Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Please log in to reply
697 replies to this topic

#41
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Évek után újra használtam volna az aprót. A hirdetés felrakás után 1 órával blokkolta a rendszer a regisztrációmat. Ezt az emailt küldtem válaszként, gondoltam, felrakom ide is, de ahogy nézem, csak arról van szó, hogy a bikemag apró a boltokon kívül mindenki más számára használhatatlan. Remélem, tévedek. 

"Kedves Bikemag csapat, 

 
szeretnék segítséget kérni, mert az oldal évek óta használhatatlan számomra. A tavaszra tekintettel előástam a regisztrációmat, feltettem 1 db kerékpár hirdetését, majd egy órával később ez az üzenet fogadott. Évekkel korábban volt hasonló gondom, akkor nem sikerült megoldani, sőt, válasz sem érkezett a megkeresésemre. Kíváncsi vagyok, most jobb-e a helyzet. 
 
Üdv,
Zoltán "


#42
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1,257 posts

Ezután annyi IP-t blokkolhatnak, amennyit akarnak.

 

Vagy kb. 7000-t, nem végtelen.



#43
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts

Kipróbálhatod ezt: https://www.hidemyass.com/proxy
Bár nekem most nem tűnik túl jónak, régen jól működött.

Vagy letöltesz egy Tor bundle-t innen, kicsomagolod ahova szeretnéd, aztán az minden indításkor új exit node-on megy keresztül, más-más IP-vel. Alapértelmezettként engedélyezett kb minden script, szóval működni fognak az oldalak, csak lassabb a sok réteg miatt.

Csináltam képes leírást is: http://imgur.com/a/ZunEr

Ezután annyi IP-t blokkolhatnak, amennyit akarnak.


  • Kisherceg and Rabbit like this

#44
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts
Na azt hogy kell?en ujraregeltem tiltottak azt is.hozzateszem nem vagyok nagy informatikus.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#45
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts

Még azt is könnyebb megkerülni, mint arra várni (lassan évek óta), hogy megoldják a fennálló problémát...
De amúgy nem tudok ilyenről.


Edited by stp1, 2016. January 05. - 00:42.


#46
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts
Tobbszori reg-ert nem ip cim alapu tiltas jar?

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#47
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts

Ha visszaolvasol, láthatod, hogy nincs válasz. Ez az apróhirdető fícsöre, nem bug.
Évek óta elhagyták a kompetens adminok a süllyedő hajót.

Regelj be egy új felhasználót vagy válaszd a konkurens hirdetőoldalakat, ennyit tudsz tenni.


  • Mester14 likes this

#48
vjpeti

vjpeti

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts

Hello!

 

Én 2 hirdetést szerettem volna feladni, az egyik sikerült is, a másikat valamiért nem engedi.

Azt írja:

INGYENES CSOMAG Hirdetési csomag - Hirdetési kereted elfogyott.

Párhuzamosan feladható hirdetéseid száma 3 db, hirdetésenként 1 kategória megadása és 5 kép feltöltésére van lehetőséged. A csomagnak nincs lejárati ideje, a regisztráció érvényessége alatt folyamatosan használható.

 

Van 1 darab hirdetésem, nem értem.

Köszi előre is a válaszokat.



#49
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,836 posts

Továbbra sem tudok apróhirdetést feladni, blokkoltátok a felhasználónevem. Pikkeltek rám vagy csak ennyit tud a rendszer?

 

mi lenne, ha az egyszerűség kedvéért megpróbálnál újra regisztrálni?


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#50
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Továbbra sem tudok apróhirdetést feladni, blokkoltátok a felhasználónevem. Pikkeltek rám vagy csak ennyit tud a rendszer?


Edited by enté, 2015. December 30. - 21:19.


"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#51
Summer3

Summer3
  • fórumtag
  • 0 posts

Sziasztok!

