Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Please log in to reply
323 replies to this topic

#41
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
néhány levélváltás után úgy alakult, hogy leküldik a helyi boltba.
remélem tényleg így lesz és happy end-del zárul majd :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#42
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
tegnap délután hívott a szomszéd boltból a srác, hogy megérkezett a külsõm. (Miskolc)

#43
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Hétfõre mindenhol ott lesz, de szerda a hivatalos álláspont.

ma kaptunk levelet, hogy a pesti irodában vehetjük át a nyereményt.
ehhez mit szólsz Thez? :( próbáljuk meg a helyi boltot, hátha már ott van és félre lettünk informálva?
köszi

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#44
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
Na,hogy mindenki örüljön!Ki mondta,hogy minden díjt a Kuszihoz küldtek?!
Azt írtam,hogy NEKEM küldték le a Kuszihoz!Tudom,hogy nem tagja(már) a lánchálózatnak.Felhívta õket és leküldték.
aug 20. ünnepnap bementem érte.Még mielött elment volna szabira.Rendes volt.
Ha a Petihez kérted volna már meglenne.Ez nem vicc!

Na hogy mindenki örüljön! Ha minden díjat leküldtek Veszprémbe a Kuszihoz, akkor még mindenki várhat jó sokat! Na mert hogy a Bikeland már a Vp-i lánchálózatos bolt, és nem a Kuszi! A Bikeland tud a díjakról, csak nem kapta meg, csütörtökön voltam bent és akkor mondta a srác, mert nekünk is van nyereményünk! Õ azt mondta elméletileg a futár elindult! Na most ha az a futár leadta Kuszi Petinek, akkor az nagyon faintos lesz, mert õ meg 19.-én bezárt, és majd csak 6.-án nyit ki újra, mert nyaralni van a bolt!
Úgyhogy azthiszem hogy várhatunk! (A vicc ha lehetett volna én a Petihez kértem volna a díjat, és akkor most meglenne már?! :)



#45
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 posts

Azt írták,hogy a lánc hálozat tagja legyen a bolt.Nekem leküldték Veszprémbe a Kuszihoz.


Na hogy mindenki örüljön! Ha minden díjat leküldtek Veszprémbe a Kuszihoz, akkor még mindenki várhat jó sokat! Na mert hogy a Bikeland már a Vp-i lánchálózatos bolt, és nem a Kuszi! A Bikeland tud a díjakról, csak nem kapta meg, csütörtökön voltam bent és akkor mondta a srác, mert nekünk is van nyereményünk! Õ azt mondta elméletileg a futár elindult! Na most ha az a futár leadta Kuszi Petinek, akkor az nagyon faintos lesz, mert õ meg 19.-én bezárt, és majd csak 6.-án nyit ki újra, mert nyaralni van a bolt!
Úgyhogy azthiszem hogy várhatunk! (A vicc ha lehetett volna én a Petihez kértem volna a díjat, és akkor most meglenne már?! :)

#46
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts

pesti boltról van szó, vagy leküldték veszprémbe? (kihez, ha igen)


Azt írták,hogy a lánc hálozat tagja legyen a bolt.Nekem leküldték Veszprémbe a Kuszihoz.

#47
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
Hétfõre mindenhol ott lesz, de szerda a hivatalos álláspont.

#48
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Én az elsõ emilre egybõl kaptam választ.Aztán kiválasztottam a boltot,még egy emil,hogy aug.1 után átvehetem.
Még egy mail,hogy technikai és logisztikai problémák miatt aug. 16 után.A héten bementem a boltba de azt sem tudták mirõl van szó!
Én éreztem magam kellemetlenül.Végül mára összejött a projekt.Ma megyek a kesztyûért.
Nem egyszerû!

pesti boltról van szó, vagy leküldték veszprémbe? (kihez, ha igen)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#49
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts

aki nyert balaton bike festes nyereményjátékon, az mennyi idõ után kapta meg a nyereményt?
aug elsõ napjaiban kapott barátnõm mailt, hogy adja meg az adatait, megadta. azóta semmi...


Én az elsõ emilre egybõl kaptam választ.Aztán kiválasztottam a boltot,még egy emil,hogy aug.1 után átvehetem.
Még egy mail,hogy technikai és logisztikai problémák miatt aug. 16 után.A héten bementem a boltba de azt sem tudták mirõl van szó!
Én éreztem magam kellemetlenül.Végül mára összejött a projekt.Ma megyek a kesztyûért.
Nem egyszerû!

#50
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
at mondták augusztus 16 után érdeklõdjek a kiejllt boltomban. tegnapelõtt volta (18.) akkor mondta a sréc, hogy még csak ma szóltak nekik, hogy oda küldik majd a nyereménymet.

érdekes, hogy a boltba 2 nappal késõbb szólnak, mint ahogy átvehetném a nyereményt

#51
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
aki nyert balaton bike festes nyereményjátékon, az mennyi idõ után kapta meg a nyereményt?
aug elsõ napjaiban kapott barátnõm mailt, hogy adja meg az adatait, megadta. azóta semmi...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#52
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
hát ez az, szerintem jót tett az a pár szép szó, amit írtam nekik, "hogy elég felháborató az egész dolog"... és lehet ezért adták ide mégis. ja és úgy jött vissza a levél, hogy válaszként a régebbiekre, tehát nem csak hasraütésre:)

#53
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
Gubi! Visszaolvastam, akkor vártak kb. 4 napot a válaszodra .
Most akkor miért vártak 2 hetet a másik nyertesre ????

