Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Please log in to reply
436 replies to this topic

#41
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
  • LocationBudapest

Ovatosan megjegyzem, ez a jo kis zold zokni per pillanat a leghordottabb zokni a bringa maratonokon, ahogy elnezem.. :)

Vajon meg kaphato valahol?..



#42
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

citycross-ra nem jössz?

Nem, de már rég lecsaptak rá privátban. :-)



#43
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

Jöhetsz és viheted, 45-ös.

citycross-ra nem jössz?



#44
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 posts

Király az a szín. Volt még narancssárga is - betyáros volt ám az is.


"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#45
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

szerintem tök jó színe van, de ha nem tetszik akkor nekem adhatod :)

Jöhetsz és viheted, 45-ös.



#46
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

szerintem tök jó színe van, de ha nem tetszik akkor nekem adhatod :)



#47
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
  • LocationBudapest

Sem a bringádat, sem a csapatodat nem szeretném! :)


Nem is adnám, nem is hívtunk meg ;).

#48
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Én meg pont azért örültem neki mert végre valami ami passzol a bringához és a csapatszínhez is :D.

Sem a bringádat, sem a csapatodat nem szeretném! :)


  • Uluwatu likes this

#49
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
  • LocationBudapest

Most kaptam meg a rajtcsomagom, gratulálok annak aki a zokni színét kitalálta! <_<


Én meg pont azért örültem neki mert végre valami ami passzol a bringához és a csapatszínhez is :D.

#50
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Most kaptam meg a rajtcsomagom, gratulálok annak aki a zokni színét kitalálta! <_<



#51
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

meg még egy+



#52
vendég_Placi_*

vendég_Placi_*
  • vendég
Megadom magam!
Kapitulálok!
: )

#53
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts

még egy +


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#54
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,091 posts

+1

Nem értek veled egyet az első pontot illetően, nem ilyen műfaj, a maraton jelölt pályán zajlik azt kell teljesíteni, sőt mi több le sem térhetsz róla, tájbringázásnál el lehet tévedni ott van térképed és tájolód, nem jól csinálod eltévedsz, itt jelen esetben az eltévedés nem is helyénvaló kifejezés nem csak úgy maguktól tévedtek el a versenyzők.



#55
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Sziasztok!

 

Mi 3 fős családként másodszor voltunk a Villapark Maratonon. Tavaly ugyanilyen "disznónak való" időben küzdöttünk középtávon. Akkor is nagyon élveztük és most is. Jövőre is jövünk!

 

DE:

1.-A fanyalgóknak mondanám, hogy a hegyibringás maraton ilyen műfaj. El lehet tévedni. Nagyon. Ez benne van a pakliban.

2.-Ennek ellenére nagyon sajnáltam a 13 éves lányomat aki nagyon jó időt ment középtávon, és nem hirdettek eredményt U15-ben sem. Tavaly 2. lett középtávon úgy, hogy szó szerint 12 évesen bekönyörögte magát a nevezéskor az U15-be. A tavalyi idején most 15 percet javított.

3.-Az eredményhirdetéskor valóban ki kellett volna állni és elmondani, hogy "ez volt, elnézést kérünk tévedtünk, utánajárunk hol volt a hiba". Kész. Nem csinált volna botrányt senki, nem olyanok vagyunk. De szó nélkül hagyni az egészet hiba volt.

Nem értek veled egyet az első pontot illetően, nem ilyen műfaj, a maraton jelölt pályán zajlik azt kell teljesíteni, sőt mi több le sem térhetsz róla, tájbringázásnál el lehet tévedni ott van térképed és tájolód, nem jól csinálod eltévedsz, itt jelen esetben az eltévedés nem is helyénvaló kifejezés nem csak úgy maguktól tévedtek el a versenyzők.



#56
vendég_Placi_*

vendég_Placi_*
  • vendég

Sziasztok!

 

Mi 3 fős családként másodszor voltunk a Villapark Maratonon. Tavaly ugyanilyen "disznónak való" időben küzdöttünk középtávon. Akkor is nagyon élveztük és most is. Jövőre is jövünk!

 

DE:

1.-A fanyalgóknak mondanám, hogy a hegyibringás maraton ilyen műfaj. El lehet tévedni. Nagyon. Ez benne van a pakliban.

