 3. sorban tudtam helyet foglalni. :)


  • _Alex_ kedveli ezt

#39
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

http://tktk.hu/kepek.php?vid=47

pár célfotó és dobogós kép

a dobogón jó sok néger :)



#40
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Nem. Nem volt jó. Ki volt az a zseni aki kirakott öt kiló mákosbejglit? Most fogyhatok 5 kilót  :D

:) :D :rolleyes: