Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#381
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Sziasztok!

A rövid távról nem találtam infót. Tudtok segíteni?
Sok benne a terep és a lejtõ? Még csak ismerkedünk az SPD-vel, szóval ha kezdõbarát a kör, akkor tennénk egy próbát.
A családi kategória mit takar? Kell hozzá gyerkõc is? :)

szerintem bevállalható kezdõ montisnak is, ha el akarod kezdeni akkor itt a helyed
szerintem dugó nem lesz az elején sem és senkinek nem leszel útban sem
nincs benne olyan veszélyes rész , hogy egy kezdõ ne tudna végig menni rajta
legfeljebb egy-két kisebb puklit nem fogsz tudni kitekerni
jól látható, világos erdõ
de mint minden montipályán, figyelni kell

#382
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

bizony van egy sziklás felfelé ahol valaki a hátán vitte a bicót. én feltolni is alig bírtam.majd meglátod :D



alig várom :-D mi is azt a Vitányi várig el evickéltünk árkon bokron az is jó volt csak nem a pálya :-(

#383
Fecske7

Fecske7

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok!

A rövid távról nem találtam infót. Tudtok segíteni?
Sok benne a terep és a lejtõ? Még csak ismerkedünk az SPD-vel, szóval ha kezdõbarát a kör, akkor tennénk egy próbát.
A családi kategória mit takar? Kell hozzá gyerkõc is? :)

#384
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

a 2. korhoz a kiegészítõ felszerelést itt lehet beszerezni:
Piggy - Hegymászó felszerelés kölcsönzés 20% kedvezménnyel

bizony van egy sziklás felfelé ahol valaki a hátán vitte a bicót. én feltolni is alig bírtam.majd meglátod :D

#385
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
mért olyan élvezetes lesz? :-D

de írjatok fel légyszi ha ki van jelölve az is rendesen mert kíváncsi vagyok arra is.

#386
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
a 2. korhoz a kiegészítõ felszerelést itt lehet beszerezni:
Piggy - Hegymászó felszerelés kölcsönzés 20% kedvezménnyel

#387
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Köszi Buzsó!

Csíííz!

#388
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Hali Vilard,

A hét közepére jelzem, hogy mit tudtunk intézni. Mivel nem mi vagyunk a verseny kitalálói, így nem merek Neked ígérni:)
Ha lesztek 5-6an, akkor szerintem vmi jelképes díj belefér a dobogósoknak!!!

Üdv,
Buzso

1.helyezett singlespeed díj 1 darab 10-es sor:D
2.helyezett singlespeed díj 1 darab hátsó váltó:D
3.helyezett singlespeed díj mehet a több sebességesre átalakított elsõ két helyezett bicójával:cool2:

#389
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Buzso, Balu!

Szeretnék egy jó nagyot kérni Tõletek!

A THM-en én voltam aki singlespeed-el végig tekert és ott ugye sajnos nem volt ilyen kategória, így külön nem is lettem értékelve, viszont ha a Vértes maratonotokon belefér csinálhatnátok egy ilyen kategóriát.
:- ))

Kapásból 5-6 embert tudnék akit érdekelne még rajtam kívül.

Várom véleményeteket!

Üdv: Gery


Hali Vilard,

A hét közepére jelzem, hogy mit tudtunk intézni. Mivel nem mi vagyunk a verseny kitalálói, így nem merek Neked ígérni:)
Ha lesztek 5-6an, akkor szerintem vmi jelképes díj belefér a dobogósoknak!!!

Üdv,
Buzso

#390
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Ahol a kiskör végén jöttünk le. A lovas terület mellett ahol elektromos kerítés is van a szabad rész is ugyanaz a tulajdonosa mint a zárt részé. Egy lovas barátom mondta. És tud morcos lenni ha nem kérnek engedélyt ha a területén mennek.Nehogy gond legyen ezzel. Esetleg nézzetek utána vagy keressétek meg a tulajt ott a lovardába.


Hello Imi,

Igen, és is ismerem a tulajt, lett szólva Neki, nem lesz gond. Kösz az észrevételt.

Buzso

#391
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Buzso, Balu!

Szeretnék egy jó nagyot kérni Tõletek!