Ezek akkora balf....ékek, hogy az nem igaz !!!!!!!

#54
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
a múltkor már írtam, hogy lemaradtam róla, mert késõn válaszoltam nekik. akkor kicsit beolvastam nekik.
tegnap megint kaptam egy levelet, hogy akit kisorsoltak nem jelentkezett és megkapom én nyereményt. augusztus 1. után mehetek érte, majd néhány órával késõbb jött még1 mail, hogy augusztus 16 után menjek, mert logisztikai stb. problémák.

kíváncsi leszek mi lesz a vége.

#55
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
Sziasztok!
Szerencsém volt,pont megnéztem az emiljeimet és láttam,hogy nyertem,de válaszoljak egybõl mert ha nem akkor másnap ki sorsolják megint.
Húúú de gyorsak vagyunk.A rajtcsomagot nem kaptam meg ilyen gyorsan.Válasz vissza:átvehetem aug 1. után.
Ma kaptam egy másik üzenetet:TECHNIKAI ÉS LOGISZTIKAI HIBA miatt csak aug.16. után vehetem át aZ 1 pár kesztyût.
Így volt a kaja is a versenyen.Elõször a verseny után,aztán majd 5 óra után aztán meg nem is volt kaja!
Nem értem!2300 ft kifizeti,elhozom.
Ez a projekt valakinek sikerült már.Nehogy hülyének nézzenek a boltba ha bemegyek.
Ez tényleg ennyire bonyolult??!!Azért pénzt viszek.

#56
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts

"versenyzõ központú"
Na ez az , ami az itthoni , úgymond nevesebb maratonokról nem mondható el.

Többek között az ilyen "versenyzõ központúság miatt szoktam le teljesen a versenyzésrõl.Azt gondolom,mi vagyunk sokkal többen,akik versenyeken nem a dobogóért hajtunk...Tehát tulajdonképp a verseny nekem (lehet hogy sok másnak is),egy keményebb túra.És ha sok ezer forintért alig kapok valamit,akkor inkább választom a normál túrázást,ahol 5-8 ezer forintba nagyon sok minden belefér.

#57
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
Max. szomjan :D

#58
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

És ezt komolyan mondom, kint egy maratonon a hosszú távon elindulhatsz egy kulaccsal és 1 db géllel, a többit felveheted a pontokon.

Én itthon minden hosszútávra egy darab kulaccsal indulok el és még sosem haltam éhen.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#59
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
"versenyzõ központú"
Na ez az , ami az itthoni , úgymond nevesebb maratonokról nem mondható el. A kisebb volumenû, pl. Kislõd, Vértesboglár Piknik, Erdõbénye Fesztivál rendezvényeken ez fordítva van . És most lehet , hogy hülyén hangzik, de ezekre a versenyekre örömmel fizetek be. Sõt, még adnék egy ezrest pluszban is :) Mert szívüket-lelküket kiteszik, a falusi asszonykától kezdve a 60 éves polgárõrig mki, hogy MI, a bringások jól érezzük magunkat.

Nem(csak) nyereményért tekerek , nem szoktam hisztizni, ha nincs az indulócsomagban energiaszelet. :) De bizony úgy látom, hogy gyakran a nem túl kevés nevezési díj fejében szinte semmit nem kapunk . Ami nálam nagyon betette a kaput, az a BBF volt. Azóta preferálom inkább a kisebb maratonokat, rendezvényeket.Pedig ( nem nagyzolásként ) nem okozna kifizetni a nevezési díjat, akár a 8000 Ft-ot se, de, mint a reklámban : hülye azért nem vagyok ...

Csapattársaim már több szlovák maratonon részt vettek, ég és föld a különbség , olvastam a beszámolókat ...

#60
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

Melyik versenyen ? Mert én úgy emlékeszem, hogy tavaly a maratonokon vagy kupa volt, vagy vmilyen ajándék, de a 2 együtt nem.
Összetettben 4. lettem a Top maraton sorozatban , díjazás :érem + oklevél...el sem mentem a díjkiosztóra . A T-Mobil be .......ja...Most voltam Erdõbényén, különb díjazás volt , mint sok maratonon. Jóféle tokaji bor, Béres vitamin . És 1500 volt az elõnevezés . Nem hiszem el, hogy nem futná valami értelmes ajándékra , csak lehúzzák a jónépet a méregdrága nevezéssel.


Végre más is látja :D ... ennek örülök! és most jön a szokásos, bezzeg Ausztriában ugyanezért a pénzért, kulacsos itatás, zselés frissítés stb-stb ... csak azt nem tudom, ha már Szlovákiában az Osztrák versenyzõ központú mentalitást vették át, akkor miért van nálunk mégis a lehúzás?????
És ezt komolyan mondom, kint egy maratonon a hosszú távon elindulhatsz egy kulaccsal és 1 db géllel, a többit felveheted a pontokon.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X