Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#681
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Amit én nem találok, az a hirdetés feladásának dátuma.
Talán más is figyelte.

Dátum-bug, az elején említettem. Idõvel megoldjuk.

ami nem tetszik:
a hirdetések nem egyforma magasak, roppant zavaró és kaotikus
a régihez hasonló módon nem ártana kiírni hogy mikor is került feladásra az adott hirdetés (alkategórában nagyon nem lenne mindegy)
a keresõ roppant sok helyet foglal, inkább felül vízszintesen terpeszkedjen mint pl a használt4kerekûekponthun
fix széles az oldal, 2010ben?

mi volt a baj a régi rendszerrel?

üdv

Ja, fix széles - mint 25 ezer egyéb portál.
A régivel tömören annyi baj volt, hogy a fejlesztõ megtagadta a supportot, tele volt biztonsági réssel és felzabálta a szervert.
Most egyeteln adatbázisban minden.
"In idem flumen bis non descendimus"

#682
Dadan

Dadan

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
ami nem tetszik:
a hirdetések nem egyforma magasak, roppant zavaró és kaotikus
a régihez hasonló módon nem ártana kiírni hogy mikor is került feladásra az adott hirdetés (alkategórában nagyon nem lenne mindegy)
a keresõ roppant sok helyet foglal, inkább felül vízszintesen terpeszkedjen mint pl a használt4kerekûekponthun
fix széles az oldal, 2010ben?

mi volt a baj a régi rendszerrel?

üdv

#683
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Amit én nem találok, az a hirdetés feladásának dátuma.
Talán más is figyelte.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#684
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

RSS feedre most nem tennék ígéretet - jövõ héten, az elsõ 10 nap tapasztalatai alapján egyeztetek a fejlesztõvel a lehetséges módosításokról.


Most a "régi apró rss-én jönnek" az új témák is a fórumról, gondoltam szólok, nem tudom ez mennyire tudatos.

#685
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Szia!

A lightboxos képnézegetõnek kellene egy z-index állítás (vagy a flash banner modulnak...)
Ha ráklikkelek egy képre, majd becsukom, nem tudom újra megnyitni (nem nyílik meg, csak homokórázik) - Chrome alatt tapasztaltam
Az alkategóriák betûi tényleg elég picikék.. :)
A thumbok alatt benne maradt valami work cucc (képalá)

Üdv,
B.

Nem a z-index lesz a gond, hanem az adsense csík kavarhat be, de ez egyelõre csak egy erõs tipp.
Alkategóriák betûméretét "normalizáltam". :)
"In idem flumen bis non descendimus"

#686
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Hello!

Gratulálok, jó lett az új apróhirdetõ, bár még szokni kell.
RSS feed lesz a hirdetési kategóriákhoz? A régiben volt, és szerintem nagyon hasznos, nekem hiányozna.

Üdv
Z

RSS feedre most nem tennék ígéretet - jövõ héten, az elsõ 10 nap tapasztalatai alapján egyeztetek a fejlesztõvel a lehetséges módosításokról.

Az új hirdetések sorrendjén ha lehetne változtatni, amire gondolok, hogy az új hirdetés a lista elejére kerüljön és ne a legvégére.

Utánanézek.
"In idem flumen bis non descendimus"

#687
shimanoman

shimanoman

    újonc

  • felfüggesztett
  • 1 hozzászólás
Az új hirdetések sorrendjén ha lehetne változtatni, amire gondolok, hogy az új hirdetés a lista elejére kerüljön és ne a legvégére.

#688
r4lphi

r4lphi

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hello!

Gratulálok, jó lett az új apróhirdetõ, bár még szokni kell.
RSS feed lesz a hirdetési kategóriákhoz? A régiben volt, és szerintem nagyon hasznos, nekem hiányozna.

Üdv
Z

#689
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás
Szia!

A lightboxos képnézegetõnek kellene egy z-index állítás (vagy a flash banner modulnak...)
Ha ráklikkelek egy képre, majd becsukom, nem tudom újra megnyitni (nem nyílik meg, csak homokórázik) - Chrome alatt tapasztaltam
Az alkategóriák betûi tényleg elég picikék.. :)
A thumbok alatt benne maradt valami work cucc (képalá)

Üdv,
B.
Don't try this at home!