A THM-en én voltam aki singlespeed-el végig tekert és ott ugye sajnos nem volt ilyen kategória, így külön nem is lettem értékelve, viszont ha a Vértes maratonotokon belefér csinálhatnátok egy ilyen kategóriát.
:- ))

Kapásból 5-6 embert tudnék akit érdekelne még rajtam kívül.

Várom véleményeteket!

Üdv: Gery

#392
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Ahol a kiskör végén jöttünk le. A lovas terület mellett ahol elektromos kerítés is van a szabad rész is ugyanaz a tulajdonosa mint a zárt részé. Egy lovas barátom mondta. És tud morcos lenni ha nem kérnek engedélyt ha a területén mennek.Nehogy gond legyen ezzel. Esetleg nézzetek utána vagy keressétek meg a tulajt ott a lovardába.

#393
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Köszi a bejárást. Jó fajta pálya lesz. :) Szerintem a második kör nem lett jelölve.
Szegény srácnak remélem lesz kereke a versenyre. :(

Köszi fiúk a pályabejárást. Még jó hogy néha megvártatok. Közben 2x-er is túlmentem itt-ott. A végét is improvizáltam :). Számomra egy igen kemény edzés volt.
Kereke az volt :) :) csak kb. 5 küllõ nem volt a helyén. A versenyig azt egy jó boltban megcsinálják. A 2. (nagykör) jóval nehezebb mint az elsõ.Az aszfaltos részeken kívül végig figyelni kell mert könnyen megvicceli az embert a pálya.De tényleg jól ki kell majd jelölni mert fõleg a 2. körben rengeteg egyébb utat, ösvényt keresztezünk.

#394
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Köszi a bejárást. Jó fajta pálya lesz. :) Szerintem a második kör nem lett jelölve.
Szegény srácnak remélem lesz kereke a versenyre. :(


Köszönjük Balu-nak és Buzso-nak a mai idegenvezetést !!!

Jó a pálya, erõsen javasolt minden maraton és OX kedvelõnek a részvétel október 09-én.


köszi a vezetést jó volt :-D a pálya király lesz móka és kacagás :-D
egy pár észre vétel nem bántásnak: 11-17km nél aszem kicsit hiányosak a jelölések szerintem a mai napból indulva ( volt egy szép 3as keresztezõdés ahol simán csak nyom olvasással és szimattal jöttünk rá merre is mentetek el) meg utána is volt pár kérdéses de meg oldhatóak azok.
Még a végén mikor kiérünk a fûre és a lovak mellett a kerítésnél kéne menni na mi ott jobbra csaptuk a homokban mert arra volt csak nyíl a másik messze volt kint azon amit figyel az ember általában. (de mondtátok szerda felé lesz szalagozva szóval ez csak gondolom elõ készülés)
Utána mi meg próbáltuk a másik kört is de a 2.x felírásnál balra és onnan semmi jel nem volt nem tom azt is jelöltétek vagy nem. Mi utána átváltottunk túrázósba és bóklásztunk a Vértesben.

még annyi hogy a nem egyértelmûbb kanyaroknál elõtte is egy nyíl jól esne szerintem bárkinek hogy mire készüljön, és vagy a lejtõknél vagy majd a rajtnál elmondani hogy ésszel mert sok a marha nagy faág víz mosás és lejtõ alján homok ami keményen meg fog meg persze hogy bárhol lehet disznó túrás :-)

ezeket csak építõ jellege írtam le semmi rossz indulattal!

még egyszer kösz a vezetést és még megyünk bejárni meg versenyre is megyünk teljes létszámmal 12 emberel szóval jó lesz :-)


Köszi mindenkinek a részvételt a dicséretet. A jelölés még csak "elõ" jelölés volt. A 2. kört nem fújtuk, csak pár helyen, de tényleg csak pár helyen, mert elkezdtek csörtetni a lovak :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#395
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Köszönjük Balu-nak és Buzso-nak a mai idegenvezetést !!!

Jó a pálya, erõsen javasolt minden maraton és OX kedvelõnek a részvétel október 09-én.


Wow:))))) Örülünk, hogy jól érezted magad!!!

