Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#21
bringásjóska

bringásjóska
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás

Ahogy végignézem ennek a topiknak az elmúlt kb 2 évét, rengeteg user szembesült azzal, amivel én is, hogy válogatás nélkül b@sszák ki az embert, teljesen jogosulatlanul, vagy csak EGY hirdetést enged feltenni a rendszer ( a 3 helyett ). Mintha az ingyenes magánhirdetéseket főúri kegyként osztogatná az admin, mert a lényeg a fizetős kereskedői hirdetések generálta bevétel, az ingyenesek meg örüljenek ha luk van a seggükön. 

Szeretném ha egyszer egy illetékeselftárs (sic!) elmondaná, miért is van az, hogy pl. második hirdetés feladása után kitiltják az embert az apróhirdetőből, hogy miért nem adnak rendes választ, csak bemásolnak néhány pontot a szabályzatból és találd ki, h rád mi vonatkozik - akkor is, ha egyik pontot se sértetted meg.

Kár ezért az oldalért, valamikor (néhány évvel ezelőtt) még jól használható és jól működő volt az apróhirdető is, sőt az ember adekvát válaszokat kaphatott a kérdéseire is.  Nem tudom, most kik üzemeltetik, de valami nagy változásnak kellett beállni, hogy ekkora tuskó barom módjára viselkedjenek. Ja és persze az itt felvetett problémákra sem válaszol senki már 2 éve. 

Egy normális országban  -- (tudom, ennek a mondatnak ma, itt nincs értelme, de azért folytatom ) -- már valaki indított volna egy konkurrens oldalt jobb motorral, jobb adminnal, hogy a piac verje tönkre a hozzá nem értő, felhasználóit semmibe vevő mekkmestert. Dehát nem élünk normális országban. 

Szóval redves bikemag, b@szódjatok meg, és játszatok egy vödör homokban a fizetős kuncstfjaitokkal !



#22
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

Nem enged feltenni a hirdetésem (egy fenn van, a második nem megy fel) 404-es hibát jelez.



#23
csimpy

csimpy

    vendég

  • fórumtag
  • 184 hozzászólás

azt honnan lehet tudni (vagy mi alapján dönti el az oldal(?)) hogy mi számít egy kategóriának? mert egy 'outi váltás' hirdetés és egy 'városi bicaj' hirdetés sztem nem egy kategória, mégse engedi feltenni.

kár odaírni, hogy 3 hirdetéesem lehet(ne) soha nem sikerült egynél többet feltennem  :(



#24
mx320

mx320
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás

Üdv,0 hirdetéssel nem enged hirdetést feladni.Az ingyenes hirdetési keretem elfogyott kiírás látszik.



#25
dubitoergosum

dubitoergosum

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Látom nem csak engem szivat a hirdető.

Egész szerencsésnek érzem magam, mivel kettő hirdetést sikerült feladnom. A hamradikat már nem engedi a rendszer, pedig elvileg annyit lehetne.



#26
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

Nem tudok új hirdetést feladni (egy hirdetésem fut jelenleg).

Az alábbi hibaüzenetet kapom:

- 404-ES HIBA: a keresett oldal nem található - vissza a nyitóoldalra



#27
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

OFF. Egyik "kedvenc" szitum, mikor vadiúj német legolcsóbb webshopos ár 50-55%-áért (bdiscount pl.) meghirdetek valamit, nagybetűvel a szövegben külön kiemelve, hogy FIX ennyi Ft és jön a csávó, bekérdez további 20% engedményt... :angry: :angry: :angry:

Vajon az első szó, ami eszembe jut, miért is a "pofátlanság"?!? Ehh, Mo., 2016... :(

ON.



#28
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Magánszemélyként csak egy darab hirdetést enged feltenni egy ideje. Írtam a kapcsolat címen egy üzenetet.


eddie1978 módosította - 2016. augusztus 07. - 19:18


#29
fcbdani

fcbdani

    újonc

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

Nekem se enged hirdetést feladni, 404-es hibával mindig visszadobja őket. Elég idegesítő.. Próbáltam már más böngészőből, úgy se működött.



#30
kczikora

kczikora
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás

Sziasztok.

 

Lesz javítva valaha a hirdetés feladás?

Nekem egyet sem enged feltenni.



#31
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Mondjuk ha az emberfia komplett szettet hirdetne egyben,azt hová kell rakni?Váltás?Hajtás?Fék?



#32
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

Nos megkaptam a választ:

"Egy hirdetésben 1 darab kerékpár, alkatrész, termék illetve alkatrész-szett jelenhet meg (komplett kerékpár is egy darab terméknek minősül)."

