Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFT találkozó | 2010. augusztus 6-8., Varbói-tó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
203 hozzászólás a témában

#201
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

sztem meg minnél késõbb, hogy lehessen f@szán fürödni a varbói tóban.
mindenképpen megyek! legfaszább montis környék!

Az a gond a varbói tóval hogy horgásztó lett. Rákász csapdákkal is tele van. A domb tetején van egy bódé ahonnan hívják a rendõröket ránk ha belemegyünk... Aztán igazoltatnak baszakodnak a zsaruk. Ráadásul olyan tehénlepények (valami moszatféleség) úsznak a tavon h öröm nézni. Éjjel a halõrök portyáznak. a horgászok meg rinyálnak, hogy terrorozáljuk (vag elcsábítjuk) a halaikat a pecsünkkel és nem akadnak horogra, holott fizettek érte...
Nem tudom a hámori tóban lehet e pepecselni?

#202
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
sztem meg minnél késõbb, hogy lehessen f@szán fürödni a varbói tóban.
mindenképpen megyek! legfaszább montis környék!

#203
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
ott a helyem:)elsõ idõpontra szavaznék,mert május 30 szilvás maraton,gondolom még jó páran érintettek vagyunk benne.bár lehet a távolabbiaknak jobb lenne,mert akkor már egyben 2 eseményt is letudnának:D

#204
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Üdv sorstársak!
A februári talin derékig érõ hó miatt keseregtünk, és szó volt róla h. egy olcsóbb és eddig ismeretlen helyen szervezek egy végre tekerõs talit. Segítsetek az idõpont egyeztetésben!

Nekem jó:
április 30 - május 2
május 28-29-30

A helyrõl: Az ország legjobb helye :D Tavak hegyek faházak kisvasút tanösvények források mindenfelé.
Tágas parkolóval, üdülési csekkel, fedett szabadtéri színpaddal... 1500ft/fõ/éj
Fónagyság
mûhódról útvonal (Csak Varbó felõl, mert a nemzeti parkon át vezetõ zsír új erdészeti utat sorompóval lezárják, tehát Miiskolc felõl, vagy a 26-os fõúton, vagy aki nem fél az úton álló (Szó szerint!) fekete seregtõl, annak Lyukóbányán keresztül): http://maps.google.h...e=UTF8&t=h&z=18