#396
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

köszi a vezetést jó volt :-D a pálya király lesz móka és kacagás :-D
egy pár észre vétel nem bántásnak: 11-17km nél aszem kicsit hiányosak a jelölések szerintem a mai napból indulva ( volt egy szép 3as keresztezõdés ahol simán csak nyom olvasással és szimattal jöttünk rá merre is mentetek el) meg utána is volt pár kérdéses de meg oldhatóak azok.
Még a végén mikor kiérünk a fûre és a lovak mellett a kerítésnél kéne menni na mi ott jobbra csaptuk a homokban mert arra volt csak nyíl a másik messze volt kint azon amit figyel az ember általában. (de mondtátok szerda felé lesz szalagozva szóval ez csak gondolom elõ készülés)
Utána mi meg próbáltuk a másik kört is de a 2.x felírásnál balra és onnan semmi jel nem volt nem tom azt is jelöltétek vagy nem. Mi utána átváltottunk túrázósba és bóklásztunk a Vértesben.

még annyi hogy a nem egyértelmûbb kanyaroknál elõtte is egy nyíl jól esne szerintem bárkinek hogy mire készüljön, és vagy a lejtõknél vagy majd a rajtnál elmondani hogy ésszel mert sok a marha nagy faág víz mosás és lejtõ alján homok ami keményen meg fog meg persze hogy bárhol lehet disznó túrás :-)

ezeket csak építõ jellege írtam le semmi rossz indulattal!

még egyszer kösz a vezetést és még megyünk bejárni meg versenyre is megyünk teljes létszámmal 12 emberel szóval jó lesz :-)


Szia,

Köszi az észrevételeket. Természetesen ez még csak egy "elõkészítõ" jelölés volt. Örülünk, hogy eljöttetek és a versenyen is részt fogtok venni!!!
Jövõ hét elején/közepén 1-2részt ki fogunk takarítani, és úgy már élvezhetõbb lesz a tekerés/versenyzés. A jelölésekre is oda fogunk figyelni!!!
Köszi még egyszer mindenkinek

Buzso

#397
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Köszi a bejárást. Jó fajta pálya lesz. :) Szerintem a második kör nem lett jelölve.
Szegény srácnak remélem lesz kereke a versenyre. :(

#398
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
köszi a vezetést jó volt :-D a pálya király lesz móka és kacagás :-D
egy pár észre vétel nem bántásnak: 11-17km nél aszem kicsit hiányosak a jelölések szerintem a mai napból indulva ( volt egy szép 3as keresztezõdés ahol simán csak nyom olvasással és szimattal jöttünk rá merre is mentetek el) meg utána is volt pár kérdéses de meg oldhatóak azok.
Még a végén mikor kiérünk a fûre és a lovak mellett a kerítésnél kéne menni na mi ott jobbra csaptuk a homokban mert arra volt csak nyíl a másik messze volt kint azon amit figyel az ember általában. (de mondtátok szerda felé lesz szalagozva szóval ez csak gondolom elõ készülés)
Utána mi meg próbáltuk a másik kört is de a 2.x felírásnál balra és onnan semmi jel nem volt nem tom azt is jelöltétek vagy nem. Mi utána átváltottunk túrázósba és bóklásztunk a Vértesben.

még annyi hogy a nem egyértelmûbb kanyaroknál elõtte is egy nyíl jól esne szerintem bárkinek hogy mire készüljön, és vagy a lejtõknél vagy majd a rajtnál elmondani hogy ésszel mert sok a marha nagy faág víz mosás és lejtõ alján homok ami keményen meg fog meg persze hogy bárhol lehet disznó túrás :-)

ezeket csak építõ jellege írtam le semmi rossz indulattal!

még egyszer kösz a vezetést és még megyünk bejárni meg versenyre is megyünk teljes létszámmal 12 emberel szóval jó lesz :-)

#399
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Köszönjük Balu-nak és Buzso-nak a mai idegenvezetést !!!

Jó a pálya, erõsen javasolt minden maraton és OX kedvelõnek a részvétel október 09-én.

#400
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
Sajnos nem tudunk menni, Kenguru és rnie kihúzva. Jó tekerést!