Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

10 év 100 lapszám után búcsúzik a kéthavi nyomtatott Bikemag

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
216 hozzászólás a témában

#41
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
aham
pedig oly használhatónak tûnt nekem
nem gondoltam, hogy ez is annyira b@szkurás

#42
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

azt' ha esemeses elõfizetéses hozzáférõs/hó lenne a komolyabb tartalom?
szerintem.
s akkor a giggantikkus nyomda/terjesztés mittomén kõccséget lehet alkatrészvásárlásra használni ,s télleg tesztelni stb..
nem?

Szerintem Magyarországon webes tartalom kétféle van, amiért hazánkfia fizetni hajlandó: pi*a és lopott film-szoftver.
Külföldön ez kicsit másképp megy. Csak annyira, hogy a fórummotorban asszem 3 éve van olyan opció, hogy témakörök-topikok csak elõfizetés után lennének elérhetõk.
Másrészt: kurvára nem lenne kedvem a hazai esemes szolgáltatóknak 50% "jattot" tolni - a PayPal pedig kvázi elfogadtathatatlan itthon... Ennyi.
"In idem flumen bis non descendimus"

#43
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
azt' ha esemeses elõfizetéses hozzáférõs/hó lenne a komolyabb tartalom?
szerintem.
s akkor a giggantikkus nyomda/terjesztés mittomén kõccséget lehet alkatrészvásárlásra használni ,s télleg tesztelni stb..
nem?

#44
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

ez nem méltó bucsuzás olyan mintha hamar akarnának szabadulni a dologtól es csak valahogy legyen meg a századik,öszelett csapva.méltatlan a volt szinvonalhoz,lehet elsem olvasom.

Jól értem, hogy "ránézésre" alkotsz véleményt a tartalomról? Az szép.
"In idem flumen bis non descendimus"

#45
rado61

rado61

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
ez nem méltó bucsuzás olyan mintha hamar akarnának szabadulni a dologtól es csak valahogy legyen meg a századik,öszelett csapva.méltatlan a volt szinvonalhoz,lehet elsem olvasom.

#46
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
nosztalgikus élményem támadt, amikor megláttam az utolsó számban az exbicajom
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#47
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Köszi a "visszatekintést"!

Az online Bikemagot egyre valószínûbb, hogy miszlikre tépjük és valami egészen más módon rakjuk össze újra. Szezonra mindenképp kiderül.
"In idem flumen bis non descendimus"

#48
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Nohát kedves bikkmakk, akkor én is leírnám a veletek való kapcsolatomat.

A 90-es évek legvégén kezdtem érdeklõdni a bringázás iránt, akkor még egy acélvázas montival nyomtam. (meg most is de ez más tészta) Az újságot talán úgy egykét évvel késõbb fedeztem fel haverom ajánlotta. Aztán rá is álltam, néha még vettem mellé Bringa magazint is, lényeg hogy több évig, talán úgy 2003-ig folyamatosan vettem. Nosztalgikus, hogy a mostani szám 97. oldalán a kiköszöntõ mellett van pár címlap. Na ezek közül tisztán emlékszem a másodikra meg a harmadikra. Ahogy rázoomolok 2000. októberi.
Akkoriban ,ahogy olvastam az újdonságokat rájöttem bizony nekem is aluváz kell. Volt egy szám, amiben talán Ardó Tom nyomja a Polaris extrémjével, nagyon vagány volt még akkoriban az egy sebesség, extrém meredek lejtõkön csorog le gyök kettõvel, talán így volt a szöveg. Na akkor gondoltam, jólesz nekem a polaris :). Aztán eltelt az év, lett polar-x belõle mert az váltotta, az volt az egyik legkedvesebb gépem, pár évig hajtottam, mikor ellopták. Na akkor abbahagytam bringázást bikkmakkot mindent, majd csak 2006ban raktam ujra össze egy gépet, de igazán csak idéntõl kezdtem újra bringázni. Bikkmakkot is csak most vettem ezt az utolsót.

Én nem tudom hogyan tervezitek ezt a netes megjelenést, mert bár szûntek meg más bringás újságok is ahogy írtátok, de az újsághoz hasonló színvonalú netes oldallal sehol nem találkoztam (különben mindig azt bújnám).

Mindenesetre én köszönöm az eddig folyamatosan javuló színvonalas munkát és sok sikert kívánok a folytatáshoz.

#49
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás

Nem, Emmering az! Google it!


Óóóó na meg is sasolom :)

#50
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nem, Emmering az! Google it!
"In idem flumen bis non descendimus"

#51
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Emmeringi pályabemutató??
nem Semmeringi? :)

#52
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Mikor jön a nov-dec lapszám, én is várom. Már hülyének néznek az újságosnál.

