Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dögölj meg Karancs, dögölj meg Medves! avagy Kalandtúra Két Keréken 2012

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
Túramanó

Túramanó

    újonc

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Ugye nem felejtettétek el kedves bikemag közösség, hogy május 5-én vár Titeket a Karancs-Medves hegység egy fergeteges kalandtúrára! A regisztráció elõzetesen történik és már csak 11 nap és lezárul. Azaz április 22-ig tudtok jelentkezni. Töltsétek le majd értelemszerûen ki a nevezési ûrlapot és küldjétek el nekünk.
A nevezésrõl és a versenyrõl további információt a honlapunkon találtok: Kalandtúra Két Keréken | A bringás túlélõtúra

Reméljük találkozunk veletek májusban!

üdv,

#2
kopeter

kopeter

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Ez nagyon jól hangzik! Én biztos, hogy ott leszek! Már régóta el szerettem volna jutni erre a terepre!

#3
Túramanó

Túramanó

    újonc

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
egy kis kényszerû szünet után, de ismét elérhetõ a K3 honlapja! A rendezvény részleteit mindenki el tudja érni onnan! :) Kalandtúra Két Keréken | A bringás túlélõtúra

#4
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Hááát, tegnap késõ este, mikor megláttam ezt a címet, azt hittem valakinek elgurult a gyógyszere, de így már ok, KKK, ez jó móka! :D

#5
Túramanó

Túramanó

    újonc

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok!

Egy viszonylag fiatal bringás túrára szeretném felhívni a figyelmeteket. Idén negyedszer kerül megrendezésre a K3, azaz a Kalandtúra Két Keréken tájékozódási terepbringás verseny, ezúttal a salgótarjáni lankák közt a Karancs-medves erdõk mélyének sejtelmes szívében.

A verseny idõpontja: 2012. május 5.

Amit feltétlen tudnod kell:
Ez olyan móka, ahol nincs pálya és nincsenek bosszantó szalagozások, hogy keretbe szorítsák bringáddal a fantáziád. Itt nem mondja meg senki merre menj vagy merre ne menj. Itt adott egy terep, egy régió, ahol pontok vannak megadva (természetesen a térképen ezeket is neked kell bejelölnöd) és adva vagy te magad illetve szerény csapatod, ha nem egy magányos farkas típus lakozik benned. És hogy merre mész? Az csak rád van bízva! Minden érintett pontot jutalmazunk, ha tudod a választ az oda vonatkozó kérdésre vagy sikeresen veszed az ott eléd táruló kihívásokat. Kaland és kihívás rengeteg humorral és jó kedvvel!

Ha felkeltette érdeklõdésedet a verseny, akkor a részletekért látogass el a Kalandtúra Két Keréken | A bringás túlélõtúra honlapra vagy írj a szervezõknek személyesen itt vagy e-mailen (lásd honlap).