Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trans Hungária Túra/Maraton | 2013. augusztus 16-20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
717 hozzászólás a témában

#41
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Köszi!
Sajnos a gyors részeken eléggé mozgott a kamera, ez meglátszik a felvételeken. Jövõre már okosabbak leszünk! :-)


Nem baj az! Ez adta vissza igazán a zamatát! :)
" A Cube el van vetve! "

#42
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Nagyon jó volt a videó!Jól visszaadta,hogy milyen terepeken tekertünk,egy-két városi kép,autós transzfer:-)
Jó volt visszanézni,legszívesebben most elindulnék és újra lenyomnám!

Köszi!
Sajnos a gyors részeken eléggé mozgott a kamera, ez meglátszik a felvételeken. Jövõre már okosabbak leszünk! :-)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#43
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Nagyon jó volt a videó!Jól visszaadta,hogy milyen terepeken tekertünk,egy-két városi kép,autós transzfer:-)
Jó volt visszanézni,legszívesebben most elindulnék és újra lenyomnám!
Magellan-os

#44
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

Akkor riszpekt!csak kötözködésnek tûnt a mondandója!bocsesz!én is egyéniben nyomtam...


Áááá, nem kötözködök Én! Sõt ellenkezõleg!
Csak fáj, hogy jövõre lehet, hogy ki kell hagynom a Transzvesztitát. :((

Még abban bízok, hogy valamilyen jótündér legalább 2 héttel elõbbre, vagy késõbbre helyezi a Transzot.
Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#45
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

Itt a videó!


Jó kis összeállítás volt!
Ráadásul 2 percnél szerepet is vállaltam (Lefty) :))
Köszi!
Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#46
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Itt a videó!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#47
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Akkor riszpekt!csak kötözködésnek tûnt a mondandója!bocsesz!én is egyéniben nyomtam...
Magellan-os

#48
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Macikutya!Te voltál a Transon?Hogy te bírnál-e több napot folyamatosan,az így szóban mellékes.A lehetõség megvan,h'bizonyíthass!Akár nekünk és magadnak is...


Ha jól sejtem Macikutya egyéniben végig nyomta a Transot, nem is rosszul, ergó asszem bizonyított. A jövõévi tájkeró VB-n meg senior csapattag lesz, és bármennyire mindenki akar menni a Transra, az nagyon rányomná a bélyegét a VB-re de majd persze meglátjuk!

#49
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Macikutya!Te voltál a Transon?Hogy te bírnál-e több napot folyamatosan,az így szóban mellékes.A lehetõség megvan,h'bizonyíthass!Akár nekünk és magadnak is...
Magellan-os

#50
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
[quote name='_Alex_']Dante szerint(aki közismerten tapasztalt többnapos menõ :)) ha megfelelõen edzettél, a teljesítmény nem csökkenhet a verseny végére sem, szóval +1 nap már igazán nem számít. Hajrá makkok! :-D


Az a +1 nap az sajnos + 5 amin már lehet hogy elõtte egy több 100 kilis maraton meglátszana! Lásd Csabit aki a Mátrán a saját bevallása szerint sem tudta azt hozni amit a Transon, mondjuk azért így is jól ment!
Na meg a transon lelassul a lábad a hosszútekerés miatt, a tájbringába meg az 50-60 perces pályákon pörögni kell mint állat!

#51
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Mondjuk kissé meg kellene acélozni a makkokat, hogy egy ilyen sorozatterhelést követõ napon már kihegyezve tudjanak versenyezni. :))

Dante szerint(aki közismerten tapasztalt többnapos menõ :)) ha megfelelõen edzettél, a teljesítmény nem csökkenhet a verseny végére sem, szóval +1 nap már igazán nem számít. Hajrá makkok! :-D

hol vannak már a fejkamerás felvételek???

A vágóasztalon.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#52
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás

hol vannak már a fejkamerás felvételek???


Illemrol hallottal mar? :)

#53
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

2012.08.16-19 Érdemes a facbookon követni a híreket!


Ettõl féltem...
Mivel a Fonnyadt Makkok (no és a Káosz Amígosz) tájbringások, és a minden korosztályt érintõ tájkerékpáros VB aug. 20-25-ig tart, így lehetséges, hogy a Transzvesztita Maraton ugrik számunkra. Bár, ha jobban belegondolok... Mondjuk kissé meg kellene acélozni a makkokat, hogy egy ilyen sorozatterhelést követõ napon már kihegyezve tudjanak versenyezni. :))
Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#54
tula

tula

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
hol vannak már a fejkamerás felvételek???

#55
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Miért? Mikor lesz?


2012.08.16-19 Érdemes a facbookon követni a híreket!
" A Cube el van vetve! "

#56
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

Ti beírtátok már a naptárba a jövõ évi idõpontot? :)


Miért? Mikor lesz?
Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#57
Pirc

Pirc

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Ti beírtátok már a naptárba a jövõ évi idõpontot? :)

#58
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Ne sajnáld. A csoki kicsi volt és puha, a cukorka meg kemény, de nem savanyú :)

#59
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

:( no mindegy


Gyakorlatilag mint egy rikkancs kinálták azt a csokit, minimum 3/4 órán keresztül, szerintem aki nem vette észre az süket volt, vagy nagyon kényelmes és késõn ért oda!

#60
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
:( no mindegy
" A Cube el van vetve! "