Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Békéscsaba, Póstelek – kerékpáros majális

- - - - -

  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Tudósítás? Eléggé alaphangon tájékoztattunk elõtte és utána...
Kissé nyûgös, kedvetlen volt a szervezés (okokkal nem fárasztok senkit); de a reakcióitok jobb kedvre derítettek ; )

#2
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 posts
Köszi a tudósítást, jók lettek a képek. :-)

#3
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Képek:
https://picasaweb.go...Kerekparverseny

#4
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Eredmények:

Felnõtt férfi:
1. Zsivity Zorán 1h
2. Kiss Péter 1h10'
3. Szabó László Csaba 1h12'
4. Korom Dezsõ 1h12'
5. Molnár Máté 1h13'
6. Pálenkás Mátyás1h21'
7. Jakus Ádám 1h10' kh

Master:
1. Dombovári Zsolt 1h10'
2.Szász István 1h14'
3. Szabó Ákos 1h14'
4. Szikszai Tíbor 1h14'
5. Balla László 1h15'
6. Nagy Zoltán 1h20'
7. Szarvas János 1h20'
8. Rostás Zsolt 1h21'
9. Kruzslicz Imre 1h03' kh
10. Kocsmáros Tamás 1h05' kh
11. Hrabovszki Roland 1h07' kh

Férfi U19:
1. Balla Dávid 1h01'

Nõi:
1. Csikesz Orsolya 1h17"

Gyerek:
1. Szabó Ádám 18'19"
2. Szarvas Lea 20' 32"

Nem feledkeztem meg a képekrõl sem, lesznek...

#5
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 posts
Ezúton szeretnénk mi is megköszönni a szervezõknek, fotósoknak és mindenkinek akik nélkül a tegnapi program nem jöhetett volna létre :-) Igazán jó kis verseny volt, nem akármilyen ügyességi pályán, én nagyon sokat tanultunk belõle. Szóval ha tehetjük, legközelebb is ott leszünk.

#6
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Mint híradós, begyûjtöm adatokat a szervezõtõl; hamarosan jönnek ide és a többi elérhetõség linkje is! Ahhoz képest, hogy "házibuliból" a majális betétprogramja lett; elég szép számú kerékpáros érdeklõdõ volt. Köszönjük!

#7
sügérmanó

sügérmanó

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts
Köszönöm a szervezést és ezt a szép napsütéses szombati napot :) Részletes eredmények, képek hol lesznek elérhetõek?

#8
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 posts
Ez már jó hír. Ha holnapig nem történik valami nagy "égszakadás földindulás" ketten már biztos leszünk Szegedrõl. Már nagyon várom...

#9
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 posts
A pálya már csütörtök délután is sármentes,tökéletes állapotú,szombatig hibátlanra szárad.Gyertek minnél többen-jó verseny lesz!

#10
pakesz75

pakesz75

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Voltam kint ma a pályán . Eléggé sáros,csúszós. De ha nem lesz több esõ ,akkor szombatra jó lesz nagyon. Kár , hogy nem lehetek ott

#11
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 posts

(Karácsonykor U11 lány lett a második Nõi kategóriában. Így nem (koedukált) gyerek 4., hanem "utolsó", de díjazott a felnõttek között.) Csak(!) a létszám és bátorság miatt jelenleg a gyerek és nõi "csak betétfutam". Mi örülnénk a változtatásnak!


Na igen. Ha véletlenül úgy alakulna, hogy egyetlen felnõtt nõi induló lennék, akkor bizony inkább mennék a fiúkkal. A világért se látnám értelmét, hogy gyerkõcökkel versenyezzek, és elrontsam a fiatalok lelkesedését. Nem volna fair play.

Akárhogyis, megyünk mert megnézve a fényképeket, a pálya érdekesnek látszik, a kastély-romra nagyon kíváncsiak vagyunk, geoláda is van a környékben, tehát minden ideális egy kis kiránduláshoz. Már csak jó idõ kell.
A többi meg majd a helyszínen kialakul.

#12
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,462 posts
Ezaz! Lehet elhozni az újabb érmeket!
Team Heavy Pedál Szeged

#13
K.P.

K.P.

    vendég

  • fórumtag
  • 22 posts
Így értem! Biztos jó hangulat lesz, valahogy megpróbálom addig megoldani, hogy ott tudjak lenni én is! Üdv!

#14
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Alapból egy pikniknek indult, meglepetés érmekkel az elsõknek. Pósteleki majális keretein belül "kell" versenyesre megoldani. Kereteink és résztvevõk száma indokolja az összevonásokat. (Karácsonykor U11 lány lett a második Nõi kategóriában. Így nem (koedukált) gyerek 4., hanem "utolsó", de díjazott a felnõttek között.) Csak(!) a létszám és bátorság miatt jelenleg a gyerek és nõi "csak betétfutam". Mi örülnénk a változtatásnak!

