Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringaparkot a magyaroknak!!!!!!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
pedalmarket

pedalmarket

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok! Elindult a Pedal Market és Pedal Aréna Facebook oldala! LÁJKOLJATOK!
Pedál Market | Facebook

#2
szedrik5

szedrik5

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Hello !

Én nem tokaji vagyok de hozánk ez esik a legközeleb.
Másold már be az elözö hozászolásodat az "Extrém pálya Tokajban" topikba, a srácok biztosan szivesen venék !
Vagy ha van idöd akkor a Testbike-on találsz tokai csapatot ,azt talán gyakraban olvasák.
Már én is ajálkoztam segiteni szállás fejébe ,de egyedül kevés lenénk, hátha összetudnánk hozni egy kb 10 fös kis segitö cspatot . Biztos sokat segithetnénk !
szedrik

#3
Shinigami

Shinigami

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Hello.
Na szóval építési emberi segítségrõl lenne szó vagy anyagi?
Mi több mint 420km-re vagyunk tõletek.DE ha valahogy szállásunkat meg tudjátok oldani esetleg megpróbálhatunk eljutni hozzátok.

Még valami.
Nálunk is van engedély az építésre.Sajnos nincsenek a legjobb adottságai a környéknek.
Lelkesek vagyunk építünk akárki lejöhet megnézheti/használhatja.
Jelenleg azon van a nagyobb hangsúly,hogy nem teszik.Építjük saját erõbõl saját pénzbõl.Minden idõnket rááldozzuk de értelme semmi azonkívül,hogy mi gyakorlunk.Persze nem Semmering vagy Maribor szintû a pálya.De szerettük volna ha többen lejönnek.Tisztelet a kivételnek(Szekszárdiak+Szászváriak).
Egy versenyre is 13 volt képes eljönni nekik köszönjük,és reméljük lesz még kedvük Agusztusban is lejönni,a teljesen megújult pályára.

Gondoljátok meg nagyon mekkora erõt fektettek bele.Felvonó hiánya miatt sokan inkább külföldre mennek.

De amúgy nem tud valaki egy listát a Magyarországi felvonókról?Esetleg bezárt "síparadicsom"?Villanyszerelõ vagyok,és biztosan van egy hegesztõ,vagy mérnök is a magyar DH-sok között.Ha összefognánk be lehetne indítani.
A bezárt"paradicsom" pedig ujjá éledhetne.Építés megoldott lenne.Akár karbantartás is.

#4
szedrik5

szedrik5

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Mondjatok egy olyan helyet ahol csak bringások lejtözhetnek (dh,fr) és nincsenek turisták, nem büntetnek érte,nincs belépö !
Tudtomal egy ilyen pálya se létezik magyarországon !
és akkor felvono/felszállitás szoba sekerült. . .
Ellenben Tokajban épül egy engedélyel rendelkezö pálya ami csak a bringásoké és nem kell turistát se kerülgetni !
viszont el kellen egy kis segitség a befejezéshez
Extrém kerékpár: pálya a tokaji Nagy-Kopaszon – Tokaj
szedrik

#5
Shinigami

Shinigami

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Hát nem de egyet ki lehetne fogni.

#6
ivanzsolt

ivanzsolt

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
szerintem olyan sok felvonó nem nagyon van MO-n

#7
Shinigami

Shinigami

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Passzolok.

#8
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
eplénnyel most mi van?

#9
Shinigami

Shinigami

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Sziasztok a Témát azért nyitottam,hogy megvitassuk(ötleteljünk)hol lehetne bringaparkot csinálni.Elõnyös lenne valamilyen sí központ-al meg egyezni az ügyben(felvonó miatt).
Például ajánlatot tenni arra,hogy mi megcsináljuk a pályát építgetjük(persze ehhez sokan kellünk és ha lehet sok egyesület cég stb segítsége is)Nekik jó lenne lenne bevétel nyáron is.Szerintem menne a dolog.Ha valaki reklámért faanyagot ad az is jó ha raklapot az is(De ahogy magunkat(pályát is építõ dh sokat dirt es eket ismerem )akár lepusztult trabantból is tudunk ugrót építeni.)Ha elegen vagyunk sikerülhetne meggyõzni valamelyik (mivel sí szezon itt elég keveset lesz már jó)sípálya tulajdonost.

FOGJUNK ÖSSZE GYERÜNK!

Véleményeket javaslatokat,valamint építõ kritikákat várom.