Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Cikkek a weboldalon - észrevételek

- - - - -

  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#41
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,301 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Szerintem annyi a titok, hogy ők az egyetlen márka itthon, ami van. Van készlet és ha éppen nincs az adott modellből akkor is két héten belül megjön Olaszországból. És persze még foglalkoznak is a márkával. Egyébként én például szeretem az új modelljeiket, kevés sisakom volt ami annyira kényelmes mint pl a Spectrum vagy a Strym.

Ha dioptriás sportszemüveget keres, pontosabban készíttetne valaki, akkor Rudi és Oakley van itthon. Ezt csak azért írom le, mert elég sok embernek hasznos infó lehet.



#42
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Melyik a kedvenc sisak és szemüvegmárka?

Érdekes a Rudy első helye. Szemüveg kategóriában érthető, de sisakok terén sem design-ban sem technológiában semmi különös, sőt szerintem igencsak le vannak maradva az élmezőnytől. Lehet, hogy ilyen jó a marketingjük...

Szerintem annyi a titok, hogy ők az egyetlen márka itthon, ami van. Van készlet és ha éppen nincs az adott modellből akkor is két héten belül megjön Olaszországból. És persze még foglalkoznak is a márkával. Egyébként én például szeretem az új modelljeiket, kevés sisakom volt ami annyira kényelmes mint pl a Spectrum vagy a Strym.



A sebesség mindent megold.

 


#43
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 posts

Melyik a kedvenc sisak és szemüvegmárka?

Érdekes a Rudy első helye. Szemüveg kategóriában érthető, de sisakok terén sem design-ban sem technológiában semmi különös, sőt szerintem igencsak le vannak maradva az élmezőnytől. Lehet, hogy ilyen jó a marketingjük...



#44
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Sajnos, kár érte. 

A forgalmazó is tehet róla, sehol nem jön szembe teszt vagy hirdetés (én nagyon régen láttam Kona bemutatót vagy hasonlót itthon). Kellys, Merida, és társaival azért találkozni.  

azért egy volt nem olyan rég is :)

http://bikemag.hu/ma...9-hakuna-matata

 

mióta 2009 ben földe állt az x-factor még valamikor 13-14 ben volt egy gyenge próbálkozás az itthoni forgalmazással, aztán 18tól egy cseh cég látja el a magyar piacot.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#45
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,540 posts

Sajnos, kár érte. 

A forgalmazó is tehet róla, sehol nem jön szembe teszt vagy hirdetés (én nagyon régen láttam Kona bemutatót vagy hasonlót itthon). Kellys, Merida, és társaival azért találkozni.  



#46
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Köszi! a teljes listát rangsort meg lehet nézni valahol? Csak kíváncsiságból... smile.png

7-8 év alatt mennyire ki tud kopni egy márka a köztudatból. 


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#47
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,863 posts

Kona 22.
Planet-X/one-one 70.

 

Köszi! a teljes listát rangsort meg lehet nézni valahol? Csak kíváncsiságból... :)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#48
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Jani, megkérdezhetem,a Kona illetve a Planet-X/On-one hányadik lett?

https://bikemag.hu/m...egvalaszoltatok

Kona 22.
Planet-X/one-one 70.


  • Kisherceg likes this


A sebesség mindent megold.

 


#49
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,863 posts
Jani, megkérdezhetem,a Kona illetve a Planet-X/On-one hányadik lett?

https://bikemag.hu/m...egvalaszoltatok

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#50
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Mjani, kapcsolódva a cikkhez. ez a kép a Naszályon készült, a Látó hegyről:

 

90542398_3351125371583731_33557951553900

Köszönöm.


  • sala and Kisherceg like this


A sebesség mindent megold.

 


#51
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,863 posts

Mjani, kapcsolódva a cikkhez. ez a kép a Naszályon készült, a Látó hegyről:

 

90542398_3351125371583731_33557951553900


  • blash, Jorus and embé like this

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#52
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

Van második rész is. Én csak azt hiányolom, hogy miért nem mutat link az előzőre és a folytatásra. Lehetne az elején, a bevezetőben, mint a jappó túránál. Meg a majdani következő rész(ek)nél sem ártana.


O, ez gyors volt, Jani. Ja, a multkori cateye-os villogos banner is, csak akkor mar elfelejtettem megirni.

#53
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

Marokkó... Ez a csaj nem semmi, nagyon jól ír, röhögtem. Ja, és nem lihegi túl a bringa kérdést. Emlékszem sok éve a nyomtatott magazinban olvastam az "Irány Irán" sorozatot két pécsi srác tollából. Na, ők is kb ilyen szintű gépekkel vágtak neki a Közép-Keletnek.

 

Van második rész is. Én csak azt hiányolom, hogy miért nem mutat link az előzőre és a folytatásra. Lehetne az elején, a bevezetőben, mint a jappó túránál. Meg a majdani következő rész(ek)nél sem ártana.



#54
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 posts

Marokkó... Ez a csaj nem semmi, nagyon jól ír, röhögtem. Ja, és nem lihegi túl a bringa kérdést. Emlékszem sok éve a nyomtatott magazinban olvastam az "Irány Irán" sorozatot két pécsi srác tollából. Na, ők is kb ilyen szintű gépekkel vágtak neki a Közép-Keletnek.


Edited by szak, 2020. February 12. - 18:18.


#55
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 posts

Új gyártásvezető az 575 élén..., na ez a marketing cikk kifejezetten tetszett. A régi bringás közhellyel élve, hátszelet nekik!



#56
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,863 posts
A "konkurencia" oldaláról, csak mert "amatőr" létére ügyesen összeszedte a lényeget Sturcz Bandi.

https://totalcar.hu/...ne20_9600_2019/

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#57
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 posts

ctrl+egérgörgővel kellett nekem is cikket olvasnom

(és a cateye szépen leszerepelt most nálam....)

Nem tudom, hogy kinek tetszik ez a cikkeknél lévő villogó háttér, de eléggé idegesítő:
 



#58
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

Nem tudom, hogy kinek tetszik ez a cikkeknél lévő villogó háttér, de eléggé idegesítő:
 
cateye_teljes-hattermaszkkal.gif


  • Kisherceg likes this

#59
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,863 posts

Rendhagyó módon, kérdeznék guruktól, beleértve Janit is: mit, merre kellene  a mai cikk tesztbringa kormányán állítani, hogy megfelelő legyen?

Én első ránézésre nem mondanám furcsának, leszámítva a fékváltókar modern formavilágát. A felső sík, stucni-kormány-fékváltókar a fotó alapján rendben van. Mi a hiba, az alsó fogás?

 

 

 

szerintem tedd be inkább ezt a kérdést a kormányos, vagy az országútis topicba! ;)

(vajh' gravel topic van? :rolleyes: )


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#60
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 995 posts
  • LocationKelenföld

Rendhagyó módon, kérdeznék guruktól, beleértve Janit is: mit, merre kellene  a mai cikk tesztbringa kormányán állítani, hogy megfelelő legyen?

Én első ránézésre nem mondanám furcsának, leszámítva a fékváltókar modern formavilágát. A felső sík, stucni-kormány-fékváltókar a fotó alapján rendben van. Mi a hiba, az alsó fogás?

 

giant-revolt-test-25.jpg


Edited by Rabbit, 2019. September 30. - 22:57.