Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#421
kocsi

kocsi

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás
Biztos, hogy jól van leírva az útvonal?

"sárga jelzésen Vérteskozmáig, itt jobbra a zöld jelzésen Sárkánylyuk-völgyön"
Ez balra fordul, nem?

Nincs sok jelentõsége, odatalálunk :-)

#422
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Sziasztok,

Felkerült a kiírás a honlapra is.

Itt megtaláljátok letölthetõ formátumban: Tatabnyai Kerkpros s Triatlon Klub

Jó felkészülést!

Bálint
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#423
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Ezt most minek írtad fel? Nem volt kérdés, hogy tiszteletedet teszed a megmérettetésen:)
De majd úgy gyere, hogy a 6-os ki legyen használva teljesen:):)

Buzso


Például neked! Hogy lélekben fel tudj készülni arra a hülyeség áradatra amit rád fogok zúdítani a rajtban!

#424
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Ezen szivesen indultam volna de a nyári törések miatt nem fog menni. Azért fotózni eltekerek néhány helyre. És tényleg valami itt is elindul...

#425
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Rám számíthattok igaz nem csúcsformában, de ott leszek!


Ezt most minek írtad fel? Nem volt kérdés, hogy tiszteletedet teszed a megmérettetésen:)
De majd úgy gyere, hogy a 6-os ki legyen használva teljesen:):)

Buzso

#426
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Meló helyrõl nem tudom ezeket a dolgokat feltölteni, de tessék, most megy mindenkinek szíves felhasználásra a szintrajz mindkét távról:
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#427
Vidra581

Vidra581

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 977 hozzászólás
Köszi, szerintem valami lejtõt keresek majd.
Tekerj egyet és feltárul elõtted a világ! :D
http://www.sports-tr...gmetjdai9sa4li9

#428
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Köszi Balu! Én is tervezem a részvételt.

#429
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Rám számíthattok igaz nem csúcsformában, de ott leszek!

#430
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Mennyi a szint?


A kiírásban benne volt, de sajnos nem vitte fel a szintrajzot. Azért leírom, és mindjárt becsatolom képként is.

közép 23km/460m
hosszú 48/1150m

Bálint
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#431
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Mennyi a szint?

#432
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Vagy ami még szerintem ok, az a Szépilonka-forrás utáni emelkedõ. Buzso


800m átlag 10%, még futva sem túl könnyû. Remélem a pálya többi része is hasonlóan érdekes lesz :D
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#433
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Jól hangzik, hova érdemes kiülni nézõnek?


Szia, attól függ, hogy az emelkedõt szereted vagy a lejtõt?:)
Ha lefelé, akkor a Vitány-vár alatti rész, vagy a Mátyás-kút elõtti meredek az érdekes sztem.
Ha a szenvedést szereted nézni:) akkor az elsõ emelkedõ, mert van benne meredek 14-16%-os rész is, és a hosszú táv kétszer is elhalad ott.
Vagy ami még szerintem ok, az a Szépilonka-forrás utáni emelkedõ. Sziklás, gyökeres, meredek, és a legnehezebb emelkedõ a pályába.

Még egy info, ami a kiírásból kimaradt:
Szállás: Várgesztesi Villapark, tel: 0634-494494, www. villapark.hu

Üdv,
Buzso

#434
Vidra581

Vidra581

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 977 hozzászólás
Jól hangzik, hova érdemes kiülni nézõnek?
Tekerj egyet és feltárul elõtted a világ! :D
http://www.sports-tr...gmetjdai9sa4li9

#435
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Csak legyen jó idõ. :)

#436
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

VILLAPARK VÉRTES MARATON - VÁRGESZTES
2011.10.09.

A Vértes hegység változatos, gyönyörû tájain elsõ alkalommal várjuk a Villaparkba, az MTB maraton kedvelõit. A célban az Absolute-live frissítõvel, sok-sok tortával és süteménnyel, bablevessel kedveskednek a rendezõk.

A verseny helye és ideje: Várgesztes Villapark, 2011. 10. 09. (vasárnap) 10 óra.

