Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Focus

- - - - -

  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts

Sziasztok!

 

Láttam a Canyon részben, hogy a tömegadatokról van szó. Megkérdezném, hogy a 2016-os Focus Spine C Pro-ról van valakinek valami infója ezügyben? L-es méretben milyen nehéz/könnyű a bringa?

http://www.focus-bik...pine-c-pro.html

 

Választ előre is köszi



#2
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 posts

Kisebb kezűeknek közelebb hozza a fékkart a kormányhoz.

Köszi.



#3
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts


Kisebb kezűeknek közelebb hozza a fékkart a kormányhoz.

#4
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 posts

Sziasztok!

Vettem egy cyclocross kerékpárt és kaptam hozzá pluszban egy  jobb és bal gumi lapot amit nem tudom hogy mire valók.A fékkarba kell betenni arra már rájöttem,de ott már van egy.


Edited by paul, 2015. September 14. - 19:59.


#5
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

sziasztok ! 

 

A mai napon én is beléptem a Focus tulajok közé egy új Arriba 4.0 bringával. Most már  - a Speci mellett - ezzel is gyűjtöm a kilométereket. :)



#6
Feri84

Feri84

    újonc

  • fórumtag
  • 19 posts

A héten én is beléptem a Focus tulajok közé egy Culebro SL 2.0 országúti géppel.  :)


Canyon Ultimate CF SL DISC 8.0 - 2018

Ex: Focus Culebro SL 2.0  - 2014


#7
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 posts

IMG_1848kozep_www.kepfeltoltes.hu_.jpgCsütörtöktől már ezzel is gyűjtöm a métereket és élményeket:


Edited by arcsiba no.1, 2014. March 03. - 09:30.


#8
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 posts
nem jeleníti meg a képet. :( egy 2014-es Black Forest 27.5 1.0-ról van szó

de itt a pdf linkje

http://www.ftp-derby...blaetter_oP.pdf

#9
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 posts
Ehhez mit szól a mélyen tisztelt közönség?

Vélemény, tapasztalat?
http://www.ftp-derby...blaetter_oP.pdf

Köszi!

#10
Kerékpárh26

Kerékpárh26

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Valóban rossz linket tettem ki véletlen. De a lényegi kérdésem, kérésem változatlan. Ha valakinek van tapasztalata a 650B-s kerékpárpárról annak válaszát várnám.

190cm magas vagyok és testalkatomhoz kicsinek érzem a26-ost. Viszont a 29-es nem jött be tekerés közben. Ezért érdekelne a 650B kategória.

De akkor ezúton pontosítanám a kerékpár modellt.

#11
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Kinek mi a tapasztalata a 650B-s kerékpárokról? 29 vagy 27? Nekem a 29 nagy, 26 kicsi. Ezen a 27-es Focus kerékpáron gondolkodom. Vélemény? KÖszi

az általad linkelt kerékpár 26"-os kerekû.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Ezt én se értettem.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#13
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,258 posts
ezt kifejtenéd bõvebben ?
mégis mitõl kicsi a 26-os etc ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14
Kerékpárh26

Kerékpárh26

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Kinek mi a tapasztalata a 650B-s kerékpárokról? 29 vagy 27? Nekem a 29 nagy, 26 kicsi. Ezen a 27-es Focus kerékpáron gondolkodom. Vélemény? KÖszi

#15
TZoli

TZoli

    fórumtag

  • fórumtag
  • 133 posts
Ezen a héten én is vettem egy karbonvázas Focust:
KépHost.com - Képfeltöltés, tárhely a képeidnek

#16
sgtyork

sgtyork

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Focus - Black Forest 29er 2.0 -át tervezek venni. Van róla valakinek valamilyen tapasztalata?
Köszi

#17
Kerékpárh26

Kerékpárh26

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Találtam egy Facebook oldalt, ahogy láttam most indult, de legalább fent van néhány infó, hír, termékek a márkáról:
https://www.facebook...238937882810582

#18
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 posts
Na szóval kérem szépen! Meg volt a hosszabb tekerésem a Planettel! Most kéne írnom, hogy mi a tapasztalatom, meg, hogy mit kellett vala csinálni de nem írok! Mivel a vasárnapi Balatonra letekerés után( 138km) ismét csak tekerni kell vele:) Semmi ismétlem semmi karbantartás igénye nincs(még) Azért mégis néhány szó! A váltó kiválóan mûködött. A 8 fokozat mindenhova elégvolt nekem, pedig az útvonalon volt domb és sík rész is! Fékek tök jók. A szíj az pedig egy csúcs!!!! Halk, nem kell olaj, eddig nem lazult! Fantasztikus már-már unalmas, hogy leteker az ember balcsira és semmit nem kell vele csinálni! Még láncot olajozni sem;) Egy szóval a bringa baromi jó! Mindenkinek ajánlom!

#19
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

ha motoroknál bírja, akkor itt sem lehet probléma

nekem sem volt más karbantartás elõírva csak 60K után csere, meg néha nyúlás ellenörzés


ket erdekes hatranyt irtak, ami nem nagyon jutott volna eszembe... a nehez beallithatosaggal fugg ossze (ha jol ertettem a lancvonal es a feszesseg): ha olyan a vaz, hogy nem direkt ehhez terveztek, akkor ugy hajlik tekeres kozben, hogy hamarabb kophat (ill nem is ugy mukodik, mint kellene). ha meg tul merev ugye, akkor a komfort rovasara megy. a masik a feszesseg miatt olyan terhelesnek van kiteve az agy es a hajtomucsapagy, amire nem nagyon terveztek, igy azok hamarabb elkophatnak. igy vegiggondolva van pro es kontra, de en asszem maradnek a lancnal - max olyan varosi csotanyon hasznalnek, amivel napi szinten jarok es elazok vele 100x.

#20
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,258 posts

azt akartam is kerdezni mar parszor: nem nagyobb a szij ellenallasa tekereskor? mi van, ha homok, por, kerul ra (ha mar ugy hirdetik, hogy karbantartasmentes)?


ha motoroknál bírja, akkor itt sem lehet probléma

nekem sem volt más karbantartás elõírva csak 60K után csere, meg néha nyúlás ellenörzés
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való