Mea culpa, én voltam a figyelmetlen és ha nem is értek vele egyet, de ha ez a szabály, akkor ez van.

 

u.i.: a múltkori HTTP Error viszont megszűnt (nálam)


imi72 módosította - 2016. május 28. - 07:40

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#33
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

szóval akkor ne nézegessem óránként a postaládát, hogy jött-e válasz :(

 

u.i.:apro admin pedig 2 honapja nem reagal.


Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#34
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

lassan mar csak boltok maradnak az aproban.minenki mast tiltanak.kivancsi leszek mikor lesz egy atlag ember szamara is feltuno hogy kb boltkereso funkcioba csap at az oldal.

 

egy eset:felhivom az eladot hogy ez meg az erdekel.mire o jelzi hogy van meg eze es aza is nezzem meg masik profiljan hirdeti.

 

azt hittem a multiple reg et tiltja az apro de azert tovabbra is minket basztatnak.

 

amugy remlik hogy erre a vaszra beharangoztak egy valtozast.valaki tapasztalt ebbol barmit is?

 

az utolso ember majd kapcsolja le a villanyt.

 

u.i.:apro admin pedig 2 honapja nem reagal.


ridelife módosította - 2016. május 27. - 12:14

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#35
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

Tettem fel 3 hirdetést. Kettőt felfüggesztettek, mert megsértettem a szabályzatot.

Ezeket jelölték meg, mint lehetőség:

 

3.) Kategória helytelen megadása:
4.) Spam és kiskereskedelmi hirdetések:
8.) Többszörös regisztráció
9.) Azonos tartalmú hirdetés „frissítése” törléssel majd újrafeltöltéssel, („Utolsó pár előre fuss” szabály).

 

Megfelelő helyre, frissen raktam fel.

Kezdetektől fogva ezen a néven (és személyes adatokkal) fut a regisztrációm.

Remélhetőleg nem az évek alatt felhalmozott és egyszerre eladni kívánt 5 db kormány és 3 hátsó váltó miatt minősülök kiskereskedőnek.

Ha igen, akkor mit mutassak be cáfolatként, munkáltatói igazolást, vagy NAV szja bevallást? :)


Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#36
tunyogidani

tunyogidani
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás

Helló!

 

Sajnos nekem is csatlakoznom, kell az előttem szólókhoz, akiknek problémája van az apróhirdetőben a saját felületével. Én mindössze egy azaz 1 hirdetést tudok feltenni egyszerre, a további hirdetésfeladás lehetetlen számomra, mert azt az üzenetet kapom, hogy a hirdetési keretem elfogyott.

Várom a problémám mielőbbi orvoslását!

 

Segítségeteket előre is köszönöm!



#37
laczie

laczie

    fórumtag

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
  • LocationBudapest

Helló!

 

Nekem is az utóbbi problémám van.

Töröltem mindet, de akkor is csak kettőt enged feltenni.

Sőt, néha volt , hogy nem olyan képet töltött fel , mint amit kellett volna...

Várjuk a megoldást, vagy tanácsokat!

 

Köszönettel



#38
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

Sziasztok!

 

Egy olyan hibával találkoztam, hogy két aktív hirdetésem van, elvileg 3-at lehetne feladni ingyenesen, de azt írja elfogyott a keretem, nem enged újat feladni.

 

Én szúrok el valamit, vagy esetleg más hiba okozhatja? Lenne valakinek ötlete a probléma megoldására?

 

Köszönöm.



#39
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

hirtelen nem talaltam az apro admin email cimet.megkerdem hatha visszavonja a tiltasom.


regi/hibas agyvaltokat veszek.


#40
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

 

Évek után újra használtam volna az aprót. A hirdetés felrakás után 1 órával blokkolta a rendszer a regisztrációmat. Ezt az emailt küldtem válaszként, gondoltam, felrakom ide is, de ahogy nézem, csak arról van szó, hogy a bikemag apró a boltokon kívül mindenki más számára használhatatlan. Remélem, tévedek. 

"Kedves Bikemag csapat, 

 
szeretnék segítséget kérni, mert az oldal évek óta használhatatlan számomra. A tavaszra tekintettel előástam a regisztrációmat, feltettem 1 db kerékpár hirdetését, majd egy órával később ez az üzenet fogadott. Évekkel korábban volt hasonló gondom, akkor nem sikerült megoldani, sőt, válasz sem érkezett a megkeresésemre. Kíváncsi vagyok, most jobb-e a helyzet. 
 
Üdv,
Zoltán "

 

 

 

A moderátor megoldotta a problémát, hurrá!