Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KorszakVáltó Határon-Túra 2010

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10 hozzászólás a témában

#1
trindem

trindem

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Sziasztok!

Kár, hogy csak most bukkantam rá erre a topikra, mert bár én nem mentem a KorszakVáltó túrára, végig nagy szimpátiával követtem az eseményt. És hatalmas élmény volt a legeslegutolsó szakaszt Veletek együtt tekerni (Csíkszeredai Vártól a Csíksomlyói Gyermekotthonig), ugyanis én éppen akkor (Tõletek függetlenül voltam kint három társammal) biciklivel.
1. nap
2. nap
3. nap
4. nap
5. nap
6. nap
7. nap
8. nap
Én a "Kuslits-féle csapattal" voltam (ld. 8. nap 3:10), de nagy élmény volt így is!
TRINDEM World Traveller

#2
salyiferi

salyiferi

    vendég

  • fórumtag
  • 73 hozzászólás
Köszönöm a nagy tapsot és biztatást amit 14.én Gyöngyösön a fõtéren kaptunk tõletek az esküvõmön.Szerencsés utat és kitartást az útra.

#3
kovtom

kovtom

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Nagy valószínûséggel arra gondoltak, hogy éjszakára le tudd zárni. Én is a csomagban (tehát amit visznek) hagyom, mert cipelni nem esne jól...

#4
A.Ádám

A.Ádám

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Közben már sikerült megoldani a kulacsproblémát, gyorsbilincsekkel raktam fel, tedtem alá gumit nagyon jó lett. Még veszek egy 0.7l kulacsot bele. Gondolkodtam, hogy vmi kis tasakot csinálok a kormányra, amibe bele tudnám tenni a fényképezõt és akkor bármikor tudnék fényképezni, akár mér menet közben is, de mindent nem lehet majd a táskában lesz. :) Írták, hogy vigyunk bringazárat., de remélem azt csak a szállás miatt kell mert azt nem akaom cipelni. :) Errõl mit tudsz?

#5
kovtom

kovtom

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Igen viszek egy kis hátizsákot ivózsákkal, valamint a legszükségesebb dolgokkal pl. defektszereléshez szerszám, napi pár szelet mûzli, ha két frissítõ között szükség lenne rá, valamint esõcucc, ha közben eleredne. Még fényképezõ és telefon...
Én így hirtelen erre gondoltam, a többit meg a sporttáskában viszi a teherautó.
Valahol láttam olyan kulacstartót ami egy gyorskötõ szerûséggel ill. gumipánttal rögzül a vázhoz. (sajna már nem tudom hol)

#6
A.Ádám

A.Ádám

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Köszi az inókat. Ezt az emailt kaptam meg én is tegnap. Te viszel magaddal táskát? A víz miatt vacilálok. Ha mindig kapunk vízet a pihenõhelyeken akkor lehet nem kéne még a táskával is fárasztani magamat. :) csak 750 km :) . Szerintetek lehet utólag második kulacs helyet kialakítani a bringán, ha gyárilag nincs?

#7
sanyatuning

sanyatuning

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Köszi!

#8
kovtom

kovtom

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
A szombati felkészítõ túra szintrajza ill. track-je itt elérhetõ:

Korszakvalto felkeszito tura 2010.08.07. - MTBGuru: mashing up GPS data, photos and maps to share mountain biking, road bike, hiking and other outdoor experiences

#9
kovtom

kovtom

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Ma jött a szervezõktõl egy ilyen levél. Ebben van egy két infó:


Kedves Túrázó!

A hírlevél tartalma

1. Kérdõív a túrázókhoz – kitöltése fontos
2. Regisztráció
3. csomagok kezelése a túrán
4. egyéb információk

1. Kérdõív

 Kérlek töltsd ki ezt a kérdõívet, hogy minden zökkenõmentesen menjen a túrán. Kérünk téged, hogy legkésõbb szerdáig töltsd ki!

Kérdõívért kattints ide!


2. regisztráció

Budapest, Kossuth tér:
8:00-1/2 10-ig Regisztráció

 Személyi igazolvány szám vagy útlevélszám rögzítése, érvényesség dátum ellenõrzése
 kerékpárra a rajtszám, akkreditációs kártya, poggyászjelölõ kártya átvétele
 poggyászok leadása
 kerékpárok mûszaki ellenõrzése
 csomagok kezelése

3. Csomagok kezelése a túrán

 A csomag egy nagy sporttáska/bõrönd lehet
 A csomagot csak szombat reggel 8 órától tudjuk tárolni/szállítani
 A csomagban lévõ törékeny tárgyakért felelõsséget nem tudunk vállalni

4. egyéb információk

 Hálózsákot hozz magaddal (Székelyhídon matracokon fogunk aludni)
 Vegetáriánus étkezést sajnos nem tudjuk biztosítani.
 Hazautazáskor mindenkit Budapestre szállítunk, nem lehet megszakítani a hazautazást. (Az érkezés várható helye: Budapest, 56-osok tere Augusztus 22. vasárnap, 21:00 óra)

Üdvözlettel:

Eisenkrammer Károly

Vuelta Sportiroda

#10
A.Ádám

A.Ádám

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Szia!

Én is indulok a túrán, rengeteg kérdésem lenne, de fogalmam sincs kit kéne kérdezni. Amit eddig küldtek, abból nem igazán derül ki például hányra kéne a Kossuth térre menni. Az oké hogy 10-kor idulunk. Plusz jó lenne tudni, hogy kell-e vinni táskát vagy a szervezõk viszik mellettünk és ha kell vmi akkor oda tudják adni. pl. defekthez, vagy egy esõkabát

#11
kovtom

kovtom

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Mivel a Korszakváltó Határon-Túra 2010 honlapján nem találtam lehetõséget a túrával kapcsolatos dolgok megbeszélésére ezért nyitottam ezt a topikot.
Várom azok jelentkezését akik jönnek a fenti eseményre, hogy meg tudjuk beszélni a felkészüléssel kapcsolatos kérdéseket!

Üdv:
Kovtom