Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BMFT találkozó Répáshuta, 2014

- - - - -

  • Please log in to reply
536 replies to this topic

#21
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

En nem rugtam be,kozel sem! :) Nem hianyzik az mar nekem!Vasarnap 11 elmult,mikor elindultunk Repasrol Harom-kore 6-an.Te biztos koran/korabban indultal,ezert is nem hivtalak!Tempo nyugis volt,laza.Aztan Harom-korol sogival indultunk vissza Szilvasra...Kozos tekeres legkozelebb!


  • Sly78 likes this
Magellan-os

#22
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,513 posts

Nem fórumos ámbört ér vinni?Sógorom tartana velem!:-)

 

 

mivan Lali, nagyon berúgtatok, hogy nem hívtál vasárnap? :) pedig tekertem egy jó nagyot, 65km lett a vége. mármint ez nekem számít nagynak ;)



#23
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

"... will be bloody exciting BMFT-tali again? That is the question. :D "

1601354_743628562335674_1306028924_n.jpg


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#24
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Savanya, boldog névnapodat papája!

Sajnálom hogy nem tudtál! Így se volt lankadt a hangulat, de még ha te is közeledtél volna térben, meg ugye Pézsé is ott volt... :D

 

Vót olyan időszak, hogy három tali volt évente, SAUH, Mecsek, Bükk...
Azt kell mondjam, hogy a FB egy nagyon hatékony eszköz programszervezésre! (persze szigorúan csak ha már megvolt a napi Coelho idézés meg rajozás :lol: )

Meglátjuk!


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#25
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts

ja

eccer  passzátos kollega letekert télen 

tavat ösmerem, bár nem olyan merevkészen, mint a punányi massziív klipben

 

..

naon sajnálom, hogy a munkahelyemen kellett bebaszcsizni, fak :-D

volt buzulás?

vagy öregassszony gangbang??


  • _Alex_ likes this

#26
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

ejej, eléggé jó móka lehetett! kár, hogy innen(Pécsről) nézve kb a világ végén történt minden. ha netán kedvetek lenne más vidéket is megismerni, ajánlom a kiváló Mecseket! van egy tavunk is ;)



#27
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Üdv Pajtasok! :)
Betyár hétvége volt! Jó volt újra látni rég nem látott arcokat is, bringázni velük meg még inkább! :)
Mindenkit megdicsérek, 16-an nyomtátok a goingot, és pont annyian voltunk! Igaz, a nevek nem nem teljesen egyeznek, de az mindegy. :)
Elég paradox szitu, hogy egy fórumos összejövetelt javarészt a fb-on szerveztünk meg, de hát haladni kell a korral!  :D  A technológia változik, a kerekek gurulnak tovább...
Lőttem néhány képet, lásd alább. Most inkább videózáson volt a hangsúly, tekintve hogy ilyen klafa cuccokat és stábot sikerült rögtönözni! B)
Dórinak mielőbbi jobbulást! Gyors felépülést! (Aki nem olvasta: Volt egy kis pityputty, most megfigyelődik a kórházban, de szerencsére úgy tűnik nem lett komoly baja) Intens-íven kerékpározott! Bocccs! :D
Köszi hogy ott voltatok! :-*

 


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#28
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Nekem meg Alex száma kellene...Még nincs meg!Szégyen! :o

Az adatlapomon megtalálod, ha még mindig nincs meg :)


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#29
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Nekem meg Alex száma kellene...Még nincs meg!Szégyen! :o


Magellan-os

#30
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

no jelentem kész a mézeságyas, a meggyből kicsavarva minden, már a mézben fürdik az elixír. Éccaka ülepedik holnap meg palackozom, vagy befőttezem.

A tegnap tolam 40-et síkon, a seggem rendesen megtörte a selle, ma rá sem bírtam ülni, így állva kellett tekerni az átmozgatót.

 

Naszóval holnap kell valakinek a málháját, testét felvinni?

Még előtte megyek boltba, ha kínotok van csörögjetek és viszem fel a cuccost.