Most pöcköltük át a nyomda szerverére az utolsó lapokat, tehát még pár nap... Holnap felteszem az elõzetest a portálra.
"In idem flumen bis non descendimus"

#53
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

miert egyik naprol a masikra varod a valtozast?


Mert sajnos az újság is hasonló gyorsasággal tûnik el. Én is várom már a beígért változást!


Hihi ez jó, nézd csak meg mikor regisztráltál ide (2001 10 31)? Ilyen lassan telne az idõ? Nem tegnap indult a bikemag.hu, megjelenésben is a sokadik verzió ez már.


no jah, csak amig volt nyomtatott verzio, addig a honlap csak "masodlagos" volt. zOrg tobbe-kevesbe egyedul csinalta amellett hogy a nyomtatott ujsaggal is van meloja.

ha ezentul nem lesz papir bikemag, az azt jelenti hogy felszabadul egy par extra ember, es tobben fognak dolgozni foallasban a honlapon, nem Zoli egyedul, felmunkaidoben. eszreveszel itt nemi kulonbseget?

csak mivel meg nem jott ki az utolso szam, gondolom annak az utomunkalatai folynak. plusz valoszinuleg kell egy kis ido hogy atszervezzek a dolgokat. nem pici valtozasok mennek most vegbe.

ja persze nem muszaj toleransnak lenni, nem muszaj belegondolni hogy vajon mi zajlik le most, nyilvan sokkal egyszerubb kovetelozni es turelmetlenkedni. [amint azt a mellekelt abra kitunoen mutatja]

csak ez nem tul felnott dolog. szerintem.

Nyugalom uraim, csillapodjanak! ;)
Egyrészt Tamáska amit utoljára ír, szinte pontosan fedi a valóságot.
Másrészt most az egész honlaposdival is olyan helyzetben vagyunk, hogy most lehet 19-re lapot húzni.

Van egy ötlet, a szoftver január végére kész lehet, és "kidobnánk" a jelenlegit. Vagyis az egészet. Vagyis az apróhirdetõt nem. Vagyis azt is szeretnénk már egy sokkal használhatóbbra. Vagyis...

Megy a mérlegelés 1000L. Bármelyik irányba is lépünk tovább, nagyot vagy merészet, de leginkább mindkettõt kell tenni. Én addig is erõltetem a "robbantsuk-szét-és-rakjuk-össze-újra" változatot.

Nagyon izgalmas lesz 2010 elsõ negyede.
"In idem flumen bis non descendimus"

#54
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Mikor jön a nov-dec lapszám, én is várom. Már hülyének néznek az újságosnál.

a Pr...g-nál (Csongrádi sgt.) hamarabb megkapod mint az újságosnál:)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#55
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
no jah, csak amig volt nyomtatott verzio, addig a honlap csak "masodlagos" volt. zOrg tobbe-kevesbe egyedul csinalta amellett hogy a nyomtatott ujsaggal is van meloja.

ha ezentul nem lesz papir bikemag, az azt jelenti hogy felszabadul egy par extra ember, es tobben fognak dolgozni foallasban a honlapon, nem Zoli egyedul, felmunkaidoben. eszreveszel itt nemi kulonbseget?

csak mivel meg nem jott ki az utolso szam, gondolom annak az utomunkalatai folynak. plusz valoszinuleg kell egy kis ido hogy atszervezzek a dolgokat. nem pici valtozasok mennek most vegbe.

ja persze nem muszaj toleransnak lenni, nem muszaj belegondolni hogy vajon mi zajlik le most, nyilvan sokkal egyszerubb kovetelozni es turelmetlenkedni. [amint azt a mellekelt abra kitunoen mutatja]

csak ez nem tul felnott dolog. szerintem.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#56
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

miert egyik naprol a masikra varod a valtozast?


Hihi ez jó, nézd csak meg mikor regisztráltál ide (2001 10 31)? Ilyen lassan telne az idõ? Nem tegnap indult a bikemag.hu, megjelenésben is a sokadik verzió ez már.

#57
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Mikor jön a nov-dec lapszám, én is várom. Már hülyének néznek az újságosnál.

#58
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sajnalom, hogy megszunik a nyomtatott kiadvany..Megis job erzes kezben tartani es lapozni bene. Akarhol, nemcsak a szamitogep elott.

Amugy kulfoldi (szloven) elofizeto vagyok, es meg kell dicsernem a Bikemagot, mert nalunk Szloveniaban nincs ilyen minoseges kerekpar-magazin. Persze - kisebb is a piac..

Hat, sok sikert a honlappal..
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#59
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

miert egyik naprol a masikra varod a valtozast?


Mert sajnos az újság is hasonló gyorsasággal tûnik el. Én is várom már a beígért változást!

#60
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
miert egyik naprol a masikra varod a valtozast?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F