#15
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 posts

Sajnos Erdélybe megyünk...


Azért aki itthonmarad, az szívesen átnéz Békéscsabára. :-)

Mondjuk a hölgyek részére kiírt távot nem vittétek túlzásba...(9 km!)
Lehet esetleg számítani olyanra, hogy elegendõ nõi jelentkezõ esetén külön ifjúsági és felnõtt futam/táv is indul, egy picit komolyabb kihívást biztodsítva a másik nemnek? (csak hogy a fiatalabbaknak se vegye el a kedvét a dolog) Igen tudom, hogy kevés a nõi nevezõ, meg minden ilyesmi, de azért talán hátha...

#16
K.P.

K.P.

    vendég

  • fórumtag
  • 22 posts

Üdv!

Nekem a csabai versenyekrõl csak pozitív élményeim vannak


Ááááááááááááááá de hülye vagyok... a szentesi rendezvények jutottak elõször eszembe, bocsánat! A többit tartom! ;-)

#17
K.P.

K.P.

    vendég

  • fórumtag
  • 22 posts
Üdv!

Nekem a csabai versenyekrõl csak pozitív élményeim vannak, így ezt a kiírást is örömmel olvasom, de... (és lehet ez most azért tûnik fel, mert pont '78-as vagyok), nem durva egy számításba venni egy 34 évest egy 19-20 évessel? Azért az a 15 év már elég nagy difi korkülönbségnek. Mondjuk nem mintha tartanék az ifjúságtól, csak feltûnt... ha reggel hét ágra süt a nap, szerintem átmegyek. (akkor már nagy az esély, hogy a rajtra száz ágra fog sütni :-D )

#18
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,462 posts
Sajnos Erdélybe megyünk...
Team Heavy Pedál Szeged

#19
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Igény mutatkozott, hogy kerékpárosoknak és nézõknek a karácsonyinál barátibb idõjárási viszonyok között is rendezzünk versenyt.
A tavalyi bemutatózáshoz képest versenyzõsebb hangulattal várunk mindenkit:

Póstelek Tavaszi Kerékpáverseny – Versenykiírás
Kedves Kerékpárosok, Szurkolók! A Pedáldöngölõk Hegyikerékpáros Egyesület szeretettel vár benneteket tavaszi versenyére! A korcsoportokkal, nevezéssel és szolgáltatásokkal kapcsolatos információk részletesen a kiírásban találhatók. Gyertek, legyen újra együtt a kerékpáros nagycsalád!

Helye: Békéscsaba, pósteleki parkerdõ
Ideje: 2012. április 28. szombat, 09:00 órától
Biztosan lesz büfé, meleg étel, kulturált parkolási- és kerékpármosó lehetõség, WC.
Minden körben lesz frissítõ zóna izotóniás ital és csoki.
Kategóriák:
Kategória/ Születési év/ Rajtidõ/ Versenyidõ
Nõi/ 10H / 7 kör Kb.9Km, rövidebb pályán
Férfi U15/ 1998-/ 10H / 8 kör Kb.9Km, rövidebb pályán
Férfi U19/ 1994-1997/ 11H / 7 kör Kb.22Km
Férfi Felnõtt/ 1978-1995/ 11H / 12 kör Kb.37Km
Férfi Master/ -1977/ 11H / 12 kör Kb.37Km
- U15, Felnõtt kategóriák esetében minden versenyzõ a születési évének megfelelõ kategóriában köteles indulni. Férfi Master kategóriába tartozó versenyzõk számára lehetséges a felnevezés az felnõtt kategóriába.
- Egyik kategóriában sincsen a kerékpárra vonatkozó megkötés – bármilyen, megfelelõ mûszaki állapotú (egyszemélyes, két mûködõ fékkel rendelkezõ) kerékpárral rajthoz lehet állni.
Idõrend:
Nevezés: 09H-tól.
1. rajt: 10H Férfi U15, Nõi
2. rajt: 11H Férfi Felnõtt, Férfi Master
Ebéd: 13H
Eredményhirdetés: 14H
Sisak használata pályabejáráskor és verseny közben kötelezõ!
Idõjárás romlásakor pályaváltoztatás jogát fenntartjuk!
A pályát 14H-kor lezárjuk.
Nevezési díj: 1000Ft (tartalmaz ebédet: meleg étel)
Nézõknek ebéd: 600Ft
Díjazás: érem
Információ: Blahut Szabolcs +36 30 5430276 blahut.szabolcs@gmail.com

#20
CihaZoli

CihaZoli

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts

Nem voltunk sokan de Mi jól éreztük magunkat. Ja és köszi a sisakokat :)
üdv. Kelly"s-es sok gyerekkel


Az idõjárás megint… Ez a kezdõknél, ismerkedõknél még befolyásoló tényezõ.
Nekünk öröm, hogy a kilátogatók jól érezték magukat! Remélem a srácok kedvet kaptak, találkozunk még párszor!