Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gerecse Maraton | Tarján

- - - - -

  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#301
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts

Arra is ráfért, de én a "kék négyzetes löszös" utáni fel felére gondoltam. Az nagyon gány.


Természetesen megcsinálom! -nem bakancsos túra lesz. :D :D
kb. holnap du.

#302
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 posts

Szõlõs fölötti erdei ösvényt tegnap du. kitakarítottuk. :cool2:
( csak óvatosan lefelé!!! )


Arra is ráfért, de én a "kék négyzetes löszös" utáni fel felére gondoltam. Az nagyon gány.

#303
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 posts

Teljesen jogos.
A vége tetszik! :D

Géza, ne akarj már mindent tudni, akkor hol a meglepetés! :)


Szeretem én a meglepetéseket.
Csak nem mindig :-)
Turbóhobbista lényembõl fakadóan max feltartom a népeket arrafelé :-)

#304
copper

copper

    vendég

  • fórumtag
  • 184 posts
Köszi, megyünk!

Szia,

Természetesen 21.-e, Szombat!
Hamarosan javítva, köszi az észrevételt!

Buzso


Ha meghalsz egy emelkedõn, az azt jelenti, hogy mindent beleadtál...

#305
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts

Ne haragudj, hogy nem válaszoltam egybõl a kérdésedre. Sajnos egyéb elfoglaltságom is van, mint hogy 2percenként olvasgassam a forumot.
Létezik egy olyan gomb, hogy privát üzenet, a telefonszámom is megtalálható a kiírásban. Megbeszélhettük volna, mielõtt lefikázod a dolgokat. Bár csak egy kicsivel van több közöm a pálya kialakításához, mint Neked, talán tudtam volna segíteni...

Jani meg Danó csinál majd szuper képeket.
Nem baj, ha nem jössz, legalább nem tudsz a verseny végén belekötni semmibe.


Mi a baj, megjött, hogy ilyen ingerlékeny vagy?:)
Úgy érzem nem fikáztam le semmit, egy ártalmatlan és jól érthetõ kérdést tettem fel. Mivel ez talán másokat is érdekelhet, nem értem miért kellett volna privátban, vagy telefonon kérdeznem. Montimi kötözködött, pedig nem is azt kérdeztem, amirõl õ beszél.
Afelõl nincs kétségem, hogy Peti és Jani remek képeket készítenek majd a versenyrõl és én sem érzem úgy, hogy baj lenne, hogy nem megyek, mert ha tennék egy esetleg jogos megjegyzést, akkor máris kötözködésnek vennék a szervezõk. Fõleg, ha már egy kérdés után is úgy érzik.
További sportsikereket kívánok!

#306
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 posts
Kezd már egy kicsit Index.hussá , vagy Kuruc.infóssá válni a topik.Srácok!Tényleg kell ez a sértõdött hangú felgyülemlett sérelem kiadás?Én a magam részérõl nagyon örülök , hogy Buzsóék ennyit foglalkoznak velünk , és egyáltalán rendeznek egy versenyt a Gerecsében is.A nagyon jól sikerült Vértes után ez biztos még jobb lesz , tehát már több mint kielégítõ.Akkor meg miért kell apróságokon egymásnak esni?Mellesleg egy Cartographiás térképen én már kb. lekövettem a pályát az alapján , ami a honlapon szerepelt szövegben.Életemben nem jártam arra , mégis úgy érzem elég.Ha meg eltévedek , akkor meg még nagyobb szeletét ismerem majd meg a tájegységnek.:)

#307
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts

Nem megyek, csak egy fellángolás volt, nincs kedvem egy titkos pályán találgatni, hogy ki merrõl, hová és mikor fog érkezni.
Majd montimi vagy a kedves felesége csinál rólatok remek 2mb-os képeket, amikbõl mint tudjuk, fantasztikus A/4-es méretet lehet nyomtatni.


Ne haragudj, hogy nem válaszoltam egybõl a kérdésedre. Sajnos egyéb elfoglaltságom is van, mint hogy 2percenként olvasgassam a forumot.
Létezik egy olyan gomb, hogy privát üzenet, a telefonszámom is megtalálható a kiírásban. Megbeszélhettük volna, mielõtt lefikázod a dolgokat. Bár csak egy kicsivel van több közöm a pálya kialakításához, mint Neked, talán tudtam volna segíteni...

Jani meg Danó csinál majd szuper képeket.
Nem baj, ha nem jössz, legalább nem tudsz a verseny végén belekötni semmibe.

