Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BMFT találkozó Répáshuta, 2014

- - - - -

  • Please log in to reply
535 replies to this topic

#1
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

Mikoó megyünk megint? :-)



#2
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Idén is megyünk!
https://www.facebook...75407812826619/


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

https://www.facebook...joined&source=1


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#4
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Jó lehet!


Magellan-os

#5
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Szerintem nekem is.



#6
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts

Mondjuk március 20-22?

 

 

nekem pl OK.



#7
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Mondjuk március 20-22?


Edited by _Alex_, 2015. January 26. - 23:53.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#8
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Aki hoz bicajt és tekerni is akar,annak oly mindegy,hogy mikor lesz,aki nem hoz kerót,annak meg pláne! :-D

 

De inkább jó lenne "minél később",és lehetne nyomni egy kis cserkészes tekerést! :-)


Edited by Louis, 2015. January 24. - 02:02.

Magellan-os

#9
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts

nehogymár elmaradjon az idei tali! 

nekem az időpont kb mindegy, csak fixáljuk le kb 2 héttel előtte.

jó lehet február is-március is.

bár most még tavasz van, március-áprilisra lehet tél lesz  :lol:



#10
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Én preferálnám a március végét, de ha éppen februárban lenne, az sem gond, gyalogbékázni is jó dolog  ^^



#11
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

Idén Télen egy összeröffenés?
Igaz Kiváló tekerőidők vannak mostanában, de ne tartson ez senkit se vissza :-)



#12
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Teljesen pofátlanul "beszólok" ide is :)

 

Oly jó érzés volt a hétvégi EplényXCO-n összefutni Alex-el - nosztalgikusan gondoltam vissza (a gyerek és gazdálkodás) előtti boldogságos fórum talikra :)

 

AKAROK MÉG!!!!! :D

Ugye, milyen jó arc vagyok! :lol:


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#13
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,281 posts

Teljesen pofátlanul "beszólok" ide is :)

 

Oly jó érzés volt a hétvégi EplényXCO-n összefutni Alex-el - nosztalgikusan gondoltam vissza (a gyerek és gazdálkodás) előtti boldogságos fórum talikra :)

 

AKAROK MÉG!!!!! :D

 

Viszont totál esélytelen, hogy több napra kiruccanjak a gazdálkodásból, sőt egy napra is nehezen - úgyhogy lécci, lécci! GYERTEK TI! :)

 

www.facebook.com/ParadicsomHaz

 

Marhára elment az eszem, de annyira "akarlak titeket", hogy azt mondom, hogy bár messze nem egy kulcsos ház vagyunk, bevállaljuk azokat az árakat. 

1500 Ft/fő/éj + IFA 

 

Senkinek meg ne mondjátok, mert ilyen ajánlatot másnak nem teszek! Sőt letagadom, hogy valaha is tettem ;)

 

Nekünk Júli első, avagy utolsó hétvégéje lenne alkalmas és, ha minél többen jönnétek (házban-ágyban max 20 fő fér). Amúgy sátrazni is ér

Mikor?

 

Bringázás szempontjából IS odab...os a környék, ami amúgy álomszép és a kert végiben kezdődik ;)

 

Remélem jöttök

Izgulok :)

Lehet már nem is tudok bringázni (pirulós)

 

Már van is hozzá Topik (remélem jól csináltam a belinkelést)


Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#14
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Pénteken mikor értek vel Alex? 

 

Pézsé: Fészbúkon Vándor Dávid, a számát talán Lóriék tudják...



#15
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

Valaki meg tudja adni a nevét és a számát a helyi srácnak aki a tavaszi talin a túránkat vezette?

 

Köszi.



#16
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

A nagy sikerű tavaszi akció után itt a folytatás!
Júni. 6-8.
Júni 8. Kondenzgyík Maraton Miskolc. Klafa kis verseny, eddig mindkét alakommal eső és sár volt, de ezúttal úgy néz ki záraz pálya lesz! ;)
Szállás a bringával is közeli felsőhámori Waldorf iskolában(http://hamoriwaldorf.hu/). Érkezés péntek estétől, maradás vasárnap estig. A vasárnapi verseny persze fakultatív, szombaton lehetne egy jó kis közös bringázást csapni! :)

https://www.facebook...26627047429527/


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#17
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Én is szívesen mennék júliusban. Csak akad egy hétvége...



#18
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,513 posts

En nem rugtam be,kozel sem! :) Nem hianyzik az mar nekem!Vasarnap 11 elmult,mikor elindultunk Repasrol Harom-kore 6-an.Te biztos koran/korabban indultal,ezert is nem hivtalak!Tempo nyugis volt,laza.Aztan Harom-korol sogival indultunk vissza Szilvasra...Kozos tekeres legkozelebb!

 

 

én is valamikor tíz körül indultam, nem voltam hajlandó korán kelni. feltekertem kopasz-réten át a kálmánhegyin olaszkapuig, onnan zsidó-rét, tar-kő, majd a zöldön meg a kék-kereszten át le a stimecz házig. az a kék kereszt érdekes útvonal, volt pár lálthatóan szándékosan épített ugrató. stimeczháznál lebontották a nyomóskutat, víz nincs. nem tudom miért volt jó, remélem csak felújítják.

onnan még barlangász haverokra ránéztem Ódorváron, aztán tárkány-varróház-piros kereszt-sárgán haza. 64km lett a vége, meg vagy 1600 szint, úgyhogy alaposan kidöglöttem. nem is tudom, mikor tekertem utoljára ennyit. de nagyon szuper volt, szebb időt kérni sem lehetett volna.



#19
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

"... will be bloody exciting BMFT-tali again? That is the question. :D "

1601354_743628562335674_1306028924_n.jpg

Azert szerintem jun.-jul.-aug. honapok valamelyikeben ossze lehetne hozni megint egy talit?!Nem?! :)


Magellan-os

#20
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

En nem rugtam be,kozel sem! :) Nem hianyzik az mar nekem!Vasarnap 11 elmult,mikor elindultunk Repasrol Harom-kore 6-an.Te biztos koran/korabban indultal,ezert is nem hivtalak!Tempo nyugis volt,laza.Aztan Harom-korol sogival indultunk vissza Szilvasra...Kozos tekeres legkozelebb!


  • Sly78 likes this
Magellan-os