Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Csináljunk mtb pályát Bozsokon!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
Bence97

Bence97

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

De mégis mire gondoltál? :D
Meg hát csak úgy pályát nem igen lehet építeni..


DH/FR legyen az kicsit jobb lenne (talán) ide0aw

Az erdésszel nem kell törödni majd " megoldom" vannak módszereim·_·!

#2
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
kõszegen mi már építkezünk egy ideje, jelenleg egy zsír új pályán dolgozunk, ami hosszabb lesz a régi andalgó dh pályánál is.Valamivel feljebb van a rajt mint vöröskereszt, és leér az alja az Enikõ forrásig.Nagyon gyors, kanyargós és hosszú lesz a pálya.Akinek van kedve, plusz ideje az jöhetne segíteni nekünk is, mivel én, és még rajtam kívül max 1 ember dolgozik rajta.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#3
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ezt szerintem simán fölvethetted volna a szombathelyi topicban. Az ott jelenlévõkön kívül úgysem fog ide benézni senki.

Erdészettel meg egyéb hatóságokkal egyeztettél? Mert ha nem, akkor szerintem felejtsd el a dolgot. Ha egyeztettél, akkor már úgyis elfelejtetted volna, mert nagyjából sejtem a válaszukat. Ha meg engedély nélkül kezdesz építkezni, akkor csak idõ kérdése, hogy lebontsák. Ráadásul Bocsok szerintem meglehetõsen közel van a határhoz is, ami nem biztos hogy jó. De persze ha ezek után is építkezni akartok, akkor hajrá.

#4
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
De mégis mire gondoltál? :D
Meg hát csak úgy pályát nem igen lehet építeni..

#5
Bence97

Bence97

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Hát, teljesen mindegy majd a többség eldönti (ha lesz).

#6
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás

Egyszer össze kéne jönnie mindenkinek akinek tetszik az ötlet és meg is lehetne csinálni egy hónapon belül (anyagot tudok szerezni) akit érdekel irjon erre a címre: mezofi_bence@freemail.hu



DH/FR vagz CC pálya?:)

#7
Bence97

Bence97

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Egyszer össze kéne jönnie mindenkinek akinek tetszik az ötlet és meg is lehetne csinálni egy hónapon belül (anyagot tudok szerezni) akit érdekel irjon erre a címre: mezofi_bence@freemail.hu