#690
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Öszességében tényleg pofás lett, gondolom lesz még egy-két javítás itt-ott.

Lesz. :D
Holnap igyekszem megválaszolni mindent, most csak köszönöm a részletes véleményt!
"In idem flumen bis non descendimus"

#691
Tsipet

Tsipet

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Észrevételek az új apróhirdetõvel kapcsolatban (szigorúan építõ jellegû kritika):

Az én szememnek (pedig még szemüveges se vagyok) nagyon picik az alkategóriák feliratai. Elképzelhetõ lenne a betüméret növelés?
Ha belemegyek az alkategóriába a böngészõ fejléce nem írja ki, hogy hol is járok, csak azt látom, hogy "apróhirdetés". Ha jól emlékszem, a régi apróhirdetõnél ez meg volt oldva. Esetleg megoldható lenne most is?
A hirdetések mellé alapból nincs odaírva, hogy mikor adták fel. Gondolom nem vagyok egyedül azzal, hogy naponta átböngészem az aprót. Jó lenne tudni, hogy mik azok a hirdetések, amiket mondjuk tegnap már láthattam. Nem akarok ehhez feltétlenül keresõt használni.
Az hirdetett cuccok ára átkerülhetne a jobb oldalra, akár egy külön cellába? Így feltûnõbb lenne.
Ha rákattintok egy hirdetés képére, akkor a nagyított verzió úgy jön elõ, hogy az éppen az oldalon lévõ hirdetés a kép elé kerül kitakarva egy szép téglalap alakú részt a képbõl. Google Chrome-nál jött ez elõ, más böngészõvel még nem próbáltam.


Öszességében tényleg pofás lett, gondolom lesz még egy-két javítás itt-ott.

#692
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Gyártok "vita-topikot" is (a HardverApró mintájára), oda átmozgatom ezeket a hozzászólásokat, ez a topik ne errõl szóljon...
Szerintem ma már nem hasadok tovább...
"In idem flumen bis non descendimus"

#693
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Tényleg nem tudom mi volt a probléma, azért kérdezem.
Nem más nevében adtam fel, kategória jó volt, nem volt spam sem kiskereskedelmi hirdetés, nem volt benn illegális tartalom. Az eladott áru pedig nem egyezett meg semelyik másik hirdetésemmel.

#694
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Adatlapom-> Publikus nézet->Hirdetések->Dátum: 2020. March 27. 18:03

Engem nem zavar, csak gondoltam szólok, ha már észrevettem :)

Ez az elõbb már említett "Dátum-bug".
"In idem flumen bis non descendimus"

#695
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Töröltem, csak egy telefonhívás eltérített attól, hogy jelezzem mi volt vele a gond - de szerintem rájössz...
Felhasználás feltételei
"In idem flumen bis non descendimus"

#696
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Az egyik hirdetésemnek nyoma veszett. "Színes novatec agy szett" volt a címe. Törölve lett vagy bug?

#697
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Adatlapom-> Publikus nézet->Hirdetések->Dátum: 2020. March 27. 18:03

Engem nem zavar, csak gondoltam szólok, ha már észrevettem :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#698
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Mindig mondják, hogy nem kellene ilyeneket nyitnom, de hát ha ez a "heppem":
ide lehetne fölvésni az új apróhirdetõvel kapcsolatos mindennemû észrevételt, ötleteket és hibajelzéseket.

Aztán lehet, hogy lesz belõlük valami... :)

Ismert bugok:
- lejárat határideje hirdetés módosítása után rosszul jelenik meg (és ez egyben gondot okoz a "Kapcsolat ahirdetõvel" funkcióban is - ám a hirdetõ adatlapján a Kapcsolat mûködik)
- cím nélkül feladott hirdetések a nyitóoldal random és friss hirdetés listáival összegubancolódnak
"In idem flumen bis non descendimus"