20/261-26-20



#31
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
En lehet felugrok 10-11 korul, megnezem tesomek utan egyben van-e a haz. Meg kiosztok majd 1-2 csicskalangost, hogy hogy neznek ki.
  • Louis likes this

#32
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

délelőtt tuti nem tudok kimenni.

Mamá edzettem hitvány testemet 7 emelet lépcsőzéssel, had szokja az ikrám a terhelést. Ami jobban aggaszt, hogy a tégyem jelezte nem esett jól neki amikor térgyepelve ásóztam ki a pálinkafákat a földből.

 

Csinálok Mézes meggyess pálinkát jó igényessen. Van hozzá való igényess mirelitmeggy akác és pálinka is.



#33
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Igen, öcsémék mennek oda szülinapozni...



#34
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Lesz egy csoport előttünk pénteken, emiatt úgy beszéltem meg a főnökkel hogy dél körül foglaljuk el a szállást. De ha kell a cuccunkat betehetjük korábban is.
Ezekből kiindulva akkor csináljuk úgy, hogy lesz egy délelőtti és egy délutáni tekerős szekció. Én akarok menni délelőtt is, ha már felmegyek... :) Útvonalilag egy Bányahegyi elág - Törökút - Cserkész - Hór-völgy-et gondoltam, de ha tudtok jobbat, nyitott vagyok! A délutánit majd megbeszéljük az igények szerint.
Így tudnak azok is csatlakozni akik csak délben/délután érnek fel.
Aki a délelőtti tekerésre jön, légyszi érjen a házhoz legkésőbb 9:45-re! Akik meg később jönnek, töltsék ki a páleszt, és főzzék meg az ebédet mire visszaérünk! ;)

Szalonnapörgetés mehet, megkérdeztem!
Idézem a főnököt: "A visszatérő vendégeknek mindent lehet!" :D
Úgyhogy hozzátok a cuccot hozzá!
 


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#35
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 posts

Magánterületen, tűzrakóhelyen nincs tilalom ;) ha jól tudom. 

Nyársalni én is akarok. 

Mink nem tekerjünk, majd iszunk addig meg bóklászunk a környéken vagy ilyesmi.

 

Vigyázat, nem jól tudod (amennyiben erdőről vagy fás területről van szó):

 

"Tűzgyújtási tilalom idején TILOS TÜZET GYÚJTANI az erdőterületeken, valamint a fásításokban és az ezektől mért 200 méteres körzetében lévő külterületi ingatlanokon. Ide kell érteni a felsorolt területeken található tűzrakó helyeket, a vasút és közút menti fásításokat, valamint a parlag és gazégetést is." - forrás: www.kormany.hu


#36
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Magánterületen, tűzrakóhelyen nincs tilalom ;) ha jól tudom. 

Nyársalni én is akarok. 

Mink nem tekerjünk, majd iszunk addig meg bóklászunk a környéken vagy ilyesmi.



#37
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Bringázásba szerintem bármi belefér,bármi lehetséges!Kicsi is,nagy is,neme?! :blink: Aki hozna bringát,írja már ide le,hogy kb. mikor tud fönt lenni Répánska-n!Aztán csinálhatnánk egy "össznépi" bringázást!Mondjuk ha nem erőltetjük a délelőtti érkezést,akkor lehetne mondjuk délután 2 körül elmenni kontenbájkolnyi!De erőltethetjük a korábbi érkezést/nagyobb bringázást! :D

Pálinkázós túrát senki nem tilthatja ki azerdőből!Viszek én is kis házit...is,valamilyet!Majd szétnézek!

Sötétedés után lehetne nyársalni is,mint tavaly,bár tűzgyújtási tilalom van!


Magellan-os

#38
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,232 posts
  • LocationSvájc

faszom, megyek kocsival :) Budapestről kell valakit vigyek?


Piros kész, de most minek mennék azzal? :) van hol aludni :)


Edited by sala, 2014. March 17. - 21:36.

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#39
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts

cumókat meg talán embört, tudok felvinni én is ha kell.

lesz olyan lájtos tekerés ami az én testemnek is megfelel? fél éve nem tekertem síkon sem, nem még hegyekben.



#40
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Megyünk pálinkával éccakai túrázni?