Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

FaceLift - avagy megújítjuk a magazint

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
32 hozzászólás a témában

#1
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Mekkora kamu KTM!
KTM « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

"Ilyen nem jön szembe..." ....nnna ja! :D Vajon miért nem?

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#2
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Mekkora kamu KTM!
KTM « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

#3
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Miért nem engedi,hogy új hírdetést adjak fel az apróban? Mindig azt írja,h error 404. Se google chrommal,se internet explorerrel nem engedi!

#4
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Engem érdekes mód tegnap beengedett este (máskor nem szokott), de hibásan mûködött.
Pl. nem mûködött az "Olvasottnak jelöl" funkció, meg egyéb sosem látott okosságokat írt ki.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#5
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Tegnap este ismételten túlterhelt volt a szerver...... Ennyire népszerû lenne az oldal, vagy szar a szolgáltató?????


Megnéztem párszor a lap alján amikor fent voltam a fórumon, de szaktopicba már nem engedett be szerver túlterheltség miatt, 80 felhasználó környékén volt mindig ami azért a szánalmas kategória.

#6
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
Tegnap este ismételten túlterhelt volt a szerver...... Ennyire népszerû lenne az oldal, vagy szar a szolgáltató?????

#7
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
A szerkesztõség reakcióidejébõl látszik, hogy ezek a problémák mennyire érdeklik õket....
hozzászólás az elõzõ oldalról:
"Van-e (vagy lesz-e) olyan felelõs szerkesztõ, akihez észrevétel illetve vita során fordulni lehet - pl. egy cikk kapcsán esetleg nem mindenkire tartozó megjegyzéssel?"
kempelen:
"Van. Itt vagyok egynek mindjárt." (utolsó hozzászólás a topikban: 2012-04-03, 09:47,Utoljára aktív: 2012-05-08 15:23 Biztos neki is azt írta a fórum hogy a szerver túlterhelt)

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#8
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Srácok a régi tök jó, ne legyen ilyen kék divatfos..... Annyira megszoktam, napi többször megnézem olvasom. szerintem ne legyen nagyon más a design.

Egyetértek! A régi egyedi volt, maga a bikemag, ez meg most olyan mint a többi, semmilyen.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#9
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
tegnap este is a szerver túlterhetet jelzett, pont abban az idõben amikor szerintem a legtöbben olvasták volna.

#10
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás

Mindenesetre régen nem voltak ilyen gondok, maximum sporadikusan fordult elõ még csak hasonló is.
Mitõl "romlott el"?


Ez itt a kérdés... Szerintem mióta a háttérben változások voltak azóta itt is változott pár dolog. Kérdés ez az állapot meddig tartható fenn, s mikor unja meg egyre több ember.

#11
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Szintén zenész. Az utóbbi bõ egy hónapban este hattól 10-ig gyakorlatilag elérhetetlen a fórum. Pont akkor, mikor a legtöbben használnánk. Nyilván van ok-okozati összefüggés is a kettõ közt. Mindenesetre régen nem voltak ilyen gondok, maximum sporadikusan fordult elõ még csak hasonló is.
Mitõl "romlott el"?

#12
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Engem az a probléma zavar amibe elég gyakran belefutok az oldalon, hogy a szerver túlterhelt ezért nem elérhetõ a fórum. A másik gond hogy az apróhírdetõ rendkívül lassú.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#13
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
Srácok a régi tök jó, ne legyen ilyen kék divatfos..... Annyira megszoktam, napi többször megnézem olvasom. szerintem ne legyen nagyon más a design.

#14
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Made in gagyisztán
Teccsóbájk teszt
Ezeket a cikket visszatudnátok tenni? Rákattintva a linkekre egy szép fehér kép fogad. Pedig kötelezõ olvasmányok lennének!

#15
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Mail ment. :)

#16
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Nem tudom,hogy másnak feltûnt-e,de számomra nagyon idegesítõ,hogy ha egy cikknél ki akarom a képet nagyítani,akkor a mellette lévõ reklámok a nagyított kép elõtt maradnak és kitakarnak a képbõl több-kevesebb részt.
Ha ezt ki tudnátok javítani,akkor annak nagyon örülnék.
Üdv


Szia forest!
Kérlek küldj nekünk egy képernyõmentést a hibáról, az admin kukac bikemag.hu címre, ha teheted.
köszi elõre is

#17
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Nem tudom,hogy másnak feltûnt-e,de számomra nagyon idegesítõ,hogy ha egy cikknél ki akarom a képet nagyítani,akkor a mellette lévõ reklámok a nagyított kép elõtt maradnak és kitakarnak a képbõl több-kevesebb részt.
Ha ezt ki tudnátok javítani,akkor annak nagyon örülnék.
Üdv

#18
csigafiú

csigafiú

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
És tényleg!! Mûködik! Nagyon jó, köszönöm!
Tamás

#19
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

SZia,
egértelmûen a google -hirdetés a ludas, mikor betölti a lapot, akkor látszik, amikor pedig a töltés végén ráteszi a reklámot, azzal takarja ki a lapozó -ikonokat. A munkahelyemen pedig -ott firefox fut- a legalsó hirdetés 80 százalékát takarja ki, alatta látszanak az ikonok, úgyhogy azzal a hirdetési sávval van gond!
Nagyon szomorú, így nem tudom nézni és gondolom sokan mások se!
Tamás


Szia Tamás,
Elnézéseteket kérem a kellemetlenségért, javítottuk, és Iphone-on ellenõriztük, elvileg most mûködik.
köszi: kempelen

#20
csigafiú

csigafiú

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Köszi, sajnos a munkahelyi gépre nem tudok telepíteni, az iPodra még annyira se..