2.-Ennek ellenére nagyon sajnáltam a 13 éves lányomat aki nagyon jó időt ment középtávon, és nem hirdettek eredményt U15-ben sem. Tavaly 2. lett középtávon úgy, hogy szó szerint 12 évesen bekönyörögte magát a nevezéskor az U15-be. A tavalyi idején most 15 percet javított.

3.-Az eredményhirdetéskor valóban ki kellett volna állni és elmondani, hogy "ez volt, elnézést kérünk tévedtünk, utánajárunk hol volt a hiba". Kész. Nem csinált volna botrányt senki, nem olyanok vagyunk. De szó nélkül hagyni az egészet hiba volt.

 



#57
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

Ja, Ő a Laci :)

Én javasoltam neki meg többeknek, hogy indítsanak egy új rövidfutamot miután mindenki megjött a Vértes nézegetéséből :)

Mindenki a Laci után mert Ő tuti nem téved el.

De ha nem hát nem. Egyébként meg igaza van.

Az egyik legszebb pálya .Jövőre újra ott.

Ugye fiúk , lányok?



#58
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 posts

Amióta létezik, a VM a kedvenc versenyem minden évben. Azért, mert csak! :)

 

És, igen a az irányító emberke hibázott, nem kicsit. El volt igazítva, de nem tudta a dolgát még sem.

 

Rá szóltam,

- Biztos, hogy arra?

- Hááát, szerintem igen. ( volt a bizonytalan válasz)

- Hát szerintem meg nem! Válaszoltam, s már borítottam is jobbra ahogy kell. (Kvázi hazai pálya, ismerem)

Így történt, hogy Wiloz-al ketten maradtunk, és értük utol a hosszú távosokat. Egyébként, kb. az abszolút 15-ik hely környékén lehettünk előtte. 

Előttünk is, utánunk is voltak bőven akik rossz irányba mentek, annak ellenére, hogy ismerték a pályát.... De ez nem az Ő hibájuk, hallgattak arra akire nem kellett volna. És esélyünk sem volt, hogy szóljunk az előttünk tekerőknek, az aszfaltos lejtőn teljesen szét nyílt a mezőny. 

 

Az gondolom egyébként, hogy a szervezők az egyetlen jó döntést hozzák meg amit ilyenkor lehet: nem hirdettek eredményt.

DE, az ahogyan ez le lett, pontosabban le nem lett kommunikálva, azon fel vagyok háborodva. Miért nem volt valaki, aki kiáll, és meg mondja, hogy "Gyerekek ez elcsesztük! Bocsánat, megpróbáljuk majd jóvá tenni, ha tudjuk" Ennek ott, és akkor lett volna a helye és az ideje. Így valamennyi közép távos versenyző, semmibe lett véve, függetlenül attól, hogy merre tekert a verseny során. Ki ezért, ki azért. És szerintem nem lehet így bánni sportolókkal. 

Egyébként aki régi "motoros" annak ismerős lehet a szitu, az egykori balatonfüredi Kona Találkozós Maratonról, vagy a soproni Flash Across-ról. 

 

Jah, és mind ettől függetlenül a VM továbbra is a kedvenc versenyem. Azért, mert a Vértes páratlan!:)


Edited by gllo, 2014. May 12. - 20:45.

  • arcsiba no.1 likes this

#59
Balukov

Balukov

    újonc

  • fórumtag
  • 10 posts

Ezúton kérem a kedves sport társamat akinek a hosszútáv első körében kölcsön adtam a láncbontós Birzmann szerszámomat hogy juttassa vissza. Köszönettel

 

Köszönöm, siekrült egymásra találnunk. :-)



#60
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts

A rendezőség közleménye:

 

Kedves középtávú versenyzők!

 

A IV. Endura Vértes Maratonon történt egy sajnálatos pályatévesztés a középtávon, így nem tudtunk igazságosan eredményt hirdetni. Megértéseteket és további szimpátiátokat kérik a verseny szervezői.

Ezért cserében felajánljuk, hogy az idén középtávon indult versenyzők, a 2014 július 14-i Gerecse Maraton vagy a 2015 évi

V. Endura Vértes Maraton nevezési díjából 50% engedményt kapnak.

 

 
egy másik honlapról ha már ide nem tették fel.