Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

X-Fusion

- - - - -

  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#41
xDarkRideRx

xDarkRideRx

    vendég

  • fórumtag
  • 13 posts
Engem is érdekelne elsõ-hátsó, de sehol nem találom, csak ebikon vengeance villát (legalább is ez érdekel). Ha van valahol O2 rugóstag(állítólag csak azkapható itthon), arra is kíváncsi lennék. Ha lesz idõm, megnézem a linkeket is.
Nyitottam egy enduro építés témát, mert ebben a kategóriában keresek, de meglehet, hogy törölni fogják.

#42
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,301 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Az elmúlt években rendre jelentek meg fotók és videók nem csak az X-Fusion tagokról, de az elsõ prototípus X-Fusion teleszkópokról egyaránt. Egy ideje már elérhetõek a piacon: egészen versenyképes áron kaphatóak, ami fõleg ahhoz képest meglepõ, hogy teljesen fém belsõ alkatrészekkel szerelték õket. A tesztek is bíztatóak, alább linkelni fogok néhányat. Mivel külföldi webshopokból egy ideje már rendelhetõek, feltételezem, hamarosan életre kelhet ez a topic - én speciel kíváncsian várom az elsõ hazai tapasztalatokat!
A cég oldala: ::.. X-Fusion Performance Shocks and Suspension Forks ..::
Bikerumor review (29.06.2011): Review: X-Fusion Velvet RL 130 suspension fork - Bike Rumor
Bikeradar review: X-Fusion Velvet RL120 Suspension Fork Review - BikeRadar
Továbbá nagyon jól szerepelt a Velvet RL villa a német Bike Magazin 1/2011 és a MountainBike Magazin 2/2011-es számában.