Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bionicon

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
67 hozzászólás a témában

#1
Funki

Funki

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Az oké hogy én tudom mirõl írsz, de konkrétan nagyon nem derûl ki az írásodból hogy mit is szapulsz:)


Szerintem a láncterelõrõl beszélt.
Bionicon c/guide

#2
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

egy haverom rendelt egyet :
-vicc , hogy rendes bovdenházra nem lehet felfûzni ( kicsi a furatok átmérõje )
-a rendelt piros színû helyett kapott egy nagyon gáz rózsaszínes - lilás árnyalatot
-miért nincs alternatívája a felül vezetett bowdenes vázakhoz ?
-nagggyon drága
de az elképzelés nem rossz , trail bringákra elég lehet

Az oké hogy én tudom mirõl írsz, de konkrétan nagyon nem derûl ki az írásodból hogy mit is szapulsz:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#3
jl578

jl578

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
egy haverom rendelt egyet :
-vicc , hogy rendes bovdenházra nem lehet felfûzni ( kicsi a furatok átmérõje )
-a rendelt piros színû helyett kapott egy nagyon gáz rózsaszínes - lilás árnyalatot
-miért nincs alternatívája a felül vezetett bowdenes vázakhoz ?
-nagggyon drága
de az elképzelés nem rossz , trail bringákra elég lehet

#4
Bike Center

Bike Center

    kereskedõ

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Kedves Tyito!
Megjöttek a boltba a 3mm-es Bionicon roppantógyûrûk.

Üdv:
Bike Center
Bike Center
Bionicon disztribútor és kerékpárbolt
1117 BUDAPEST, FEHÉRVÁRI ÚT 38/A

#5
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

Kedves Tytio,

Elnézést hogy írásban csak most reagálunk. Kollegám már a standnál is említette, hogy roppantógyûrûnk van tûvel raktáron, igaz az új típus. Utánakérdezek a jövõ héten hogy volt e változtatás és ha kell, hozunk a régibõl. Mennyi kellene? Légcsõ is kell?

A rugóstag csapágya kopóalkatrész, természetesen tudunk hozni, ára kb. 2000-2500 Ft per db. Raktáron még nincs, mert az új bringákhoz 1-2 évig nem fog kelleni. Április elején jönnek bringák, azokkal el tudjuk küldetni. Mi a bringa évjárata, típusa?

Üdv
Bike Center


Kedves Bike Center!

Köszönöm, hogy reagáltatok és bocs a furcsa módon írásért...

Keróm: Bionicon Edison 2004

pneu csõ, köszönöm, de nem kell, csak 6 db, 3mm átmérõjû, roppantó gyûrû.

Hegyen, nem nagyon van használva a keró, alföldön pedig recumbentel vagy tallbikével járok, azért írtam, hogy szomorú a "gyors" kikotyogás és botrányos, hogy elsõ teló visszacsillapítás, csak plusz pénzért és kérésre, alapból a villa nem tartalmazza.

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#6
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Azert az otlet azutan tunik egyszerunek, miutan lattad. Miert nem jutott masnak is eszebe?

Azért egy (nem eredeti) ötletet nem kell összevetni egy fejlesztéssel. Ez egy ötlet, más felhasználási területrõl átvett ötlet. Nem a semmibõl jött, csak adaptálták. Lehet, hogy éppen horgásztak.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#7
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

másik topik kapcsán jutott eszembe. vajon mennyivel nehezebb tekerni egy ilyen rendszert, mint mondjuk egy görgõs feszítõnél? ott is érezni azért. ha megprögetem a hajtókart hip-hop megáll.


Én akár azt is el tudom képzelni, hogy könnyebb tekerni egy ilyen rendszert, ha valóban minimális a súrlódás, ami lényeges lenne már csak a kopás minimumra csökkentése érdekében.

#8
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
másik topik kapcsán jutott eszembe. vajon mennyivel nehezebb tekerni egy ilyen rendszert, mint mondjuk egy görgõs feszítõnél? ott is érezni azért. ha megprögetem a hajtókart hip-hop megáll.

#9
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

azért nem a hideg fúziós energiát oldották meg....


ezt most altalanossagban irtam :)

#10
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Igen ezen én is rágódtam egy darabig, mivel azonban akkor jöttem tereprõl feladtam:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#11
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ja igen...miszkuzi...:P

figyelmetlen voltam...

#12
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Maggi: Tulajdonképpen ezzel mit is akartál mondani? :D


Szerintem a lényeg az h aki nem mûszaki analfabéta az megcsinálja magánat....aki meg az az így járt és megveszi

#13
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
hogy béke....

#14
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Maggi: Tulajdonképpen ezzel mit is akartál mondani? :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#15
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Szerintem a lényeg az h aki mûszaki analfabéta az megcsinálja magánat....aki meg az az így járt és megveszi :)

#16
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

persze... csak az otletet sosem szabad lefitymalni. az emberi elme egyik legnagyobb erenye... ez az amit a gepek nem tudnak a mai napig, es valoszinuleg nem is fognak tudni sose: osszekapcsolni ossze nem illo dolgokat. a masik, hogy aki mar tervezett valamit az tudja, hogy gyakran a produktum a bonyolulttol jut el az egyszerubbig, tehat az egyszerunek tuno dolgon lehet sokkal tobbet agyalt az illeto.


azért nem a hideg fúziós energiát oldották meg....

#17
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
persze... csak az otletet sosem szabad lefitymalni. az emberi elme egyik legnagyobb erenye... ez az amit a gepek nem tudnak a mai napig, es valoszinuleg nem is fognak tudni sose: osszekapcsolni ossze nem illo dolgokat. a masik, hogy aki mar tervezett valamit az tudja, hogy gyakran a produktum a bonyolulttol jut el az egyszerubbig, tehat az egyszerunek tuno dolgon lehet sokkal tobbet agyalt az illeto.

#18
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Azert az otlet azutan tunik egyszerunek, miutan lattad. Miert nem jutott masnak is eszebe?


az egyszerû dolgok a legzseniálisabbak általában

ettõl még nem változik a véleményem, hogy sem a fejlesztés, sem a technológia, sem az anyag nem indokolja ezt az árképzést

#19
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Arn-nál a 3 pont ezt mondhatták Birónak és Írnyinek is.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#20
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Azert az otlet azutan tunik egyszerunek, miutan lattad. Miert nem jutott masnak is eszebe?