Résztvevõk: a versenyen üzemképes, biztonságos 26” ill. 29” MTB kerékpárral, saját felelõsségére és elhatározásából bárki elindulhat. Fejvédõ viselése a verseny teljes idõtartama alatt kötelezõ ! A fejvédõ nem viselése, azonnali kizárást von maga után! Balesetért a rendezõk felelõsséget nem vállalnak ! Kártérítés semmilyen jogcímen nem követelhetõ !!! A maraton verseny szabályzatát ismerem és magamra nézve kötelezõnek tekintem. A maraton verseny nehézségi fokát ismerem és tisztában vagyok vele. A versenyzõ tudomásul veszi, hogy kizárásra kerül, ha nem teljesíti a verseny kijelölt teljes távját, rajtszámát nem a kormányra erõsíti, összehajtja vagy eltakarja. A nevezési lap kitöltésével a versenyzõ elismeri, hogy fizikailag jó állapotban van, a versenyre edzésekkel felkészült, a fenti okokra visszavezethetõ bármilyen károsodásért, ill. balesetért, anyagi kárért a rendezõ felelõsséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhetõ. A versenyzõ elfogadja, hogy a versenyrõl készült film és képanyagokon, valamint azok reklámcélú felhasználásán szerepelhet és ezért ellenszolgáltatást nem kap.

Rendezõ: Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub, ( TKTK )
2800 Tatabánya Farkastó u. 48.
Rónai Ferenc: 06-34/339 - 948, +36-30/645-2742.
Búr Zsolt: pálya infó, +36-70/514-5297

Pálya, 48 km: I. kör 23 km, II. kör 25 km, kiskör 14 km.
Elõnevezés Helyszíni nevezés
Rövidtáv: 13km 10:30 1.000.- 1,500.-
Középtáv: 23 km 10:15 2.500.- 3.500.-
Hosszútáv: 48 km 10:00 2.500.- 3.500.-


Rajt: A Várgesztes Villaparktól sárga jelzésen Vérteskozmáig, zöld jelzésen tovább az aszfalt útig, aszfaltúton Kõhányásig, tovább az országos kéken a Gesztesi vár aljáig, a sárga jelzésen tovább a Kaloda vágásig, onnan jelöletlen földúton a Villaparkig, tovább. A második körben a sárga jelzésen Vérteskozmáig, itt jobbra a zöld jelzésen Sárkánylyuk-völgyön át Kapberek-pusztán át, kékkereszten Körtvélyes-pusztáig, tovább az országos kéken Vitányvár, Mátyás-kút, Várgesztes, Villaparkig, (cél).


A PÁLYÁT CSAK RAJTSZÁMMAL ELLÁTOTT KERÉKPÁRRAL LEHET HASZNÁLNI !

Kategóriák:
I. Gyermekmaraton U9 (2002-03, 7-8 évesek) 13 km
II. Gyermekmaraton U11 (2000-01, 9-10 évesek) 13 km
III. Gyermekmaraton U11 (1998-99, 11-12 évesek) 13 km
IV. Családi maraton 13 km
V. Közép táv Hobby Nõi 23 km
VI. Közép táv Hobby Férfi 23 km
VII. Közép táv U 15 Nõi (1996-97, 13-14 évesek) 23 km
VIII. Közép táv U 15 Férfi 23 km
IX. Közép táv U 17 Nõi ( 1994-95, 15-16 évesek) 23 km
X. Közép táv U 17 Férfi 23 km
XI. Hosszú táv U 19 Nõi (1992-93, 17-18 évesek) 48 km
XII. Hosszú táv U 19 Férfi 48 km
XIII. Hosszú táv Felnõtt Nõi (1981-91, 19-29 évesek) 48 km
XIV. Hosszú táv Felnõtt Férfi 48 km
XV. Hosszú táv Masters 1 Nõi (1971-80, 30-39 évesek) 48 km
XVI. Hosszú táv Masters 1 Férfi 48 km
XVII. Hosszú táv Masters 2 Nõi (1961-70, 40-49 évesek) 48 km
XVIII. Hosszú táv Masters 2 Férfi 48 km
XIX. Hosszú táv Masters 3 Férfi (1960, 50 és felettiek) 48 km