 

Egyedi, bringás ajándéktárgyakat készítek:

http://truemonday.blogspot.hu
 

Akit érdekel, "bike" tárggyal küldjön levelet a vass.ildiko@yahoo.com e-mail címre, és válaszban elküldöm az árlistát.

 

További képeket és információkat kérhetsz ugyanitt. :)

 



#52
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Úgy tűnik, ez már így marad, csak a kedvünkért...

 

Képfeltöltésnél: "HTTP Error".

Be vagyok jelentkezve és nincs még fent hirdetésem.

Friss Firefox böngésző és nem fut semmilyen blokkoló kiegészítő.

Mi lehet a hiba?


Edited by enté, 2015. December 09. - 05:38.


"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#53
ivancso.isti

ivancso.isti

    vendég

  • fórumtag
  • 268 posts

Sziasztok,

 

Két hirdetésem fut, szeretnék feladni egy 3. is, de azt mondja, hogy már túlléptem az ingyenes csomagot(3db hirdetés)...

Nem értem, mi lehet a baj, ötlet esetleg?

köszi

 

Ugyanez a problémám, 3. hirdetést nem enged.

Ezek szerint csak kettőt lehet ingyen?



#54
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

IE alatt sikerült feltenni végül a hirdetéseket, de 1-2 alkalommal ugyanúgy előjött a hiba, csak két-három újrapróbálkozás után jelent meg a kép, úgyhogy most már csak elméleti síkon érdekelne a válasz a kérdésemre :)

...ja, Chrome alatt ugyanez volt


Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#55
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

Képfeltöltésnél: "HTTP Error".

Be vagyok jelentkezve és nincs még fent hirdetésem.

Friss Firefox böngésző és nem fut semmilyen blokkoló kiegészítő.

Mi lehet a hiba?


Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#56
andrew88

andrew88
  • fórumtag
  • 0 posts

Sziasztok,

 

Két hirdetésem fut, szeretnék feladni egy 3. is, de azt mondja, hogy már túlléptem az ingyenes csomagot(3db hirdetés)...

Nem értem, mi lehet a baj, ötlet esetleg?

köszi

 



#57
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 posts

Legyen már végre hozzá egy értelmesebb szűrő. 
Se árat nem tudok megadni, sem pedig azt hogy helyileg hol vehetném meg a kiválasztott terméket. 
Ezek miatt nem is szoktam keresni ezen az oldalon. 
A Testbike szerintem egy gyengébb oldal ! volt ! de még annak is van egy értelmes szűrője.


  • mof likes this
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett, igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon.

#58
hermfer

hermfer

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts

Sziasztok, 

Egyetlen aktív hirdetésem van az apróban, a rendszer mégsem engedi, hogy újat adjak fel, azt írja hogy a keretem elfogyott (ingyenes csomagot használom). Légyszíves nézzetek rá a problémára, az apróban is hermfer a userem.



#59
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts

Ma már félig működik. Két hirdetést próbáltam feladni, első sikerült, másodiknál valami idegen képek jelentek meg.

 

Kép módosítási lehetőséget nem találtam. Próbáltam újra feladni a 2. hirdetést, de azt már nem engedte.

 

Töröltem a hibás hirdetést. Majd újra feladtam, engedte, de nem az új hirdetés jelent meg, hanem újra a régi hibás, idegen fényképes. Ekkor kilépésekkel és böngésző frissítésekkel próbálkoztam, amelyek hatására lassan rendeződött helyzet, megjelent az egy jó és a két javított hirdetés, amiből az egyik törlésével elértem a kívánt állapotot.


Edited by Mammut, 2015. March 27. - 11:05.


#60
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts

Nem működik.

Egy órája próbálok hirdtést feladni.

 

A "hirdetés feladás"  linkre kattintva azt írja jelentkezzek be. Ha bejelentkezek, a kezdő oldalra jutok, ahol a "hirdetés feladása" linkre kattintva azt írja, jelentkezzek be....