Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mountain Cycle

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
15 hozzászólás a témában

#1
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

Nem lett rossz. Bár a hátsó rugóút elég kevésnek hangzik. Ez nem inkább slope style váz lenne,amibe 130-as villa kéne?
Ha a villa is fekete lenne,akkor számomra szebb lenne. :P
De gratulálok,használd egészséggel. :)


Slopestyle/4x geo-ra 120-160-at ajanlanak elore de a gyarto foruman joparan postoltak 180-as epitmenyeket, freeride-ra alkalmasabb geo-hoz, es lefele irdatlan kenyelmes igy, rendkivul jol fordul. En ugy voltam vele hogy slopestylehoz keves vagyok, versenyezni nem akarok, viszont nagyon tetszett a vaz ( olyan erzes mint egy tulmeretes bmx ) es akinek van csak ajanlotta eddig.

En is gondolkoztam feketeben, de az mar tul egyszinu lett volna.

#2
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Nem lett rossz. Bár a hátsó rugóút elég kevésnek hangzik. Ez nem inkább slope style váz lenne,amibe 130-as villa kéne?
Ha a villa is fekete lenne,akkor számomra szebb lenne. :P
De gratulálok,használd egészséggel. :)

#3
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Kesz lett!

17 kg felett van ( ordas nehez a vaz ~4,5 kg ), Nagyon jo vele gurulni, felelmetesen konnyen manoverezik.
Elol 180mm hatul 127mm rugout ( jobban lejtozik ilyen geometriaval ). 2.3"-as gumik. De beszeljenek a kepek.

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

#4
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Ehh kepzelem mennyibe kerulhet.

#5
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Csekénél van Mountain Cycle?


Van.A 4 bemutató darab váz porosodik vagy 2éve

#6
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

a cseke rt-nél mennyibe került volna ez a váz?


Csekénél van Mountain Cycle?

#7
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Ohh, az milyen szep vaz, annal mar csak a fury szebb:D

#8
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Király cuccok,réges-rég volt egy San Adreas-om :)

#9
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Pedig most ujitja az MC a palettajat, erdemes megnezni a karbon gepuket. Egyebkent kozvetlen a gyartotol ennyi penzert szerintem siman megerte.

Mellesleg vicces, hogy a cseke honlapjan csak egy link van a gyarto honlapjahoz.

#10
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
A csekénél pofátlanul sokat kérnek érte. Már nem emlékszem pontosan,de expo-n vagy sportkiállításon érdeklõdtem náluk és eléggé kiakasztottak az árakkal. (Bár a csávó megemlítette,hogy nem igazán tervük a márka itthoni forgalmazása.)

#11
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Kicsit fura a formája, de jól néz ki.
"Ride today, heal tomorrow"

#12
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
a cseke rt-nél mennyibe került volna ez a váz?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#13
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Masfel ora nemzetkozi postas varakozas utan magamhoz vehettem, a vegosszeget igen megdobta az afa meg az ilyenolyan koltsegek de vegulis 156000-bol megusztam:

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#14
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Itt van egyket kep kulonbozo batterykrol Mar ha erdekel valakit:)

#15
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Mellesleg a felszereltség a következõképpen nézne ki, az alkatrészek nagy hányada a mostani bringámbol lenne:

Ez a váz
RS Domain 318 1.5"
RS Monarch tag ( jön a vázhoz )
Truvativ Hussefelt DH 1.1 38T ( remélem belemegy ha nem akkor szerezhetek kisebb tányért )
Truvativ Láncfeszítõ,
Truvativ Howitzer monoblokk
Truvativ Holzfeller Kormányszár
Hussefelt Nyeregcsõ
Sram X5 valtó X4-es karral
Sun Singletrack felnik, külsõn még vacilálok de valami 2.3-as lenne ( ötletek jöhetnek )
Avid Juicy 3 185/160mm ( régi de nekem megfelel )

Észrevételeket ötleteket várok, egyébként maga a váz 14,5"-ös 20,5" felsõcsõvel, jómagam 184 cm magas vagyok de hosszabb stucnival hátranyúló nyeregcsõvel sok darabot láttam szerte a neten, velem egymagas bringások birtokában.

#16
Koge

Koge

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!

Nem tudom csinált-e már valaki ilyet de jövõ hónapban tervezek rendelni egy vázat az egyesult államokból, egy
Mountain Cycle Battery-t.

Ára 435 USD + 130 USD szálltási költség. 25% áfával számolva az 148,227 forintba jönne ki ami szerintem vállalható ezert a kis FR vázért, már csak azt kéne tudnom hány % vámot számolnak rá erre? Valakinek van tapasztalata EU-n kívüli vázrendelésrõl?

Válaszotokat elõre köszönöm.

UI.: Ha minden összejön, március végére lenne kész bringa belõle, ha érdekel titeket, közvetítek folyamatosan:)