Nevezni elõzetesen: a ( név, szül.év, egyesület, rövid- közép- hosszútáv, kategória megjelölésével) a katalin.ronai@avetatabanya.hu, email címen, lehet 2011.10. 04.ig,nevezési díjat a helyszínen kell fizetni. A helyszínen nevezni a Villaparkban 8:30-tól -10:00-óráig lehet. A nevezési lap pontatlan kitöltésébõl adódó problémákért, a TKTK nem vállal felelõsséget.

Értékelés: A kategóriák I - III. helyezettje érmet és serleget kap. Hosszú távon, az abszolút I. 25.000.-, II. 15.000.-, III. 10.000.- Ft pénzdíjat vehet át. Az egyes távokon a célvonalon elsõként áthaladó nõi és férfi versenyzõ a gyõztes, a további helyezések érkezési sorrendben. Az abszolút elsõ nõ és férfi a Villapark felajánlásából, egy hétvégét tölthet el a Villaparkban.
A verseny végén mindenki kedvére fogyaszthat bablevest, sütit, tortát, üdítõt.

Óvás: az adott futam eredmény listájának kifüggesztését követõ 30 percen belül, az óvási díj 10.000.- Ft.

Eredményhírdetés: kb. 14 órakor.
A rendezvény frissítõ itala az ABSOLUTE - LIVE.
Információ, eredmények a tktk.tade.hu web oldalon.



MINDENKIT SZERETETTEL VÁRNAK A RENDEZÕK !


végre megmozdult valami erre felé is
ott a helyem egy évvégi versenyen :) közel is van

#437
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
VILLAPARK VÉRTES MARATON - VÁRGESZTES
2011.10.09.

A Vértes hegység változatos, gyönyörû tájain elsõ alkalommal várjuk a Villaparkba, az MTB maraton kedvelõit. A célban az Absolute-live frissítõvel, sok-sok tortával és süteménnyel, bablevessel kedveskednek a rendezõk.

A verseny helye és ideje: Várgesztes Villapark, 2011. 10. 09. (vasárnap) 10 óra.

Résztvevõk: a versenyen üzemképes, biztonságos 26” ill. 29” MTB kerékpárral, saját felelõsségére és elhatározásából bárki elindulhat. Fejvédõ viselése a verseny teljes idõtartama alatt kötelezõ ! A fejvédõ nem viselése, azonnali kizárást von maga után! Balesetért a rendezõk felelõsséget nem vállalnak ! Kártérítés semmilyen jogcímen nem követelhetõ !!! A maraton verseny szabályzatát ismerem és magamra nézve kötelezõnek tekintem. A maraton verseny nehézségi fokát ismerem és tisztában vagyok vele. A versenyzõ tudomásul veszi, hogy kizárásra kerül, ha nem teljesíti a verseny kijelölt teljes távját, rajtszámát nem a kormányra erõsíti, összehajtja vagy eltakarja. A nevezési lap kitöltésével a versenyzõ elismeri, hogy fizikailag jó állapotban van, a versenyre edzésekkel felkészült, a fenti okokra visszavezethetõ bármilyen károsodásért, ill. balesetért, anyagi kárért a rendezõ felelõsséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhetõ. A versenyzõ elfogadja, hogy a versenyrõl készült film és képanyagokon, valamint azok reklámcélú felhasználásán szerepelhet és ezért ellenszolgáltatást nem kap.

