Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

RST tárcsafék (és tuningolása)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
45 hozzászólás a témában

#41
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Sracok, az RST nem is olyan rossz, mint azt gondoljatok. NAgyon egyszeruen lehet tuningolni a fekerot: kell venni egy 185 -os Grimeca tarcsat, es egy puhabb fekpofat. /2fele letezik, a gyari kemeny, es a puha/. Nem lehet elrontani, mert magahoz a fekhez nem nyulsz, es viszonylag olcso dolog.


#42
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
joarc:

Miért nem veszed meg CSERKÓ Formula bowdenes tfékét ? ? ? Tuti király és biztos olcsón odaadja!!!

#43
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás

Az elsõ agyat meg fel lehet használni, ha nincs boltonos telód, akkor vegyél ;D .

sok sikert, lcs


Esetleg addel nekem olcsóért:)

Palmer

#44
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
joarc:  majd csak felszerelés után fogjuk kipróbálni, de az elmélet az, hogy vettünk egy komplett elsõ DH szettet, ami RST DA névre hallgat és van benne:
-munkahenger
-192mm tárcsa
-adapter
-Tektro fékkar (meglepõen jó kis darab)
-Jagwire ház és bowden
-FORMULA boltonos elsõ agy (tökéletes)
mindez 35ért nagyon korrekt, fõleg. ha tudjuk, hogy a legolcsóbb normális boltonos agy kb 16ezer.
Namost ezt az egész cuccot fel kell rakni hátra, némi adapter megtoldással és szerintem oda bõven jó lesz, lehetõleg 90kg testsúly alatt és nagyon korrekt beállítással, flakjacket bowdenezéssel, meg mondjuk egy AVID2-es karral-kanti állásban.
Egyébként most ez készül Sezlonyrugó kollégának.
Az elsõ agyat meg fel lehet használni, ha nincs boltonos telód, akkor vegyél ;D .

sok sikert, lcs

#45
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Hát szal ez nem a csúcs...
Annyira nem ismerem, de nem túl erõs, ronda, és szerintem pl. egy jobb v-fék simán tullépi fékhatásban!


üdv
Nolan

#46
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Gondolkozom ,hogy vegyek e rst tárcsaféket mert olcsó kétdugattyús (asszem) és állitólag valahogy lehet tuningolni.MIt tudtok róla ? Érdemes megvenni?