#308
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Teljesen jogos.
A vége tetszik! :D

Géza, ne akarj már mindent tudni, akkor hol a meglepetés! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#309
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts

csak egy picit olvastál volna vissza mielõtt ezt megkérdezted volna

Képzeld, az eleje óta olvasom a topikot, de csak arról volt szó, hogy a GPS track-et tilos kiadni, ami birtokában méter pontosan be lehet járni a pályát. A track nem azonos egy elnagyolt pályatérképpel, ahol látszanak a távok, hogy kb. merre megy a pálya, hogy hogyan különülnek el a távok, vannak-e közös szakaszok a célterület közelében. Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

Sajna nem, de írj a szervezõknek és biztos megmondják hova állítsd a vakut! :)


Szerintem a Turul-madár fölötti kilátónál lehetnek jó témák. :D

Nem megyek, csak egy fellángolás volt, nincs kedvem egy titkos pályán találgatni, hogy ki merrõl, hová és mikor fog érkezni.
Majd montimi vagy a kedves felesége csinál rólatok remek 2mb-os képeket, amikbõl mint tudjuk, fantasztikus A/4-es méretet lehet nyomtatni.

#310
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 posts

Helló Zoli,

Szerintem a Turul-madár fölötti kilátónál lehetnek jó témák. :D


Valaki mesélje már el mi van ott a kilátónál. Kezd érdekelni.
Remélem nem olyan rémhírkeltés, mint a Duna maraton utolsó köves "rettegett" lefeléje :-)

#311
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts

Elõzetes pályatérkép sem lesz?


Helló Zoli,

Szerintem a Turul-madár fölötti kilátónál lehetnek jó témák. :D

#312
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts

Hahó

Mentünk ma egy kört (a másodikat), a pályán.
Élményeim, tapasztalatok:
1. a pálya nyomvonala SZUPER ;)
2. esõ után, ill. esõben is tekerhetõ, egy 50 méteres részt leszámítva ( Racing Ralf-al is....) :P
3. néhány helyen még nagyon sokat kell még dolgozni (takarítani) rajta, mert igen tele van :mad:
4. a kilátó melletti szakadékon CSAK ÓVATOSAN!!!!!,mert szárazon sem egyszerû,
én ma egy kormányon áteséssel, két elcsúszásal konkrétan seggen csúszva abszolváltam :D
5. ha esni fog bringamosó kell!!!!!

Szóval nagyon jó versenynek nézhetünk elébe, gyertek minél többen a Gerecsébe jövõhéten!


Szõlõs fölötti erdei ösvényt tegnap du. kitakarítottuk. :cool2:
( csak óvatosan lefelé!!! )

#313
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Elõzetes pályatérkép sem lesz?

Sajna nem, de írj a szervezõknek és biztos megmondják hova állítsd a vakut! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#314
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

Elõzetes pályatérkép sem lesz?

csak egy picit olvastál volna vissza mielõtt ezt megkérdezted volna

#315
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts
Elõzetes pályatérkép sem lesz?

#316
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts

A Mountainbike Challenge 2012 - Gerecse Maraton oldalon ez az infó van:

Gerecse Maraton

Helyszín: Tarján - Ifjúsági tábor
Idõpont: 2012. július 21.

A helyszíni nevezés a rajtközpontban július 22-én, 8:30 és 10:00 órá között.

Akkor szombat vagy vasárnap??


Szia,

Természetesen 21.-e, Szombat!
Hamarosan javítva, köszi az észrevételt!

Buzso

#317
copper

copper

    vendég

  • fórumtag
  • 184 posts
A Mountainbike Challenge 2012 - Gerecse Maraton oldalon ez az infó van:

Gerecse Maraton

Helyszín: Tarján - Ifjúsági tábor
Idõpont: 2012. július 21.

A helyszíni nevezés a rajtközpontban július 22-én, 8:30 és 10:00 órá között.

Akkor szombat vagy vasárnap??
Ha meghalsz egy emelkedõn, az azt jelenti, hogy mindent beleadtál...

#318
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 posts
Hahó

Mentünk ma egy kört (a másodikat), a pályán.
Élményeim, tapasztalatok:
1. a pálya nyomvonala SZUPER ;)
2. esõ után, ill. esõben is tekerhetõ, egy 50 méteres részt leszámítva ( Racing Ralf-al is....) :P
3. néhány helyen még nagyon sokat kell még dolgozni (takarítani) rajta, mert igen tele van :mad:
4. a kilátó melletti szakadékon CSAK ÓVATOSAN!!!!!,mert szárazon sem egyszerû,
én ma egy kormányon áteséssel, két elcsúszásal konkrétan seggen csúszva abszolváltam :D
5. ha esni fog bringamosó kell!!!!!

Szóval nagyon jó versenynek nézhetünk elébe, gyertek minél többen a Gerecsébe jövõhéten!

#319
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts

Jöttem le a baji vadászháztól a keresztezõdésig.Azon a pár száz méteres szakaszon láttam az út felett egy fán sárga szalagot. Az a verseny jelölése?


Hello Imi,

Én is láttam ma, de az nem a maraton jelölése, viszont ott megy a pálya, csak fordítva:)

#320
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts
Jöttem le a baji vadászháztól a keresztezõdésig.Azon a pár száz méteres szakaszon láttam az út felett egy fán sárga szalagot. Az a verseny jelölése?