Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MERIDA - CST - Salgótarján Kupa | XCO C1 | 2010. 08. 07-08.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
15 hozzászólás a témában

#1
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
BringaTV videó

Az ukrán Rysenko-ról nincs véletlen valakinek videója a köves-gyökeres szakasz alsó szakaszáról?
Embertelen tempóban érkezett, ami pedig megdöbbentõ volt benne, hogy nem kokckáztatva, hanem magabiztosan. Gyerekkorom óta ott biciklizek, mint a tenyerem, úgy ismerem azt a lejtõt, úgyhogy olyan "na most adom el a biciklimet" hangulatom lett tõle mikor megláttam... :)

#2
batbike

batbike

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
néhány kép a Salgótarjáni versenyrõl

#3
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Van baj van baj de nekem is voltak gondjaim fõleg az utolsó körben eléheztem és még lefele sem bírtam menni rendesen. :D


Ugye mondtam! Lefele preciz voltal, csak kicsit lassu XD
Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#4
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Van baj van baj de nekem is voltak gondjaim fõleg az utolsó körben eléheztem és még lefele sem bírtam menni rendesen. :D

#5
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

ez gyors volt:)


Hat ja, de ha nem csinalom meg azonnal, akkor 1 honapig sem lenne meg :-P

Ez az arckifejezes azert sokat elmond, hahahahaha! :-)

Picasa Web Albums - lastoneleft - Salgótarján O...
Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#6
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
ez gyors volt:)


Sziasztok!

Képek:

Picasa Web Albums - lastoneleft - Salgótarján O...


http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#7
batbike

batbike

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Merida CST Salgótarján XCO C1 eredmények

#8
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Köszi a képeket! A verseny fenomenális volt nagyon köszönjük!

#9
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Képek:

Picasa Web Albums - lastoneleft - Salgótarján O...
Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#10
Kelta

Kelta

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

Sár van, de nem a mai nap miatt. Itt egy csendes esõ esett csak, nagy vihar - mint sok helyen, ahogy hallottam - nem volt... A szerda esti felhõszakadás következménye a sár, ami van jelenleg. Ha szombaton jó idõ lenne egész nap, akkor egész elviselhetõ állapotok kerekednének vasárnapra. Ilyen szempontból a holnapon múlik minden...


Szia, nagyon köszi a választ, közben megnéztük saját szemmel, vasárnapra szerencsére sokat száradt a szomabtii dagonyázáshoz képest, a szervezés jó volt!
Üdv, Klein Tomi

#11
tom74

tom74

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Gratulálok a szervezõknek, profi volt.

#12
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Szia Bálna, van esetleg vmi friss információ a pálya jelenlegi állapotáról? Pénteken (6-án) elég sok esõ esett.


Sár van, de nem a mai nap miatt. Itt egy csendes esõ esett csak, nagy vihar - mint sok helyen, ahogy hallottam - nem volt... A szerda esti felhõszakadás következménye a sár, ami van jelenleg. Ha szombaton jó idõ lenne egész nap, akkor egész elviselhetõ állapotok kerekednének vasárnapra. Ilyen szempontból a holnapon múlik minden...

#13
Kelta

Kelta

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Szia Bálna, van esetleg vmi friss információ a pálya jelenlegi állapotáról? Pénteken (6-án) elég sok esõ esett.

#14
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Az erdõ saras jelen pillanatban nálunk, bár nem tekerhetetlen - néhány minimális szakasztól eltekintve. Sok múlik az idõjáráson az elkövetkezendõ napokban. Péntekig lehet elõnevezni - odin és nevezési díj tranzakciójának elindítása együtt számít csak elõnevezésnek. infok továbbra is a Salgótarjáni HKE weboldalának xco2010 menüjében.

#15
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Kiírás a honlapról elérhetõ!

#16
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Bármi kérdés, meglátás, felvetés, érdeklõdés felmerül a versennyel kapcsolatban - jelezhetitek ezt itt is felénk. A héten elindult a verseny weboldala, melyet itt találtok. Egyelõre még információhiányos egy kicsit a honlap, de a hétvégéig feltöltõdik majd reményeim szerint minden jóval...