Rendezõ: Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub, ( TKTK )
2800 Tatabánya Farkastó u. 48.
Rónai Ferenc: 06-34/339 - 948, +36-30/645-2742.
Búr Zsolt: pálya infó, +36-70/514-5297

Pálya, 48 km: I. kör 23 km, II. kör 25 km, kiskör 14 km.
Elõnevezés Helyszíni nevezés
Rövidtáv: 13km 10:30 1.000.- 1,500.-
Középtáv: 23 km 10:15 2.500.- 3.500.-
Hosszútáv: 48 km 10:00 2.500.- 3.500.-


Rajt: A Várgesztes Villaparktól sárga jelzésen Vérteskozmáig, zöld jelzésen tovább az aszfalt útig, aszfaltúton Kõhányásig, tovább az országos kéken a Gesztesi vár aljáig, a sárga jelzésen tovább a Kaloda vágásig, onnan jelöletlen földúton a Villaparkig, tovább. A második körben a sárga jelzésen Vérteskozmáig, itt jobbra a zöld jelzésen Sárkánylyuk-völgyön át Kapberek-pusztán át, kékkereszten Körtvélyes-pusztáig, tovább az országos kéken Vitányvár, Mátyás-kút, Várgesztes, Villaparkig, (cél).


A PÁLYÁT CSAK RAJTSZÁMMAL ELLÁTOTT KERÉKPÁRRAL LEHET HASZNÁLNI !

Kategóriák:
I. Gyermekmaraton U9 (2002-03, 7-8 évesek) 13 km
II. Gyermekmaraton U11 (2000-01, 9-10 évesek) 13 km
III. Gyermekmaraton U11 (1998-99, 11-12 évesek) 13 km
IV. Családi maraton 13 km
V. Közép táv Hobby Nõi 23 km
VI. Közép táv Hobby Férfi 23 km
VII. Közép táv U 15 Nõi (1996-97, 13-14 évesek) 23 km
VIII. Közép táv U 15 Férfi 23 km
IX. Közép táv U 17 Nõi ( 1994-95, 15-16 évesek) 23 km
X. Közép táv U 17 Férfi 23 km
XI. Hosszú táv U 19 Nõi (1992-93, 17-18 évesek) 48 km
XII. Hosszú táv U 19 Férfi 48 km
XIII. Hosszú táv Felnõtt Nõi (1981-91, 19-29 évesek) 48 km
XIV. Hosszú táv Felnõtt Férfi 48 km
XV. Hosszú táv Masters 1 Nõi (1971-80, 30-39 évesek) 48 km
XVI. Hosszú táv Masters 1 Férfi 48 km
XVII. Hosszú táv Masters 2 Nõi (1961-70, 40-49 évesek) 48 km
XVIII. Hosszú táv Masters 2 Férfi 48 km
XIX. Hosszú táv Masters 3 Férfi (1960, 50 és felettiek) 48 km

Nevezni elõzetesen: a ( név, szül.év, egyesület, rövid- közép- hosszútáv, kategória megjelölésével) a katalin.ronai@avetatabanya.hu, email címen, lehet 2011.10. 04.ig,nevezési díjat a helyszínen kell fizetni. A helyszínen nevezni a Villaparkban 8:30-tól -10:00-óráig lehet. A nevezési lap pontatlan kitöltésébõl adódó problémákért, a TKTK nem vállal felelõsséget.

Értékelés: A kategóriák I - III. helyezettje érmet és serleget kap. Hosszú távon, az abszolút I. 25.000.-, II. 15.000.-, III. 10.000.- Ft pénzdíjat vehet át. Az egyes távokon a célvonalon elsõként áthaladó nõi és férfi versenyzõ a gyõztes, a további helyezések érkezési sorrendben. Az abszolút elsõ nõ és férfi a Villapark felajánlásából, egy hétvégét tölthet el a Villaparkban.
A verseny végén mindenki kedvére fogyaszthat bablevest, sütit, tortát, üdítõt.

Óvás: az adott futam eredmény listájának kifüggesztését követõ 30 percen belül, az óvási díj 10.000.- Ft.

Eredményhírdetés: kb. 14 órakor.
A rendezvény frissítõ itala az ABSOLUTE - LIVE.
Információ, eredmények a tktk.tade.hu web oldalon.



MINDENKIT SZERETETTEL VÁRNAK A RENDEZÕK !
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X