Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

1 napos Balaton kör 2010.07.28-án (túratársakat keresek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13 hozzászólás a témában

#1
csajbokimre

csajbokimre

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Szia!10 és fél óra alatt tekertem körbe júniusban a legnagyobb kánikulában bár ebben benne van,hogy megálltam két kisboltban meg egy lángosozóban(ez legalább fél óra volt) és egy fagyizóban is.A déli part szinte végig jó,de az északin csaltam mert kijöttem az országútra mert már nagyon fájt a hátsóm.Próbáltam beállni országútisok mögé de nem bírtam sokáig,egyszer befogtam egy kismotorost is kb 10km erejéig.A Tihanyi félszigetet kihagytam.Fogalmam sincs,hogy kb hány kilóméter így mert nem vittem km órát.Tudja valaki?

#2
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Nézelõdj itt:Tour de Pelso 2010

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#3
lestyanrobi

lestyanrobi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hali mindenki, nem akarok ilyen teljesítménycentrikus buzi lenni de kiváncsi lennék, hogy mennyi idõ alatt tudta a leggyorsabb ember körbetekerni a Balatont! Fõleg a majdnem bringakörút mentén lévõ útvonal érdekelne, 200-220 km között.

#4
petkovics

petkovics

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Célozzunk meg egy napot (vagy igény szerint kettõt) és csináljuk meg.Én a héten szabin vagyok,tõlem mehetünk most is...:)

#5
pugetto

pugetto

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Engem érdekelne a következõ, de én Balatonakarattyán tudok beszállni a körbe, mert Fehérvárról jövök.

#6
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc

Szerintem nem kell aggódnod, lesz - ha nem is erre - jelentkezõ. Augusztus végére én pl. tervezek egy ilyen tekerést, bár én két napos nézelõdõs/sátrazósra gondoltam. Annyi látnivaló van az északi oldalon - is - hogy nincs kedvem végig rohanni.


Mikor-Mikor?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#7
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Szerintem nem kell aggódnod, lesz - ha nem is erre - jelentkezõ. Augusztus végére én pl. tervezek egy ilyen tekerést, bár én két napos nézelõdõs/sátrazósra gondoltam. Annyi látnivaló van az északi oldalon - is - hogy nincs kedvem végig rohanni.

#8
petkovics

petkovics

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
köszönöm Oxigén a hozzászólásod,emiatt tettem külön topikba én is hátha nagyobb kapás lesz rá.sajnálom,hogy így sem volt jelentkezõ,majd legközelebb a túrák Mo-n rovatban próbálkozom,hátha csak dacból nem csatlakozott senki...:)

#9
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Annyiból igaza van a topiknyitónak, hogy a Túrák Magyarországon az egy baráti társaság csetje tulajdonképpen, nem pedig a címnek megfelelõ cucc ami nem baj, csak tényleg elveszik ott egy ilyen felvetés.
Lófarok József

#10
petkovics

petkovics

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
bocsánatot kérek minden kedves Fórumozótól,hogyha kellemetlenséget okoztam a témanyitásommal.szándékomban áll/t a topikot az idõpont után töröltetni,mert a továbbiakban valóban nehezítené az irományok átláthatóságát...kérem az addig elnézéseteket!

#11
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Az a gond a topic-nyitasoddal, hogy csak egyetlen egy tekeres miatt nyitottad. Kepzeld el azt az esetet, hogy mindenki, minden egyes tekeresnek kulon topicot nyit. Teljesen atlathatatlan lesz az egesz, es nem fogjak tobben megnezni, sot... Meg sem fogjak talalni, mert nem lehet tudni, hogy mit, hol keressen az ember. Itt pont az a cel, hogy hosszutavon is hasznalhato maradjon a forum, ne darabolodjon ezer fele.

A Turak Magyarorszagon topicban nagy esellyel megtalalhatod a celkozonseget, az a post is kikerul a fooldalra, latni fogjak, hogy irt oda valaki es akit erdekel elolvassa. Akit meg nem, annak tokmindegy. Nem ez a topic-cim miatt fog egy DH-s elkezdeni turazni, aki meg kaphato egy ilyen turara, az el fogja olvasni ott is.

Ezert irt Zee is.

#12
petkovics

petkovics

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
köszi a hasznos hozzászólást...azért merészeltem külön topikot nyitni miatta,mert annak is,aki csak rápillant a fórum fõoldalára egybõl észreveheti!
remélem nem baj???!

#13
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Mondjuk ez pont belefért volna a túrák Magyarországon topikba nem értem miért kellet ehhez újat nyitni.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#14
petkovics

petkovics

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Van kedvetek egy laza karikához a Balaton körül jövõ hét szerdán??Siófokról indulnánk a reggeli órákban,és oda is érkeznénk vissza valamikor a nap végén.A kört Balatonfüred felé kezdenénk meg majd az északi part teljesítése után kanyarodnánk vissza a déli partra,ami véleményem szerint sokkal hangulatosabb lesz akkor, amikor már fogytán az erõ:)
A túra természetesen teljesen önköltséges.Várom a jelentkezõket telefonon:+36703829412 e-mailben: petkovics@citromail.hu Horváth Péter